Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN24?! Dziennikarz ma poprowadzić "Dzień dobry TVN"!

Zmiany, zmiany…

Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN24?


Jarosław Kuźniar po ośmiu latach pracy w porannym paśmie TVN24 “Wstajesz i wiesz”, żegna się z programem.
 

“Bardzo Wam dziękuję za ten czas. Rozstajemy się, ale nie żegnamy. Będę Wam i tv wierny”, napisał Kuźniar na Facebooku.


Dziennikarz już od dłuższego czasu sugerował na Twitterze, że zamierza pożegnać się ze stacją. Ostatnio pojawił się u niego wpis między innymi o "tygodniu rewolucji w życiu zawodowym". Wczoraj napisał:
 

Są w życiu rzeczy ważne i najważniejsze. Od jutra od 10:00 wybieram #Nowe http://www.goforworld.com/artykuly/newsy/camperem-przez-swiat … #podróże #goforworldJak podaje portal Wirtualnemedia.pl, Kuźniar chce skupić się na rozwoju swojego serwisu podróżniczego działającego pod marką Goforworld.com, planuje też otworzyć serwis dla przewodników wycieczek. Czy to oznacza, że Kuźniar nie pojawi się już na małym ekranie?Dziennikarz nie ma zamiaru opuścić stacji! Kuźniar ma dołączyć do ekipy “Dzień dobry TVN” i razem z Anną Kalczyńską prowadzić niektóre wydania porannego programu TVN.


ZOBACZ: Jarosław Kuźniar zafascynowany Agnieszką Cegielską? Połączyła ich wspólna praca w TVN24!


Jarosław Kuźniar, Agnieszka Cegielska

 

Jarosław Kuźniar, Agnieszka Cegielska

 

 

 Jarosław Kuźniar
Eastnews
TV-Show
Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN24?! Dziennikarz ma poprowadzić inny program...
Zmiany, zmiany…

Jarosław Kuźniar po ośmiu latach pracy w porannym paśmie TVN24 “Wstajesz i wiesz”, żegna się z programem. “Bardzo Wam dziękuję za ten czas. Rozstajemy się, ale nie żegnamy. Będę Wam i tv wierny”, napisał Kuźniar na Facebooku. Dziennikarz już od dłuższego czasu sugerował na Twitterze, że odchodzi ze stacji. Ostatnio pojawił się u niego wpis między innymi o "tygodniu rewolucji w życiu zawodowym". Wczoraj napisał: Są w życiu rzeczy ważne i najważniejsze. Od jutra od 10:00 wybieram #Nowe http://www.goforworld.com/artykuly/newsy/camperem-przez-swiat … #podróże #goforworld Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, Kuźniar chce skupić się na rozwoju swojego serwisu podróżniczego działającego pod marką Goforworld.com, planuje też otworzyć serwis dla przewodników wycieczek. Czy to oznacza, że Kuźniar nie pojawi się już na małym ekranie? Jarosław Kuźniar nie ma zamiaru całkowicie odejść ze stacji! Dziennikarz ma dołączyć do ekipy “Dzień dobry TVN” i razem z Anną Kalczyńską prowadzić niektóre wydania porannego programu TVN.   ZOBACZ: Jarosław Kuźniar zafascynowany Agnieszką Cegielską? Połączyła ich wspólna praca w TVN24! Są w życiu rzeczy ważne i najważniejsze. Od jutra od 10:00 wybieram #Nowe http://t.co/m3eCUTLnE8 #podróże #goforworld — Jarosław Kuźniar (@jarekkuzniar) August 26, 2015   Trwa pożegnalny mecz @jarekkuzniar na stadionie przy Wiertniczej. Widzów więcej niż na pożegnaniu Casillasa ;) https://t.co/xvDQhLf8ST — Michał Pol (@Polsport) August 27, 2015       Widzowie @tvn24 bardzo Wam dziękuję za wierność, sympatię i poranne życie. Wierzę, że wspólnie zaczniemy #Nowe pic.twitter.com/okoyDk5jys — Jarosław Kuźniar (@jarekkuzniar) August 27, 2015          ...

Jarosław Kuźniar w studiu Dzień dobry TVN i jako siatkarz na boisku
ONS/Internet
Newsy
Jarosław Kuźniar pierwszy raz pokazał, że ma dystans do siebie. Czyżby DDTVN go odmieniło?
Jarosław Kuźniar pierwszy raz pokazał, że ma dystans do siebie. Czyżby DDTVN go odmieniło?

Jarosław Kuźniar jest znany z tego, że nie ma dystansu do siebie. Dziennikarz  jest trenerem social mediów i powinien znać lepsze sposoby załatwiania takich spraw, ale jeśli tylko ktoś niepochlebnie wyrazi się na jego temat lub go skrytykuje - Jarosław Kuźniar blokuje taką osobę na Twitterze czy Facebooku. W świecie social mediów krąży nawet żart, że nie ma osoby, której by nie zablokował Jarosław Kuźniar. Jednak dziennikarz pierwszy raz pokazał, że potrafi śmiać się z żartów z samego siebie. W jaki sposób? Dobrze zareagował na mema na swój temat!    A chodzi o Blok Kuźniara! Najwyższy czas na wypuszczenie Krakena! pic.twitter.com/0Nhm5vu3Ri — Franciszek Smóda (@Franek_S) September 22, 2015 Na meczu naszej reprezentacji siatkarzy z Japonią, nasi przegrywali. Kuźniar też jest teraz w Japonii ( dlatego nie prowadzi wydań "Dzień dobry TVN" ) Jeden z użytkowników zażartował, że trzeba wprowadzić na boisko słynny Blok Kuźniara ! Jarosław Kuźniar pokazał dystans do siebie. Jak? Dziennikarz sportowy Michał Pol, jeden z nielicznych niezablokowanych przez Kuźniara użytkowników Twittera, zapytał dziennikarza co on na to? O dziwo, dziennikarz - zamiast, jak to ma w zwyczaju, zbanować post - napisał, że wchodzi w to! Wchodzę w to z targu #tsukiji https://t.co/kcfiUXrXxB — Jarosław Kuźniar (@jarekkuzniar) September 22, 2015 W sumie chyba pomogło, bo po tym jak Kuźniar napisał, że "wchodzi w to", Polacy zaczęli grać lepiej i wygrali 3:1 :).   Czyżby po tym jak Jarosław Kuźniar przeszedł z TVN24 do Dzień Dobry TVN złagodniał?    

ONS
Newsy
Jarosław Kuźniar ofiarą hejtu! Ktoś na samochodzie wydrapał mu brzydkie słowo
Jarosław Kuźniar ofiarą hejtu! Ktoś na samochodzie wydrapał mu brzydkie słowo

Wiedzieliśmy, że wiele osób nie lubi Jarosława Kuźniara . Ale żeby aż tak?! Dziennikarz właśnie pożalił się na swoim Twitterze, że ktoś zarysował mu samochód. Teraz na drzwiach swojego wozu ma wyrdrapane ordynarne słowo. Hejter zaatakował Jarosława Kuźniara Kiedy ktoś rysuje ci tępym narzędziem na drzwiach samochodu napis: KURWA, to jest to jeszcze 'zwykły hejt' czy jednak chory kraj # SzlagByWas - napisał na swoim Twitterze Kuźniar. To, że Kuźniar to kontrowersyjny dziennikarz i prezenter wiadomo nie od dziś. Jego przekonania i poglądy mogą niektórych denerwować, ale od czasu kiedy Kuźniar przeszedł z TVN24 do "Dzień dobry TVN" i stał się bardziej prezenterem lifestajlowym chyba wszyscy liczyli na to, że kontrowersje wokół niego ucichną. Wyczyn hejtera jedna chyba temu zaprzecza. Kiedy ktoś rysuje ci tępym narzędziem na drzwiach samochodu napis: KURWA, to jest to jeszcze 'zwykły hejt' czy jednak chory kraj #SzlagByWas — Jarosław Kuźniar (@jarekkuzniar) October 13, 2015 Nie jest to pierwszy raz, kiedy Jarosław Kuźniar zmaga się z hejtem pod swoim adresem. Podobnie ciężkie chwile przeżywał, gdy wdał się w dyskusję z widzem, panem Stanisławem, który napisał mu w liście, że jest tak prymitywny, że powinien prowadzić wiejskie imprezy, a nie programy w telewizji. Kuźniar obiecał mu, że jeśli tysiąc widzów napisze tak samo to odejdzie z telewizji! Widzowie listy przysłali, ale Kuźniar nie odszedł. I był zaskoczony, że tak go nie lubią.   Co teraz zrobi dziennikarz ze szkodą? Zobacz: Jarosław Kuźniar pierwszy raz pokazał, że ma dystans do siebie. Czyżby DDTVN go odmieniło?  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner