Dzisiaj na antenie "Dzień Dobry TVN" było gorąco! Jarosław Kuźniar, który zastąpił Roberta Kanteraita i wspólnie z Anną Kalczyńską prowadzi program pokłócił się z Agnieszką Jastrzębską. A poszło o... dzieci.

Reklama

Jarosław Kuźniar ostro potraktował Agnieszkę Jastrzębską na wizji w „Dzień dobry TVN”

Dziennikarka zaprezentowała w śniadaniówce swoją rozmowę z Zosią Ślotałą, która pojawiła się na balu TVN zaledwie dwa miesiące po urodzeniu córeczki. Zaczęło się od tego, że Kuźniar na początku w ogóle nie wiedział, kim jest stylistka i nieśmiało zapytał o to koleżanki siedzące obok.

Po obejrzeniu wideo, na którym gwiazda opowiadała, że jest bardzo szczęśliwa i że jej ukochany Kamil Haidar pomaga jej w opiece nad dzieckiem, m.in. przy kąpielach, Jastrzębska zaczęła wypytywać nowego prowadzącego, czy on też pomaga swojej żonie.

Dziennikarz odpowiedział, że oczywiście, ale to nie wystarczyło Jastrzębskiej, która kilka razy dopytała, czy Kuźniar kąpie córkę. Ten w końcu się zdenerwował i z niesmakiem zapytał:

A czy to jest najważniejsze? Akurat tego nie robię, ale robię wiele innych rzeczy.

Ciekawość Agnieszki Jastrzębskiej nie pozwoliła jej jednak zakończyć tematu dziecka i zapytała Kuźniara, czy widzi swoją córkę w mediach. Jego odpowiedź była zaskakująca:

Zobacz także

Nie, a po co? Ma być drugą Jastrzębską, która chodzi i rozmawia o show-biznesie?

Po tych ostrych słowach dziennikarz zreflektował się i dodał:

Albo takim drugim Kuźniarem.

Chyba nie zaiskrzyło między prowadzącym i reporterką showbiznesową DDTVN. Ciekawe, co będzie dalej...

Zobacz także: Jarosław Kuźniar zadebiutował w Dzień dobry TVN i... zaliczył wpadkę!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama