Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Beata Tadla o zwolnieniu Jarosława Kreta
Newsy

Jarosław Kret zwolniony z TVP! Beata Tadla jest załamana: "Dobra zmiana zamiotła go bez słowa…"

Zdradziła kulisy zwolnienia jej ukochanego!

Beata Tadla właśnie poinformowała, że Jarosław Kret został zwolniony z Telewizji Polskiej. Po 14 lat pracy po prostu nie wpisano go do następnego grafiku.

Jarek właśnie się dowiedział, że nie ma go w grafiku. Od koleżanki, nie od szefów. Dyrektor nie znalazł czasu, by mu podziękować. Standardy BBC! Jarek Kret pracował w TVP od 14 lat. Był jedną z najważniejszych twarzy tej telewizji. Najlepiej ocenianą w rankingach osobowości telewizyjnych. Szefostwa TVP nie stać nawet na godne pożegnanie jednej ze swoich największych gwiazd.

Jarek Kret już nie powie Państwu, jaka będzie pogoda. Dobra zmiana zamiotła go bez słowa… - napisała Beata Tadla na Twitterze.

 

Pół roku temu podziękowano Beacie Tadli za pracę w TVP. Ale Beata Tadla została zwolniona elegancko i grzecznie. Jarosław Kret nie miał tego szczęścia. Będzie Wam brakować Kreta w prognozie pogody?

 

Zobacz także: Żona Kamila Durczoka broni męża i atakuje Beatę Tadlę: "Dziennikarz musi być odporny na różne opinie"

 

Beata Tadla i Jarosław Kret niedawno zamieszkali razem w swoim nowo wybudowanym domu.

Beata Tadla, Jarosław Kret
East News

 

Jarosław Kret i Beata Tadla o trzech lat tworzą udany związek.

Beata Tadla, Jarosław Kret przytulają się na premierze
ONS

Beata Tadla o zmianach w TVP
Newsy
Czy Beata Tadla po zwolnieniu z TVP będzie miała kłopoty finansowe? Ma z Jarosławem Kretem duży kredyt do spłacenia...
Czy Beata Tadla po zwolnieniu z TVP będzie miała kłopoty finansowe? Ma z Jarosławem Kretem duży kredyt do spłacenia...

Beata Tadla została zwolniona z TVP. To może oznaczać kłopoty finansowe dziennikarki. Jak informuje "Na żywo",  Beata Tadla i Jarosław Kret mogą mieć problem ze spłatą kredytu, który ponoć wynosi 860 tysięcy złotych! Tadla i Kret zaciągnęli go, by kupić i wykończyć 160-metrowy segment koło Warszawy. Na razie Kret ponoć pociesza swoją partnerkę po stracie pracy, którą naprawdę kochała. Jarek robi wszystko, by podnieść Beatę na duchu. Stara się odciążać ją w obowiązkach, dogląda robót przy powstawaniu ich domu. Wie, że jego ukochana uwielbiała swoją pracę, że wkładała w nią całe serce. I trudno pogodzić mu się z tym, że kompetencje tak znakomitej dziennikarki są kwestionowane – można przeczytać w "Na Żywo". Z Telewizji Polskiej zostali zwolnieni już m.in.  Hanna Lis , Piotr Kraśko , Jarosław Kulczycki , Justyna Dobrosz-Oracz czy Piotr Maślak . I podobno to jeszcze nie koniec. Czy Jarosław Kret , który głównie zajmuje się tam pogodą i programami podróżniczymi ma się czego obawiać?   Zobacz także: "Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam..." Beata Tadla w szczerym wywiadzie o zwolnieniu z TVP   Beata Tadla i Jarosław Kret na jesiennej ramówce TVP:   Beata Tadla i Jarosław Kret od jakiegoś czasu planowali ślub   Beata Tadla była związana z TVP i Wiadomościami od listopada 2012 roku:      

Beata Tadla i Jarosław Kret przechodzą kryzys
East News
Newsy
Kryzys w związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta? Dziennikarka zabrała głos w sprawie!
Jaka jest prawda?

Beata Tadla i Jarosław Kret mają kryzys w związku? Dziennikarka w rozmowie z Vivą! skomentowała ostatnie plotki, jakie pojawiły się na ich temat. I okazuje się, że nie mają nic wspólnego z prawdą. Co więcej - para przeprowadziła się niedawno do nowego domu i wspólnie pracują nad ogrodem! Beata Tadla: Piszą o mnie bzdury! Beata Tadla i Jarosław Kret, według doniesień jednego z tygodników, nie dogadują się odkąd dziennikarka straciła pracę w TVP . Oliwy do ognia dodała impreza u Omeny Mensah na której pojawił się Jarosław Kret i komplementował, a nawet przytulał inne panie. Czy rzeczywiście pomiędzy parą jest coś nie tak? Co mówi Beata Tadla ? Ciche dni! No śmiech na sali! Akurat skończyliśmy sadzić razem kwiaty w ogrodzie, a Jarek pojechał po tuje. Cieszymy się pięknym słońcem. To zdumiewające. Od trzech miesięcy nie ma mnie w telewizji, a wciąż piszą o mnie takie bzdury - mówi Beata w rozmowie z VIVĄ!. A jak zareagowała na pytanie o ewentualny ślub z Jarosławem Kretem? Na to przyjdzie czas - kokietuje Tadla. Czekacie na ślub Beaty Tadli i Jarosława Kreta? To będzie wydarzenie!   Zobacz: Zobacz, co Beata Tadla ma w mieszkaniu. Nie zna umiaru!   Beata Tadla i Jarosław Kret mają się dobrze!   O kryzysie nie ma mowy!      

Jarosław Kret, Beata Tadla przytulają się na balu
Eastnews
Newsy
Jarosław Kret skomentował swoje zwolnienie z TVP i zdradził: "Przywitam się z państwem w innym medium"
Jarosław Kret skomentował swoje zwolnienie z TVP i zdradził: "Przywitam się z państwem w innym medium"

Jarosław Kret pożegnał się z widzami TVP! Prezenter, który zaledwie kilka godzin temu dowiedział się, że nie wpisano go do grafiku, po 14 latach pracy odchodzi z Telewizji Publicznej. Jarosław Kret w specjalnym nagraniu udostępnionym na portalu wyborcza.pl potwierdził informacje przekazane przez Beatę Tadlę , że jeszcze wczoraj, kiedy prowadził prognozę pogody, nie wiedział, że nowe władze TVP postanowiły zakończyć z nim współpracę. Jarosław Kret pożegnał się więc z widzami w sieci i... zapowiedział, że już wkrótce zobaczymy go w innej stacji! Tak to się dziwnie stało, że nie będę przez jakiś czas, prawdopodobnie, witać się z państwem ani żegnać ze studia Telewizji Polskiej. Wczoraj ostatni raz było mi dane mówić państwu prognozę pogody ze studia telewizyjnego i niestety nie widziałem o tym, że to mój ostatni raz. Dlatego nie pożegnałem się z państwem. Pomyślałem sobie więc, że używając tej nowoczesnej technologii, bo bądźmy nowocześni, pożegnam się z państwem dziś. A potem sobie pomyślałem "a dlaczego mam się żegnać?" nie było mi dane pożegnać się w Telewizji Polskiej, no to przywitam się z państwem w takim razie już używając innego medium. I miejmy nadzieję, że następnym razem przywitam się z państwem, już wkrótce, a potem jeszcze raz, a potem jeszcze raz, a potem jeszcze raz i będziemy utrzymywać ze sobą kontakt. Pozdrawiam Jarek Kret Jak myślicie, w której stacji będziemy mogli zobaczyć Jarosława Kreta ?   Zobacz także: Zobacz także: „I Kret zbaraniał…”. Na co Beata Tadla poderwała Jarosława Kreta? Para szczerze o początkach związku   Jarosław Kret pożegnał się z widzami. Dziennikarz zapowiedział, że już wkrótce zobaczymy go w innym medium.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner