Jarosław Bieniuk już nie ukrywa swojego związku! Były piłkarz podczas relacji na InstaStory opublikował romantyczne zdjęcie ze swoją partnerką. Jarosław Bieniuk publicznie wyznał miłość pięknej modelce z którą- według medialnych doniesień- spotyka się już od kilku miesięcy. Tylko spójrzcie na ich wspólne zdjęcie!

Reklama

Jarosław Bieniuk świętuje Walentynki

Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej próbował ułożyć sobie życie u boku Martyny Gliwińskiej. Para była razem przez kilka lat, a owocem ich związku jest syn Kazimierz. Niestety, jak już wiemy relacja Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka nie przetrwała próby czasu. Sportowiec nie komentował swojego życia prywatnego, ale kilka miesięcy temu media zaczęły plotkować o jego nowym związku. Tygodni "Na żywo" informował wówczas, że Jarosław Bieniuk spotyka się z modelką, Zuzanną Pactwą. Para nie dementowała tych informacji, ale w sieci trudno było znaleźć ich wspólne zdjęcia.

Teraz Jarosław Bieniuk podczas relacji na InstaStories pokazał romantyczną fotkę ze swoją partnerką! Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa Walentynki spędzili razem w górach.

Szczęśliwych walentynek- napisał Jarosław Bieniuk.

Tylko spójrzcie na zdjęcie Jarosław Beniuka z partnerką! Widać, że miłość w związku sportowca i modelki kwitnie w najlepsze.

Fajnie razem wyglądają?

Zobacz także

Zobacz także: Niezwykłe wspomnienie Ani Przybylskiej! Jarosław Bieniuk publikuje wideo z prywatnego archiwum

Jarosław Bieniuk pokazał romantyczne zdjęcie z partnerką.

Instagram

Sportowiec od kilku miesięcy spotyka się z piękną modelką.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama