Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jarosław Bieniuk o świętach bez Anny Przybylskiej
ONS
Newsy

Gazeta zapytała Bieniuka o święta bez Przybylskiej. Szczerze odpowiedział na trudne pytanie

Przed piłkarzem bardzo trudny czas

Chociaż od śmierci Anny Przybylskiej minęło już ponad dwa miesiące, wciąż ciężko pogodzić się z jej odejściem. Obecnie w najtrudniejszej sytuacji jest rodzina aktorki, przed którą czas Bożego Narodzenia. Po raz pierwszy przy wigilijnym stole zabraknie najważniejszej osoby, co jest podwójnie trudnym wyzwaniem dla Jarosława Bieniuka, ojca trójki dzieci.

Piłkarz stara się zapewnić Oliwii, Szymonowi i Jasiowi poczucie stabilizacji i wyjątkowości w nadchodzącym czasie. W "Show" przyznaje, że nie jest jeszcze w stanie mówić o tym, jak sobie radzi:

Nie mogę jeszcze o tym mówić. Może powiem za rok, jak sobie radzimy w święta


Zobacz: Bieniuk pierwszy raz po śmierci Przybylskiej. Dziś mijają dokładnie dwa miesiące

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk o świętach bez Anny Przybylskiej
ONS
Newsy
Bieniuk miał wypadek na boisku! Skończyło się poważnym urazem
O mały krok do tragedii

Jarosław Bieniuk powoli wraca do normalnego życia po śmierci Anny Przybylskiej. Piłkarz jakiś czas temu nawiązał współpracę z klubem, w którym występował przez kilka lat, pojawił się również na evencie firmy kosmetycznej, której jest ambasadorem. Przypomnijmy:  Jarosław Bieniuk pierwszy raz po śmierci Przybylskiej. Dziś mijają dokładnie dwa miesiące Tuż przed Wigilią Lechia Gdańsk postanowiła zorganizować przedświąteczny mecz towarzyski, w którym zagrał również Jarosław. N iestety, podczas rozgrywki sporowiec doznał bardzo poważnego urazu, a mianowicie zerwania wiązadeł krzyżowych. Na szczęście badanie wykazało, że nie jest to na tyle poważny uraz, by uniemożliwiał mu pracę w zarządzie: Jarosław Bieniuk nabawił się kontuzji, zerwania wiązadeł krzyżowych, biorąc udział w wigilijnym meczu towarzyskim, który miał miejsce w piątek. W tym tygodniu, już po szczegółowych badaniach, m.in. wykonanym rezonansie magnetycznym, pan Bieniuk był już w klubie, zajmując się wyznaczonymi mu zadaniami. Kontuzja nie uniemożliwia mu normalnego funkcjonowania - mówi "Super Expressowi" Michał Lewandowski, rzecznik prasowy Lechii Gdańsk. Trzymamy kciuki za szybki powrót do formy. Zobacz:  Gazeta zapytała Bieniuka o święta bez Przybylskiej. Szczerze odpowiedział na trudne pytanie Bieniuk na imprezie kosmetycznej:

Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską
Newsy
Wzruszający wpis Kuby Wojewódzkiego o Ani Przybylskiej: "Przewracała oczami a nam przewracały się serca..."

Kuba Wojewódzki  uczcił pamięć o Annie Przybylskiej w szóstą rocznicę jej śmierci. Na jego Instagramowym profilu pojawił się krótki lecz wzruszajacy wpis. Te kilka słów idealnie oddaje to jaka była Anna Przybylska i to, jaką zostanie zapamiętana na zawsze. To strata, z którą trudno się pogodzić pomimo upływających lat.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała o dniu śmierci Anny Przybylskiej: "Nie odbierałam telefonu..." 6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wspomnienie Kuby Wojewódzkiego Dziś mija 6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Miała zaledwie 36 lat, kiedy przegrała z okrutną chorobą, którą był rak trzustki. Ostatnie miesiące swojego życia spędziła wśród najbliższych. Rodzina i przyjaciele nigdy o niej nie zapomną. Kuba Wojewódzki opublikował wzruszające wspomnienie dotyczące Anny Przybylskiej:  - Poznaliśmy się dawno dawno temu, gdy grała w serialu Złotopolscy. Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo. Przewracała oczami a nam przewracały się serca... 🖤 Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:  - Lata mijają, ale pamięć o Ani nie... pięknie to napisałeś Kuba ! ❤️🙏 - Jeden z miażdżących przykładów niesprawiedliwości w życiu 😞 - Chyba żadna śmierć w ostatnich latach nie odcisnęła takiego poczucia bezsilności jak ta bezsensowna śmierć Ani 😥  Niektórzy podzielili się również swoimi wspomnieniami dotyczącymi aktorki:  - Pamiętam jakieś 10 lat temu pracowałem na lotnisku w PLL LOT, podeszła wykupić nadbagaż nie mogłem uwierzyć w tą aurę która roztaczała nie robiąc tak naprawdę nic. Była w dresie i bez makijażu zadała jedno pytanie, rzuciła jeden uśmiech, zero nadęcia, niespotykany magnetyzm i ciepło. Pamiętam...

Jarosław Bieniuk na meczu Juventus Turyn-Lechia Gdańsk
ONS
Newsy
Jarosław Bieniuk już tak nie wygląda. Swoim nowym wyglądem wspiera pewną akcję

Jarosław Bieniuk postanowił zmienić trochę swój image na zimę. Były piłkarz zapuścił wąsy i brodę!   Nowa moda? Może trochę, ale chodzi o modę na zdrowie . Jarosław Bieniuk, jak sam napisał na swoim Instagramie obok zdjęcia, na którym prezentuje piękne wąsy, swoim nowym wyglądem wspiera akcję Movember.  O co w niej chodzi? Dlaczego Jarosław Bieniuk zapuścił wąsy? Movember to trwająca przez miesiąc akcja, która polega na tym, że mężczyźni zapuszczają w listopadzie wąsy. Powód? W ten symboliczny sposób zachęca się mężczyzn do badań i nagłaśnia się temat ich problemów zdrowotnych. Przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka, na które częściej zapadają mężczyźni. Movember to połączenie słów moustache (wąsy) i november (listopad). Jarosław Bieniuk i partner zmarłej na raka Anny Przybylskiej  w ten symboliczny sposób przyłączył się do ważnej akcji. Słyszeliście wcześniej o niej? Zobacz:  Jarosław Bieniuk pierwszy raz po śmierci Przybylskiej. Dziś mijają dokładnie dwa miesiące   Jarosław Bieniuk na zdjęciu z Instagrama, na którym widać wąsy: Jarosław Bieniuk bez wąsów: Jarosław Bieniuk jako ambasador Avonu:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner