Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews

Jarosław B. zatrzymany przez policję w Sopocie! Chodzi o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej

Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews

Media obiegła zaskakująca wiadomość. Radio RMF FM podaje, że w Sopocie doszło do zatrzymania Jarosława B. Były piłkarz Lechii Gdańsk jest podejrzany o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej. Prokuratura na razie nie podaje żadnych szczegółów dotyczących tej sprawy. 

Jarosław B. zatrzymany przez policję

Reporterowi RMF FM udało się ustalić, że Jarosław B. został zatrzymany tuż po tym, jak sam stawił się na przesłuchaniu w prokuraturze w Sopocie. 

Faktycznie, Jarosław B. został dziś zatrzymany w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. W tej chwili więcej informacji w tej sprawie nie mogę zdradzić - mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku w rozmowie z trojmiasto.pl.

Zobacz także: Jarosław Bieniuk zamyka przeszłość! Sprzedaje apartament, w którym mieszkał z Anią Przybylską

Chodzi o zdarzenie, do którego miało dojść w jednym ze znanych sopockich hoteli. Jarosław B. miał się tam spotkać z młodą kobietą, która chwilę później złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Reporter RMF FM dowiedział się, że zabezpieczono już nagranie z hotelowego monitoringu.

Kim jest Jarosław B.?

Jarosław B. przez wiele lat był piłkarzem Amiki Wronki, Widzewa Łódź oraz Lechii Gdańsk. W tym ostatnim klubie od 2014 roku pełni funkcję dyrektora sportowego. Prywatnie Jarosław B. jest ojcem trójki dzieci. Ich matką jest zmarła w 2014 roku Anna Przybylska

Jarosław B. został zatrzymany.

Jarosław B. zatrzymany przez policję?
East News

Co wydarzyło się w Sopocie?

Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews

 

Więcej na temat policja
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15