Jarosław B. został zatrzymany we wtorek przez prokuraturę w Sopocie, po tym jak stawił się na miejscu, aby złożyć wyjaśnienia. Były piłkarz spędzi noc w izbie zatrzymań. Jak informuje w tvn24.pl pełnomocnik poszkodowanej kobiety została ona „odurzona narkotykami i brutalnie zgwałcona”.

Reklama

Pod jakim zarzutem został zatrzymany Jarosław B.?

Jarosław B. jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Doniesień o zatrzymaniu na razie nie komentuje prokuratura, poinformowała jedynie o tym, jakiego przestępstwa dotyczy sprawa:

Czynności te nastąpiły w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej – powiedziała tvn24.pl Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Prokuratura nie chce informować o szczegółach tej sprawy, tłumacząc się dobrem śledztwa.

Kim jest poszkodowana kobieta?

Jak podaje tvn24.pl poszkodowaną jest 29-letnia kobieta, która zawiadomiła prokuraturę o popełnieniu przestępstwa. Reprezentuje ją adwokat Mateusz Dończyk, który poinformował Polską Agencję Prasową o sprawie swojej klientki. Według jego doniesień młoda kobieta w nocy z piątku na sobotę została zgwałcona. Miało to miejsce w jednym z hoteli w Sopocie. Według RMF FM monitoring z tego miejsca został już zabezpieczony przez policję.

Klientka podejrzewa, że została też odurzona narkotykami – mówi adwokat kobiety.

Dodaje jeszcze, że z relacji jego klientki wynika, że „straciła świadomość” i wtedy miało dojść do „brutalnego gwałtu”. Prawnik wyjaśnia, że kobieta, kiedy czuła się lepiej wykonała obdukcję u lekarza i natychmiast zgłosiła sprawę na policję.

Poszkodowana kobieta już w poniedziałek była przesłuchana przez prokuraturę w obecności biegłego psychologa. Jak podaje RMF FM adwokat kobiety zdradził, że jest w bardzo złym stanie psychicznym.

Zobacz także

Zobacz także: Zatrzymany piłkarz Jarosław B. noc spędzi w izbie zatrzymań. Jest komentarz pełnomocnika poszkodowanej kobiety!

Jarosław B. został na noc w izbie zatrzymań!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama