Kora - szczegóły choroby Janusz Korwin Mikke opublikował szokujący wpis o Korze Janusz Korwin Mikke uderzył w twarz Michała Boniego
1/4

 

Ponad tydzień temu rodzina, przyjaciele i fani pożegnali Korę. Piosenkarka i legenda polskiego rocka zmarła 28 lipca, w swoim domu na Roztoczu. Śmierć i pogrzeb Kory poruszyły tysiące osób, które do tej pory publikują zdjęcia artystki i wspominają, jak ważną rolę Kora i jej muzyka odegrały w ich życiu.

 

Niestety - na temat Kory i jej życia postanowił wypowiedzieć się również pewien bardzo znany polski polityk, który już nie raz szokował swoimi wypowiedziami. Domyślacie się o kogo chodzi?

 

Zobaczcie skandaliczny wpis polityka o Korze! Jego komentarz oburzył internautów! 

 

Zobacz także: "Boginie nie umierają". Wzruszające słowa bliskich i przyjaciół Kory na pogrzebie

2/4
Kora - szczegóły choroby

 

Kilka lat temu Kora po raz pierwszy opowiedziała o dramatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Artystka przyznała wówczas, że kiedy była dzieckiem była molestowana przez księdza! Niestety, teraz o dramacie artystki postanowił przypomnieć pewien bardzo znany polityk, który zamieścił w sieci SZOKUJĄCY wpis!

Musicie zobaczyć, co napisał na Twitterze! 

 

3/4
Janusz Korwin Mikke opublikował szokujący wpis o Korze
Twitter

 

Oburzający wpis zamieścił... Janusz Korwin Mikke! Kontrowersyjny polityk już nie raz szokował swoimi wypowiedziami. Kilka lat temu na antenie TVN24 tak mówił na temat gwałtu...

Gdyby pan się znał na kobietach, to pan by wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci. (…) One zawsze trochę udają, że się stawiają. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie można…- mówił Korwin Mikke. 

Teraz jego wpis o Korze i jej dramatycznych chwilach z dzieciństwa znów poruszyły opinię publiczną.

Lewica biadoli, że "Kora" była w dzieciństwie "molestowana" przez księdza. Pytam: czy to zmieniło Jej życie? Jeśli TAK - to być może zamiast wybitnej piosenkarki wyrosłaby przeciętniaczka - albo (o zgrozo!) pieśniarka katolicka? "Co cię nie zabije, to cię wzmocni!" - przypominam.- napisał na Twiterze. 

Jak na komentarz polityka zareagowali internauci?

 

Zobacz także: Korę i jej siostrę ROZDZIELONO w domu dziecka! "Zakonnica pociągnęła ją mocno, uderzyła w czubek głowy"

4/4
Janusz Korwin Mikke uderzył w twarz Michała Boniego
ONS

Komentarz polityka oburzył internautów! 

Obrzydliwe,jakim trzeba być podłym maluczkim człowieczkiem .Czy ty padalcu już nie masz za krzty przyzwoitości?

 

Niech pan skasuje ten tweet. Jest obrzydliwy.

 

Ma Pan wnuki? Współczuję mieć takiego dziadka. Obrzydlistwo- pisali internauci. 

 

Po fali krytyki Korwin dodał kolejny post, w którym "wyjaśnił" o co mu chodziło:

To nie chodzi o śp.Jackowską. Przypominam, że dokładnie to samo pisałem o śp.Ingmarze Bergmanie, który skarżył się, że ojciec źle Go traktował; gdyby podsuwał Mu cukierki to pewno nie wyrósłby zeń wielki reżyser. A pedofilowi ojciec ofiary powinien solidnie dać w mordę, to jasne!

 

Zobacz także: Gdyby nie błędna diagnoza, Kora mogłaby jeszcze żyć...

Więcej na temat Kora