Auto Roberta Lewandowskiego. Mercedes Roberta Lewandowskiego
Akpa

Robert Lewandowski i jego żona za sprawą medialnego ślubu szybko stali się jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Piłkarz gra wprawdzie na co dzień w niemieckiej Borussi Dortmund, ale jego żona z powodzeniem reprezentuje ich na salonach. Zaczęto nawet plotkować, że oboje mają spory apetyt na karierę w mediach. Przypomnijmy: Lewandowscy chcą zostać nowymi celebrytami?

Para przebywa obecnie w Warszawie, gdzie przygotowuje się do zbliżających świąt Bożego Narodzenia. O tyle wyjątkowych, że pierwszych spędzanych jako małżeństwo. W weekend Robert z Anną wybrali się do jednego z centr handlowych, gdzie kupowali prezenty dla najbliższych, wydając na nie małą fortunę. Zobacz: Lewandowski z żoną w szale świątecznych zakupów. Wydali 10 tysięcy

Przy okazji paparazzi zrobili zdjęcia Lewandowskim na parkingu, gdy wsiadali do swojego auta. W ten sposób mogliśmy się dowiedzieć, że Anna jeździ białym Mercedesem CLA, którego wartość to około 150 tysięcy złotych.  Podczas zakupów za kierownicą wyjątkowo usiadł Robert. Kto jak kto, ale akurat oni mogą sobie na takie luksusy pozwolić. Zobacz: Lewandowscy kupili willę za 4 miliony!

Tak prezentuje się auto Roberta i Anny. Dobry wybór?Robert Lewandowski z żoną na świątecznych zakupach: