Paweł Adamowicz z córkami i żoną
East News
Newsy

Jak wyglądają dziś dzieci Pawła Adamowicza? Antonina wyrosła na piękną i mądrą kobietę

Paweł Adamowicz miał dwie córki: Antoninę i Teresę. Jak teraz wyglądają dzieci prezydenta Gdańska?

Ten rok był dla nich wyjątkowo trudny. Magdalena Adamowicz, żona zmarłego tragicznie Pawła Adamowicza, oraz ich dwie córki musiały zmierzyć się z olbrzymim dramatem. Nagle w ich życiu zabrakło kochającego ojca oraz męża, który zginął z rąk mordercy ugodzony nożem podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Magdalena, Antonina i Teresa trzymają się razem i okazują sobie wiele miłości. Dziewczynki są bardzo dojrzałe i wspierają mamę w trudnych chwilach. Szczególnie Antonina przeszła przyspieszony kurs dorastania. Teraz wyrosła na piękną i mądrą kobietę. Tylko spójrzcie na jej najnowsze zdjęcia!

Wspominamy Pawła Adamowicza. Niedługo minie rok od tragicznej śmierci...

Jak wyglądają dziś dzieci Pawła Adamowicza?

Nikt nie spodziewał się, że 27. finał WOŚP okaże się mieć tak dramatyczne zakończenie. Podczas "światełka do nieba" w Gdańsku doszło do okrutnego aktu przemocy. Na scenę, na której przemawiał prezydent miasta, wtargnął Stefan W. Mężczyzna zadał Pawłowi Adamowiczowi kilka ciosów nożem. Po długiej reanimacji prezydent Gdańska został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze z całych sił walczyli o jego życie. Niestety, następnego dnia podano, że Paweł Adamowicz nie żyje...

Zobacz także: Niebawem mija rok od śmierci Pawła Adamowicza. Wiemy, kiedy sprawa Stefana W. może trafić do sądu

Jak teraz wygląda życie żony Pawła Adamowicza oraz jego córek? Magdalena Adamowicz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że wciąż jeszcze nie mogą uwierzyć, że ich ukochany tata oraz mąż nie pojawi się już w drzwiach i nie będą mogły go uściskać. 

Był taki moment po śmierci męża, kiedy córki pytały się mnie, czy my już zawsze będziemy nieszczęśliwe i smutne. I ja wtedy bardzo dokładnie im tłumaczyłam, że jest czas smutku, ale że będzie też czas radości i wesołych momentów - tłumaczyła Magdalena Adamowicz.

Magdalena Adamowicz poszła w ślady męża i zajęła się polityką. Została europosłem. Młodsza z córek wyjechała z nią do Brukseli. Z kolei starsza została w Gdańsku, gdzie chodzi do liceum. Paweł Adamowicz zawsze był z niej wyjątkowo dumny. Antonina świetnie radziła sobie bowiem w szkole w USA, gdzie się uczyła. Dziewczyna dzielnie wspierała też mamę w tych najgorszych momentach. Podczas pogrzebu była jej podporą. 

Teraz Antonina wyrosła na piękną i mądrą kobietę. Wysubtelniała i wyszlachetniała. Tylko spójrzcie na najnowsze zdjęcia, które można znaleźć w sieci. Tata z pewnością byłby z niej dumny!

Na świątecznym zdjęciu opublikowanym przez Magdaleną Adamowicz widać, że Antonina (pierwsza od prawej w górnym rzędzie) jest coraz bardziej podobna do niej!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My już przy kolacji! 🎄

Post udostępniony przez Magdalena Adamowicz (@adamowicz_magda)

Magdalena Adamowicz zawsze może liczyć na swoje córki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Wszystkich Świętych w tym roku był dla mnie szczególny. Kontynuując tradycję, którą zapoczątkował Paweł, wzięłam udział w Modlitwie Ekumenicznej na Cmentarzu Nieistniejących Cmentarzy. Ta modlitwa odwołuje się do najstarszych tradycji Gdańska, do wielokulturowych korzeni naszego miasta. To miejsce symbolizuje to czego już nie ma. Nie ma z nami już Pawła, ale wierzę, że Jego duch jest dziś obecny. Jak co roku wraz z dziewczynkami kwestowałyśmy również na Cmentarzu Łostowickim aby wspomóc działalność Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza. Dziękuję za Waszą hojność. Za każde dobre słowo. #zbiórka #kwesta #hospicjum #1listopada #modlitwaekumeniczna #wszystkichświętych

Post udostępniony przez Magdalena Adamowicz (@adamowicz_magda)

Zobacz także
Ryszard i Piotr Adamowicz

Poruszające wyznanie ojca zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza! „Wybaczyliśmy temu zabójcy”

Paweł Adamowicz

Paweł Adamowicz mógł przeżyć, gdyby nie zbyt długa reanimacja na scenie? Mocne słowa biegłego lekarza sądowego

 

Żona i córka Pawła Adamowicza podczas pogrzebu w Bazylice Mariackiej w Gdańsku
East News
Newsy
Najbardziej poruszające fragmenty wywiadu Magdaleny Adamowicz dla "Newsweeka". Co zwiastowało tragedię?
Jak wyglądała jej ostatnia rozmowa z mężem?

  Magdalena Adamowicz udzieliła szczerego i niezwykle poruszającego wywiadu na temat Pawła Adamowicza  dla "Newsweeka". Opowiedziała w nim jak dowiedziała się o śmierci męża, w jaki sposób zareagowała na tę tragiczną wiadomość, i co okazało się dla niej i jej córek najbardziej wstrząsające w tej sytuacji. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak wdowa po prezydencie Gdańska wspomina ostatnią rozmowę ze swoim mężem .  Magdalena Adamowicz zdradziła też, jak córki radzą sobie ze stratą ojca.  W materiale wideo zobaczycie najbardziej poruszające fragmenty wywiadu.   Zobacz:  Wstrząsające wyznanie Magdaleny Adamowicz: „Paweł był w białym worku, otworzyłam go. I przytulałam się"   Magdalena Adamowicz w wywiadzie dla "Newsweeka" Paweł Adamowicz z rodziną

Żona i córka Pawła Adamowicza podczas pogrzebu w Bazylice Mariackiej w Gdańsku
East News
Newsy
Magdalena Adamowicz nie chciała widzieć na pogrzebie męża prezydenta i premiera! Wyjaśniła, dlaczego
Magdalena Adamowicz nie chciała widzieć na pogrzebie męża prezydenta i premiera! Wyjaśniła, dlaczego

Dlaczego Duda siedział w 5. rzędzie?

Gwiazdy wspierają WOŚP
EastNews/ONS
Newsy
Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze, Małgosia Rozenek z rodziną... Tak gwiazdy wspierają WOŚP!
Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze, Małgosia Rozenek z rodziną... Tak gwiazdy wspierają WOŚP!

Gwiazdy, jak co roku, wspierają WOŚP! W tym roku w głównej siedzibie Orkiestry pojawiło się mnóstwo polskich gwiazd, które przekazały na aukcje naprawdę wyjątkowe rzeczy. Z kolei w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiły się m.in. Zosia Zborowska i Julia Wieniawa, które również grają z Jurkiem Owsiakiem. Co przeznaczyły na licytacje? Zobaczcie w galerii poniżej! Zobacz także:  WOŚP 2019: Sukienka Roxie Węgiel jest hitem na licytacjach i idzie na rekord!

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner