Agnieszka Kaczorowska uśmiecha się do męża, Macieja

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Jak się czuje? Pierwsze tygodnie nie były łatwe!

Agnieszka Kaczorowska uśmiecha się do męża, Macieja

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży! Gwiazda "Klanu" przez wiele tygodni nie chciała potwierdzać informacji, że znów zostanie mamą. To zrozumiałe, czekała aż minie pierwszy trymestr, nie chciała niczego zapeszać, zależało jej też pewnie na zrobieniu najważniejszych badań, by mieć pewność, że ciąża przebiega prawidłowo. Jednak fani Agnieszki Kaczorowskiej od jakiegoś czasu podejrzewali, że gwiazda będzie mamą po raz drugi.

Jak Agnieszka Kaczorowska czuje się w drugiej ciąży?

Tym bardziej że Agnieszka w czasie wywiadów mówiła, że razem z mężem chcieliby mieć drugie dziecko. Kiedy? Mieli w tej kwestii luz. Nie spieszyło im się. Dziś aktorka w rozmowie z magazynem „Party” przyznaje, że pierwszy trymestr ciąży był dla niej trudny. Może nawet trudniejszy niż w przypadku pierwszej ciąży.

„Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką – chwali Macieja Agnieszka.

Dziś gwiazda czuje się już dobrze. Minęło najtrudniejsze. Córeczka Pelów latem skończy dwa lata. Właśnie wtedy na świecie pojawi się jej rodzeństwo: brat albo siostra. Agnieszka twierdzi, że płeć maleństwa pozna dopiero za dwa tygodnie.

Agnieszce i jej mężowi serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w beżowych płaszczach
East News

Więcej - w nowym "Party"!

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44