Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Czy Chris miał pretensje za wywiad dla Party.pl? Marietta zdradza jak dziś wyglądają ich relacje

Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała o swoich relacjach z byłym partnerem!

Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała o swoich relacjach z byłym partnerem! Jak Chris zareagował na wyznanie Marietty dotyczące ich rozstania, o którym opowiedziała nam podczas relacji na Instagramie? Zwyciężczyni show TVN7 zdradziła nam wówczas, że w ich związku pojawiły się problemy kiedy zakończyła się "narodowa kwarantanna".

Oboje się od jakiegoś czasu męczyliśmy - wyznała nam Marietta. 

Marietta pojawiła się ostatnio na otwarciu salonu „Wish” Darii Najhajt oraz „Marshall Lashes” Roksany Dąbkowskiej i właśnie tam udało nam się porozmawiać o jej relacji z Chrisem. Co zdradziła nam Marietta?

Posłuchajcie, jak teraz wyglądają jej relacje z Chrisem!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Uczestnicy komentują rozstanie Chrisa i Marietty! "Widocznie życie ma..."

Marietta zdradziła nam, jakie ma relacje z Chrisem.

Marietta z Hotel Paradise w jasnej sukience
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Gdzie zamieszkała Marietta po rozstaniu z Chrisem?
"Hotel Paradise": Gdzie zamieszkała Marietta po rozstaniu z Chrisem?

Rozstanie Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise" było prawdziwym szokiem dla fanów. Wszyscy myśleli, że para tworzy zgrany i szczęśliwy związek, który przetrwa wieki! Niestety, jak zdradziła nam Marietta różnica ich charakterów była zbyt duża, by to mogło się udać. Z tego też względu zapadła decyzja o rozstaniu.  Zobacz także:  Gdzie pracuje i na czym zarabia Marietta z "Hotelu Paradise"? Zdradziła nam to! Jak wiadomo para po zakończeniu programu zdecydowała się razem zamieszkać. Gdzie zatem teraz mieszka Marietta, kiedy jej związek z Chrisem się zakończył? Czy wróciła do rodziców? A może zdecydowała się usamodzielnić i zdecydowała się zamieszkać sama?  Zobaczcie, co na ten temat wyjawiła nam Marietta! 

Blondino z "Hotelu Paradise" w nowym reality show. Będzie hit?
Instagram
Newsy
Blondino z "Hotelu Paradise" wystąpi w kolejnym reality show!
Blondino z "Hotelu Paradise" wystąpi w kolejnym reality show!

Blondino czyli Łukasz Książkiewicz z " Hotelu Paradise " wystąpi w kolejnym reality show! Weźmie udział w internetowej produkcji, która emitowana będzie na platformie Player.pl. Ulubieniec widzów z rajskiej wyspy wystąpi wraz z gronem internetowych gwiazd. Na czym będzie polegał nowy format i od kiedy będzie można go oglądać?  Zobacz także:  Gdzie pracuje i na czym zarabia Marietta z "Hotelu Paradise"? Zdradziła nam to! Blondino z "Hotelu Paradise" w "Fame czy shame" W "Fame czy shame" nowym reality show, które pojawi się na platformie Player.pl, weźmie udział 10 internetowych gwiazd m. in. Blondino z "Hotelu Paradise", Filip Zabielski znany z Tik Toka, czy Michał Gała z "Top Model". Jak informują Wirtualnemedia.pl, uczestnicy na 8 tygodni zamieszkają w jednym domu, który będzie mieścił się w Konstancinie-Jeziornie niedaleko Warszawy. Przez cały okres trwania projektu będą zdobywać punkty. Nie zostaną odcięci również od świata zewnętrznego.  Uczestnicy codziennie mają stanąć przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie „fame” - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - „shame” - pozbawiony wygód. Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji. Twórca, który pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą” - brzmi opis programu Program będzie emitowany od 25 czerwca, a o zwycięzcy zdecydują widzowie. "Fame czy shame" skierowany będzie do młodej widowni i będzie się składał z materiałów montowanych oraz wejść na żywo. To autorski pomysł Player.pl i agencji...

"Hotel Paradise": Ola o rozstaniu Marietty i Chrisa
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny

Kilka dni temu Marietta i Chris poinformowali, że ich związek to przeszłość. Zdecydowali, że zbyt mocno się różnią aby móc kontynuować relację, która narodziła się na planie " Hotelu Paradise ". To rozstanie postanowiła skomentować Ola, którą do odpowiedzi wywołali internauci. Jej wypowiedź jest bardzo wymowna. Co powiedziała?  Zobacz także:  Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?! "Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa  Początkowo Marietta, Ola i Viola założyły pakt "świętej trójcy" w "Hotelu Paradise". Jednak sprawy skomplikowały się po tym, jak Ola odpadła z programu, a Viola związała się z Adamem, z którym Ola wcześniej weszła w układ. Po tym jak powróciła do programu, chciała ponownie związać się z Adamem, ale musiałaby zaszkodzić relacji uczestnika z Violą. Marietta i Viola jednogłośnie stwierdziły, że to co miało miejsce przed odpadnięciem Oli z programu, nie ma już znaczenia, co doprowadziło do konfliktu Oli z Mariettą. Dziewczyny nie pogodziły się ze sobą do końca programu, tym samym Ola nie stanęła za Mariettą i Chrisem również podczas finału.  Dziewczyny nie utrzymują również ze sobą kontaktu po programie. Marietta ma żal, do Oli, po tym, jak w jednym z wywiadów powiedziała o Marietcie, że jest imprezowiczką i nie ma o czym z nią rozmawiać. Teraz Ola poproszona przez fanów o komentarz na temat rozstania Marietty i Chrisa i potwierdzenie czy ich związek był udawany, powiedziała:  Szczerze powiedziawszy to nie chcę się wypowiadać na ten temat - powiedziała Uczestniczka pokazała jednak dwa wymowne gesty. Czyżby spodziewała się tego, że właśnie tak potoczą się losy jej znajomych z...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner