Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

Jak będzie wygladał bajkowy ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa?! Znamy szczegóły uroczystości!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

„Razem z Rinke chcemy się podzielić z wami nasza radością. Kochani, już niedługo zostaniemy mężem i żoną. Bo miłość jest najważniejsza - napisała na Instagramie Joanna Przetakiewicz w połowie września. Potwierdziliśmy, że wesele Joanny i Rinkego Rooyensa faktycznie odbędzie się „niedługo”, bo na przełomie września i października, i będzie bardzo luksusowe. Para powie sobie „tak” w Grecji, a gości zabierze tam do hotelu wynajętym prywatnym samolotem. Założycielka marki La Mania i producent programów telewizyjnych chcą się cieszyć swoim szczęściem przez trzy dni, w towarzystwie kilkudziesięciorga najbliższych przyjaciół i rodziny, m.in. trzech synów Joanny: Aleksandra, Filipa i Jakuba oraz syna Rinkego i Kayah – Rocha.

Jak będzie wyglądała panna młoda?

Dowiedzieliśmy się, że panna młoda będzie miała na sobie tego wieczoru dwie suknie. Pierwszą sama zaprojektowała pod szyldem mojej marki La Mania, druga natomiast będzie… sprowadzana od innego projektanta. Którego? To tajemnica. Można jedynie przypuszczać, że kreacja z La Manii będzie skrojona wzorowo, ale utrzymana w prostych klasycznych formach, z których słynie marka projektantki. Jaka będzie ta druga suknia? Pewnie bardziej strojna, koronkowa.

A co będzie potem?

Nie planujemy też na razie podróży poślubnej, bo jesteśmy zapracowani. Może ruszymy w nią za trzy miesiące? –  powiedziała "Party" Joanna Przetakiewicz.

Więcej w najnowszym magazynie "Party". 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

Okładka Party Joanna Przetakiewicz

 

 

Więcej na temat Joanna Przetakiewicz
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01