Party Stories
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub
Newsy

Jak będzie wygladał bajkowy ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa?! Znamy szczegóły uroczystości!

„Razem z Rinke chcemy się podzielić z wami nasza radością. Kochani, już niedługo zostaniemy mężem i żoną. Bo miłość jest najważniejsza - napisała na Instagramie Joanna Przetakiewicz w połowie września. Potwierdziliśmy, że wesele Joanny i Rinkego Rooyensa faktycznie odbędzie się „niedługo”, bo na przełomie września i października, i będzie bardzo luksusowe. Para powie sobie „tak” w Grecji, a gości zabierze tam do hotelu wynajętym prywatnym samolotem. Założycielka marki La Mania i producent programów telewizyjnych chcą się cieszyć swoim szczęściem przez trzy dni, w towarzystwie kilkudziesięciorga najbliższych przyjaciół i rodziny, m.in. trzech synów Joanny: Aleksandra, Filipa i Jakuba oraz syna Rinkego i Kayah – Rocha.

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

Jak będzie wyglądała panna młoda?

Dowiedzieliśmy się, że panna młoda będzie miała na sobie tego wieczoru dwie suknie. Pierwszą sama zaprojektowała pod szyldem mojej marki La Mania, druga natomiast będzie… sprowadzana od innego projektanta. Którego? To tajemnica. Można jedynie przypuszczać, że kreacja z La Manii będzie skrojona wzorowo, ale utrzymana w prostych klasycznych formach, z których słynie marka projektantki. Jaka będzie ta druga suknia? Pewnie bardziej strojna, koronkowa.

A co będzie potem?

Nie planujemy też na razie podróży poślubnej, bo jesteśmy zapracowani. Może ruszymy w nią za trzy miesiące? –  powiedziała "Party" Joanna Przetakiewicz.

Więcej w najnowszym magazynie "Party". 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

Okładka Party Joanna Przetakiewicz

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Przetakiewicz i Rinke
Newsy
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens rzeczywiście wyprowadzają się z Polski? Wiemy!

  To jeden z najgłośniejszych związków tego sezonu! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już nie ukrywają, że są parą - coraz częściej pojawiają się na branżowych imprezach razem! Niedawno zaś media obiegła informacja, że dyrektor kreatywna La Manii i producent telewizyjny chcą przenieść się za granicę. Zapytaliśmy o to Joannę podczas Viva! Photo Awards! Czy rzeczywiście chcą się przeprowadzić?   Zobacz:  Jak synowie Joanny Przetakiewicz zareagowali na Rinke? Czy akceptują jej nowego partnera?  

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na balu TVN
East News
Newsy
Joanna Przetakiewcz i Rinke Rooyens wzięli ślub, a co z podróżą poślubną? Tylko nam zdradzili, jakie mają plany

Zaskoczyli wszystkich! Po ślubie cywilnym w Polsce Joanna Przetakiewcz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie „tak” w Grecji! Uroczystość odbyła się w ekskluzywnym kompleksie wypoczynkowym Amanzoe w Kranidi. – Bardzo nam zależało, żeby nasi rodzice byli z nami: moja mama i tata Rinkego. W tym ważnym dniu towarzyszyły nam też nasze dzieci, czyli moich trzech synów i syn Rinkego, oraz najbliżsi przyjaciele. Dla nas wszystkich to był czas miłości i bliskości – zdradziła w rozmowie z „Fleszem” Joanna Przetakiewicz. Zobacz także:  Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! „To jest facet, który ma siłę być facetem…” Tak zaczęła się ich miłość! Goście na weselu Przetakiewicz i Rooyensa Wśród gości weselnych nie zabrakło m.in. Kayah i Dawida Wolińskiego, a synowie Joanny poprowadzili ją do ołtarza. Tego dnia panna młoda wystąpiła w pięknej sukni z ręcznie wyszywanymi kwiatami. – Podczas ślubu cywilnego w Warszawie miałam na sobie suknię marki La Mania. Na ceremonię w Grecji włożyłam suknię Valentino, a mój mąż garnitur od Toma Forda – dodaje projektantka. W hotelu nowożeńcy wypoczywali tylko trzy dni. Podróż poślubną muszą przełożyć na inny termin. Powód? – Wracamy do Polski, do pracy – tłumaczy nam Joanna. Jak donosi "Flesz", projektantka wróciła na zjazd liderek Ery Nowych Kobiet - ruchu społecznego, który założyła prawie 2 lata temu. Więcej w nowym "Fleszu".

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pod studiem Dzień Dobry TVN
Newsy
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! „To jest facet, który ma siłę być facetem…” Tak zaczęła się ich miłość!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens  wzięli ślub! Para powiedziała sobie sakramentalne tak w sekrecie... Prawie w sekrecie! Joannie i Rinkemu udało się utrzymać wszystko w tajemnicy niemal do samego końca! Jeden z gości opublikował zdjęcie z tej uroczystości na Instagramie, dzięki któremu dowiedzieliśmy się że para powiedziała sobie już sakramentalne: "TAK!" Pamiętacie, jak zaczęła się ich miłość? To było w 2018 roku! To uczucie zaskoczyło także ich samych.  Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością – do Joanny Przetakiewicz  (50) i Rinkego Rooyensa (48) ten opis pasuje idealnie. O tym, że dyrektor kreatywna marki La Mania spotyka się ze znanym producentem, plotkowano już jakiś czas temu. Jednak wszystkie szczegóły były utrzymane w niespotykanej jak na nich dyskrecji. Joannę i Rinkego zdradziły dopiero zdjęcia, które ukazały się pod koniec maja 2018 roku na jednym z portali. Paparazzi namierzyli parę na randce w Londynie. – Proszę wybaczyć, ale nie będę tego komentować – mówiła wówczas „Fleszowi” Przetakiewicz, pytana o to spotkanie. Nieugięty był wtedy również Rooyens. Dlaczego nie chciał potwierdzić, że się spotykają? Czy ich znajomość była wówczas jeszcze zbyt „świeża”, czy raczej tym razem wydawało się, że sprawa jest na tyle poważna, że nie chcieli zapeszyć... Okazało się, że ta relacja ma przyszłość! To jest love story Od lat chodzili tymi samymi ścieżkami: są zaliczani do tzw. śmietanki towarzyskiej i mają wspólnych znajomych. A jednak Joanna i Rinke nie znali się osobiście. Wpadli na siebie dopiero kilka miesięcy temu . – Oboje byli w dobrym momencie swojego życia. Status: wolny/wolna. Gotowi na kolejną miłość –...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner