Roxy Gąska i Jacek Rozenek pozują do zdjęć
ONS.pl

Jacek Rozenek oświadczył się Roksi Gąsce!

Roxy Gąska i Jacek Rozenek pozują do zdjęć
ONS.pl

Gdziekolwiek się nie pojawią, zawsze wzbudzają sensację. Jak się okazuje, są nie tylko jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie, ale obecnie są jednym z najgorętszych... narzeczeństw! Jacek Rozenek i Roksi Gąska już szykują się do ślubu?!

 

Jacek Rozenek i Roksi Gąską zaręczyli się?!

O Jacku zrobiło się wyjątkowo głośno, kiedy pracę w telewizji zaczęła jego ówczesna żona. Z Małgosią Rozenek-Majdan ma dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Ppara rozwiodła się w 2013 roku.

 

Aktor potrzebował kilku lat, by znaleźć partnerkę, którą pokocha na nowo i będzie skłonny ją poślubić! Jego serce skradła szczuplutka, 23-letnia (!) blondynka - Roksana Gąską. Jak donosi "Rewia", podczas ostatniej podróży do Włoch, Rozenek oświadczył się ukochanej:

Jacek padł na kolana przed Roksaną, podczas uroczystej kolajcji w wynajętym domu pod Florencją i poprosił ją o rękę. Jego 23- letnia dziewczyna się zgodziła i od tej pory są już narzeczeństwem. Zależało mu na tym, aby miejsce było wyjątkowe i zachwyciło Roksanę. Chciał sprawić jej radość. I cieszy się, kiedy widzi uśmiech na jej twarzy. To dla niego największa nagroda - czytamy.

Myślicie, że doniesienia są prawdziwe?

 

Polecamy: Jacek Rozenek dogryzł Radkowi Majdanowi w najnowszym wywiadzie?! To nie były miłe słowa...

 

Jacek ma słabość do blondynek

Jacek Rozenek o związku z Roxy Gąską

 

Roksi zostanie kolejną panią Rozenek?

Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica
ONS

Więcej na temat Jacek Rozenek
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17