Jacek Rozenek o Radosławie Majdanie
ONS

Rozenek nie lubi Majdana? Mamy dosadny komentarz Jacka

Jacek Rozenek o Radosławie Majdanie
ONS

Odkąd Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są ze sobą, wiele emocji wzbudza fakt, co na temat piłkarza myśli były mąż aktorki, Jacek Rozenek. Podobno relacje panów są poprawne ze względu na dzieci Perfekcyjnej i aktora, którymi zajmuje się teraz również sportowiec. Przypomnijmy: Dzieci Perfekcyjnej traktują Majdana jak ojca? Rozenek ma inne zdanie na ten temat

Wczoraj w jednym z tygodników pojawiła się informacja, że tak naprawdę Rozenek nie przepada za Majdanem.Ma ponoć za złe Małgorzacie, że ich synowie spędzają czas głównie z Radosławem.

To nie są dzieci Radka! Jacek pogodził się z faktem, że po rozwodzie inny mężczyzna mieszka z jego byłą żoną. Docenia też fakt, że ten mężczyzna z takim oddaniem pomaga w opiece nad synami, jak może umila im czas. Jednak wolałby, by piłkarz nie zapominał, że ojca mają w każdej chwili na wyciągnięcie ręki - cytuje znajomego aktora "Rewia"Jak do tych plotek ustosunkował się sam zainteresowany? Poprosiliśmy Jacka o komentarz, który nie pozostawia złudzeń:

Ani ja, ani nikt z moich znajomych nie mógł tak powiedzieć, bo jest to bzdura wyssana z palca - mówi AfterParty.pl JacekJak widać, niektóre konflikty nie mają racji bytu.

Zobacz: Rozenek też ułożył sobie życie z nową kobietą. Przed nimi ważny sprawdzianMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan na imprezie "Party":

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30