Jacek Borkowski, Karolina Borkowska
East News

Jacek Borkowski pożegnał zmarłą żonę. Na pogrzebie towarzyszyła mu Karolina

Jacek Borkowski, Karolina Borkowska
East News

Jacek Borkowski pożegnał w czwartek swoją zmarłą żonę. Magdalena Gotowiecka została pochowana na cmentarzu w okolicach Zielonej Góry. Kobieta spoczęła w rodzinnym grobie. Znanemu aktorowi w czasie uroczystości towarzyszyły dzieci - syn Jacek oraz córka Magda. Nie zabrakło również Karoliny Borkowskiej, która jest córką aktora z pierwszego małżeństwa. 

Przyczyny śmierci żony Jacka Borkowskiego

Żona Jacka Borkowskiego zmarła w wyniku gwałtownego ataku złośliwej białaczki. Kobieta trafiła do szpitala z wysoką gorączką tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Po szczegółowych badaniach okazało się, że stan jej zdrowia jest bardzo zły. Po zaledwie trzech tygodniach Magdalena Gotowiecka odeszła...

O śmierci swojej ukochanej żony Jacek Borkowski, znany m.in. z serialu "Klan,  poinformował na swoim profilu na Facebooku. Jak zdradził w rozmowie z "Super Expressem", był z żoną do ostatnich chwili. Tuż przed śmiercią między małżonkami doszło do wzruszającego pożegnania.

Zdążyłem się z nią pożegnać, byłem przy niej. Magda już nie mogła mówić, ale jeszcze podniosła ręce i pokazała mi rękami serduszko. A później tylko zamknęła oczy i koniec - opowiedział tabloidowi

Pogrzeb z dala od Warszawy

Rodzina zmarłej zadecydowała, że zostanie ona pochowana w rodzinnych stronach, a nie w Warszawie, gdzie mieszkała wraz z mężem i dziećmi:

Żona będzie pochowana w rodzinnych stronach, bo tam jest jej ojciec, tam mieszka jej matka, wujkowie, dziadkowie, cała ich rodzina. Bliscy Magdy tak postanowili, a ja to rozumiem i szanuję - powiedział Jacek Borkowski w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz też: "Ja po pro­stu nie wy­obra­żam so­bie ży­cia bez Mag­dy". Zmarła żona Jacka Borkowskiego.

 

Jacek Borkowski pożegnał ukochaną żonę Magdalenę.

Jacek Borkowski
East News

 

Na pogrzebie była również jego córka z pierwszego małżeństwa Karolina Borkowska.

 

Karolina Borkowska, Jacek Borkowski
East News

 

Więcej na temat Jacek Borkowski
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39