Związek BORKOWSKI KOZIEJOWSKA
ONS.pl

Jacek Borkowski chce już zamieszkać z młodszą o 23 lata partnerką: "Nie wstydzimy się przed sobą niczego"

Związek BORKOWSKI KOZIEJOWSKA
ONS.pl

 

Dwa lata temu został wdowcem – jego żona Magdalena Gotowiecka po czterech tygodniach od diagnozy zmarła na białaczkę. Jacek Borkowski twierdzi dziś, że ta nagła śmierć nauczyła go, że w życiu trzeba cenić każdą chwilę. Pewnie dlatego tempo rozwoju jego znajomości z prezenterką Nowej TV Pauliną Koziejowską jest błyskawiczne. Poznali się niecałe dwa miesiące temu, a już myślą o wspólnym zamieszkaniu.

 

Jakbym miał 20 lat, to może czekałbym z tym dłużej. Najchętniej widziałbym Paulinę u siebie już, ale będziemy musieli poczekać do końca miesiąca – mówi w rozmowie z „Fleszem” Borkowski.

 

Paulina też nie ukrywa, że chciałaby ułożyć sobie życie: do tej pory była singielką, zajęta karierą nie miała czasu na dziecko.

 

Jacek jest mężczyzną, na którego zawsze czekałam. Szarmancki i romantyczny. Oboje mówimy o swoich oczekiwaniach i uczuciach wprost. Nie wstydzimy się przed sobą niczego – wyznaje we „Fleszu" Paulina.

 

Jacka i Paulinę dzieli różnica wieku. W ich przypadku wynosi 23 lata! Ale nie przejmują się tym, wprost przeciwnie. W miłości wiek nie ma znaczenia. Więcej o ich świeżym związku czytaj w najnowszym numerze magazynu „Party".

 

Jacek i Paulina nie chcą kryć się z uczuciami. Aktor codziennie wyznaje na FB miłość swojej dziewczynie, pisząc dla niej wiersze.

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Instagram

 

Po śmierci żony w 2016 roku Jacek sam wychowuje dwójkę dzieci.

Jacek Borkowski z dziećmi

 

 

Więcej na temat Jacek Borkowski
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33