Paulina Smaszcz i Izabela Janachowska w okularach
Newsy

Izabela Janachowska do Pauliny Smaszcz: "Napisałaś SMS-a: "Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma kolegów?"

Izabela Janachowska rozlicza się z Pauliną Smaszcz po tym, jak zaatakowała ją, jej męża i synka: "Miłość spotyka tak samo biednych jak milionerów".

Izabela Janachowska ma już dość! Gwiazda Polsatu bardzo dosadnie zareagowała na atak Pauliny Smaszcz, która w gorzkich słowach skomentowała jej związek z Krzysztofem Jabłońskim. Izabela Janachowska opublikowała w sieci list otwarty, w którym zwróciła się do dziennikarki i oceniła jej wyznanie. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" pokazała również, jakie wiadomości w przeszłości miała wysyłać do niej Paulina Smaszcz. 

Maciej Kurzajewski komentuje awanturę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej. WYWIAD

Izabela Janachowska opublikowała wiadomości od Pauliny Smaszcz

Kiedy kilka tygodni temu Paulina Smaszcz ujawniła związek byłego męża z Katarzyną Cichopek, chyba nikt nie spodziewał się, do czego doprowadzi jej komentarz opublikowany w mediach społecznościowych. Po tym, jak prowadzący "Pytanie na śniadanie" przyznali, że są razem była żona dziennikarza w bardzo gorzkich słowach zarzuciła im, że okłamywali nie tylko synów dziennikarza, ale również opinię publiczną.

W jednym z wywiadów dziennikarz poprosił Izabelę Janachowską o komentarz w sprawie zachowania Pauliny Smaszcz- gwiazda Polsatu bardzo delikatnie odsniosła się do całej sytuacji mówiąc, że każdy powienien żyć "tu i teraz" i nie wracać do przeszłości. Paulina Smaszcz ostro zareagowała na komentarz Izabeli Janachowskiej i w gorzkich słowach skomentowała jej małżeństwo z Krzysztofem Jabłońskim. 

Dziś rano Izabela Janachowska odpowiedziała Paulinie Smaszcz i opublikowała w sieci list otwarty do dziennikarki.

(...) Odniosę się do drugiej części, czyli "pyknięcia" sobie dzieciaka z milionerem. Rozumiem, że każdy na świat patrzy przez pryzmat własnych wartości i doświadczeń, ale zapewniam cię, że niektórzy pobierają się i starają o dziecko z miłości. Uwaga — może, dla niektórych to szok, ale z miłości. Miłość spotyka tak samo biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem jak dla ciebie, bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisałaś mi SMS-a: "Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma fajnych kolegów?". Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym?

Co ciekawe, podczas relacji na InstaStories gwiazda Polsatu pokazała również, co dokładnie kiedyś pisała do niej była żona Macieja Kurzajewskiego!

Izulu, nie mogłam mówić w butiku, ale szukam fajnego faceta. Może Krzysiek ma fajnego kolegę?- tak brzmi treść wiadomości, jaką miała otrzymać Izabela Janachowska. 

To jeszcze nie koniec!

Zobacz także: Paulina Smaszcz znów dogryza Maciejowi Kurzajewskiemu. Mówi, na co zasługuje jej były mąż

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

W podcaście Anny Zejdler Paulina Smaszcz nie ukrywała, że nie rozumie, dlaczego m.in. Izabela Janachowska pozwoliła sobie na komentarz dotyczący jej reakcji na związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. 

Co to są za ekspertki? - w podcaście "Porażka czyli sukces" zastanawiała się dziennikarka. 

Teraz Izabela Jaachowska w odpowiedzi na pytanie dziennikarki pokazała, jaką dostała od niej w przeszłości.

Izo, oprócz rozmowy, pragnę, chcę, marzę by Ciebie zaprosić do mojego projektu KOBIET PETARD, które inspirują inne mądre kobiety na zakręcie (...)- tak miała pisać Paulina Smaszcz do Izabeli Janachowskiej.

Zobacz także: Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim: "Straciłam miłość mojego życia"

Paulina Smaszcz w pomarańczowej stylizacji
EOS

Wszystko wskazuje więc na to, że Paulina Smaszcz i Izabela Janachowska właśnie rozpoczęły prawdziwą wojnę medialną. Myślicie, że pojawią się kolejne oświadczenia w tej sprawie?

Zobacz także: Paulina Smaszcz o romansie Cichopek i Kurzajewskiego. "Mnie nie obowiązuje układ z panią Katarzyną"

Izabela Janachowska w szarej stylizacji

Paulina Smaszcz i Izabela Janachowska
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Newsy
Izabela Janachowska odpowiada na atak Pauliny Smaszcz: "Rzygać mi się chce"
Izabela Janachowska bardzo stanowczo zareagowała na ostrą wypowiedź Pauliny Smaszcz, która publicznie poruszyła temat jej małżeństwa z Krzysztofem Jabłońskim!

Izabela Janachowska podczas relacji na InstaStories opublikowała list otwarty, w którym odpowiedziała na zaczepki Pauliny Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego w mocnych słowach zarzuciła Izabeli Janachowskiej to, że skomentowała jej zachowanie po ujawnieniu związku dziennikarza z Katarzyną Cichopek. Paulina Smaszcz w gorzkich słowach wypowiedziała się o Izabeli Janachowskiej, a ta jej stanowczo odpowiedziała!  Izabela Janachowska ostro do Pauliny Smaszcz Takiej awantury nie spodziewał się chyba nikt! Po tym, jak Paulina Smaszcz publicznie komentowała nowy związek Macieja Kurzajewskiego,  niektóre gwiazdy w rozmowie z mediami zabierały głos w sprawie zamieszania wokół byłych małżonków. Wśród takich osób znalazła się Izabela Janachowska, która jednak bardzo delikatnie i dyplomatycznie odpowiedziała na pytanie o zachowanie Pauliny Smaszcz. Już się rozstałeś, był rozwód, minął czas… Bez sensu jest wracać do sytuacji z przeszłości. Żyjmy tu i teraz i ewentualnie przyszłością i patrzmy do przodu, a nie za siebie. Było, minęło, dziękuję- Izabela Janachowska oceniła w rozmowie z reporterem portalu Pomponik.pl. Paulina Smaszcz bardzo ostro zareagowała na wypowiedź Izabeli Janachowskiej - celebrytka w podcaście "Porażka, czyli sukces" wbiła szpilę koleżance z show-biznesu. Teraz z kolei Izabela Janachowska bardzo stanowczo odpowiedziała Paulinie Smaszcz!  Droga Paulino, po pierwsze chciałabym napisać Ci, że jest mi niezmiernie przykro, że postanowiłaś publicznie oczerniać i kłamać na mój temat rozsiewając ziarno, a wręcz sadząc wielkie drzewa z owocami pełnymi nienawiści. Te zgniłe jabłka (nomen omen) spadają teraz na mój ogródek. Ogródek, który od 10 lat w ciszy i spokoju pielęgnuję, kocham i dbam- zaczęła Izabela Janachowska. Zobacz także:   Paulina Smaszcz znów dogryza...

Paulina Smaszcz w okularach, Katarzyna Cichopek z telefonem
Newsy
Katarzyna Cichopek zareagowała na ostrą wymianę zdań Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską! 
Między Izabelą Janachowską a Pauliną Smaszcz rozpętała się prawdziwa wojna. Nie uwierzycie, co zrobiła Katarzyna Cichopek, gdy gwiazda Polsatu podsumowała byłą żonę Kurzajewskiego!

Katarzyna Cichopek zareagowała na list otwarty Izabeli Janachowskiej do Pauliny Smaszcz! Gwiazda Polsatu opublikowała na Instagramie stanowczy wpis, w którym odniosła się do wypowiedzi byłej żony Macieja Kurzajewskiego, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy gwiazd i internautów. Na komentarz Izabeli Janachowskiej bardzo wymownie zareagowała teraz Katarzyna Cichopek! Wymowna reakcja Katarzyny Cichopek na wpis Izabeli Janachowskiej Kilka tygodni temu Izabela Janachowska została poproszona o komentarz w sprawie zachowania Pauliny Smaszcz wobec Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Paulina Smaszcz ujawniła nowy związek dziennikarza, co wywołało prawdziwą burzę w sieci. Izabela Janachowska wyznała wówczas, że po rozstaniu najlepiej żyć tu i teraz i nie patrzeć na przeszłość. Teraz okazuje się, że komentarz gwiazdy Polsatu nie spodobał się Paulinie Smaszcz, która zaatakowała ją w jednym z wywiadów.  Izabela Janachowska odpowiedziała Paulinie Smaszcz publikując w sieci list otwarty, w którym m.in. cytowała wiadomości, jakie w przeszłości pisała do niej była żona Macieja Kurzajewskiego. (...) Rozumiem, że każdy na świat patrzy przez pryzmat własnych wartości i doświadczeń, ale zapewniam cię, że niektórzy pobierają się i starają o dziecko z miłości. Uwaga - może dla niektórych szok, ale z miłości. Miłość tak samo spotyka biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem jak dla ciebie bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisalaś mi smsa: Iza, szukam faceta może Krzysiek ma fajnych kolegów?". Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym?- napisała Izabela Janachowska.  Zobacz także:   Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej: "Wychodzi za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia" Co ciekawe, na oświadczenie Izabeli Janachowskiej zareagowała...

Paulina Smaszcz odpowiada Izabeli Janachowskiej
East News
Newsy
Paulina Smaszcz pokazała środkowy palec Izabeli Janachowskiej: "Wiedziałaś za kim biegasz i że nie odpuścisz milionera"
Afera między Izabelą Janachowską a Pauliną Smaszcz nabiera rozpędu. Była żona Kurzajewskiego nie odpuszcza prowadzącej "Tańca z Gwiazdami": "Tak jak Ty potraktowałaś moje życie i mnie, ja potraktowałam Twoje"

Odpowiedź Izabeli Janachowskiej na mocne słowa Pauliny Smaszcz już po paru minutach doczekała się... kolejnej odpowiedzi! Była żona Macieja Kurzajewskiego nie tylko zdecydowała się na mocny komentarz, ale  również dość wulgarny gest pod adresem prowadzącej "Tańca z Gwiazdami". Jest naprawdę ostro, sami zobaczcie! Janachowska vs. Smaszcz - o co chodzi w tej aferze? Zacznijmy od początku - w podcaście Anny Zejdler Paulina Smaszcz postanowiła uderzyć w Izabelę Janachowską oraz jej życie prywatne, nawiązując do małżeństwa gwiazdy z Krzysztofem Jabłońskim. Byłą żonę Kurzajewskiego do ataku sprowokowały wcześniejsze wypowiedzi Izabeli, która w wywiadzie odniosła się do afery ze związkiem Macieja i Kasi Cichopek . Smaszcz uważa, że Izabela nie powinna zabierać głosu w tej sprawie: Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - pytała Smaszcz. Janachowska dość szybko odpowiedziała Smaszcz. Była oburzona wpisem Pauliny.   Droga Paulino, po pierwsze chciałabym napisać Ci, że jest mi niezmiernie przykro, że postanowiłaś publicznie oczerniać i kłamać na mój temat rozsiewając ziarno, a wręcz sadząc wielkie drzewa z owocami pełnymi nienawiści.  Zacznę może od sprostowania kłamstw bo nie chciałabym aby ktokolwiek powtarzał na głos lub w głowie wierutne bzdury, kocopoły, a już przede wszystkim oszczerstwa i kłamstwa na temat mojego małżeństwa. Poznałam mojego męża jako singla. Nie jest to jedna z tych historii, w których mężczyzna poznaje młodą kobietę i płacze jej w rękaw jak to nieszczęśliwy jest w małżeństwie, które de facto, jest już martwe. Mój obecny mąż poznał mnie trzy lata po swoim rozwodzie. Myślę, że to wystarczająca karencja, która nie daje nikomu prawa do stwierdzenia, że...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik