Izabela Janachowska na konferencji TVN
East News

Izabela Janachowska ma już naprawdę duży brzuszek! Przyszła mama błyszczała na konferencji TVN

Izabela Janachowska na konferencji TVN
East News

Wszystko wskazuje na to, że narodziny pierwszego dziecka Izabeli Janachowskiej zbliżają się naprawdę wielkimi krokami! Przyszła mama pojawiła się dziś na konferencji prasowej TVN, podczas której zaprezentowano wiosenną ramówkę kanałów lifestylowych. Na spotkaniu z mediami nie mogło więc zabraknąć jednej z największych gwiazd stacji TVN Style, która na antenie stacji prowadzi m.in. program "Panny Młode Ponad Miarę". Izabela Janachowska pojawiła się na konferencji i zachwyciła swoim wyglądem w zaawansowanej ciąży. Brzuszek jest już bardzo duży!

Izabela Janachowska już wkrótce zostanie mamą

Izabela Janachowska pojawiła się na spotkaniu z mediami w bardzo seksownej stylizacji, która podkreśliła nie tylko duży ciążowy brzuszek, ale i zgrabne nogi przyszłej mamy. Gwiazda TVN wybrała bardzo krótkie szorty, które połączyła w długą narzutką w beżowym kolorze. Look Izabeli Janachowskiej uzupełniły buty na wysokiej szpilce i mała, czarna torebka. 

Zobaczcie sami, jak prezentowała się przyszła mama, Izabela Janachowska! Przypominamy, że gwiazda TVN do tej pory nie zdradziła płci swojego dziecka. Wiadomo już jednak, że Izabela Janachowska do tej pory przytyła 6 kilogramów. 

Izabela Janachowska na konferencji TVN.

Izabela Janachowska na konferencji prasowej TVN
East News

Przyszła mama wybrała bardzo seksowny look.

Izabela Janachowska na konferencji prasowej TVN
East News

Zobacz także: Izabela Janachowska po narodzinach dziecka zniknie z telewizji? Wiemy, co planuje!

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51