Iwona Węgrowska po rozwodzie
ONS

Węgrowska opowiedziała nam o zmianach: Nie potrafię być sama

Iwona Węgrowska po rozwodzie
ONS

Ostatnie miesiące nie były dla Iwony Węgrowskiej łatwe. Piosenkarka pomimo prób ratowania swojego małżeństwa ogłosiła w końcu, że się rozwodzi. Nie ukrywała przy tym rozczarowania, bo miała to być miłość do końca życia. Wczoraj odmieniona Iwona po długiej przerwie znów pojawiła się na salonach. Przypomnijmy: Węgrowska po rozstaniu wraca na salony. Nie uwierzycie kto ją ubrał w lateksy

Iwona pozowała na imprezie uśmiechnięta, w nowej fryzurze i seksownej stylizacji. Czy to oznacza, że podniosła się już po rozstaniu? Przypomnijmy, że rozwód piosenkarki zaplanowany jest na wrzesień. W rozmowie z AfterParty.pl Węgrowska przyznała, że jest szczęśliwa i nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Zapowiada też, że zamierza maksymalnie wykorzystać czas, kiedy jest singielką, choć pewnie niebawem znów zaangażuje się w związek.
 

Jestem szczęśliwa, bije ode mnie pozytywna energia. Jestem zdrowa, mam mamę, mam wspaniałe psy, mam przyjaciół, mam publiczność, mam facetów, którzy się koło mnie kręcą - nie może być lepiej. Bo ja nie mogę być sama, nie potrafię być sama. Będę szaleć jako singielka, będę szaleć! To nie jest jeszcze ten czas, żeby się z kimś wiązać, ale nie umiem być sama, więc pewnie niedługo będzie ktoś u mojego boku - zapewnia w rozmowie z AfterParty.pl wokalistka.


My Iwonie mocno kibicujemy - zarówno pod kątem dokonań zawodowych, jak i podbojów miłosnych!

Zobacz: Węgrowska opowiedziała o domowym koszmarze: "Dusiłam się! Były krzyki i awantury z mężem"

Iwona Węgrowska w lateksie:

Więcej na temat Iwona Węgrowska
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11