Irina Shayk

Irina Shayk z córką na pikniku. Nie było z nimi Bradleya Coopera. To kolejny dowód na rozstanie pary?

Irina Shayk

Irina Shayk i Bradley Cooper naprawdę się rozstali? Ostatnio mówi się o tym coraz częściej! Choć para na razie nie skomentowała tych doniesień, to jednak podobno niedługo wyda oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Tymczasem Irina i Bradley nie są już razem widywani. Paparazzi przyłapali Irinę z 2-letnią córeczką Leą na pikniku. Nie było z nimi Bradleya Coopera. Czy to kolejny dowód rozstania pary? Przeczytajcie poniżej!

Irina Shayk spędza czas bez Bradleya Coopera

O kryzysie w związku Bradleya i Iriny mówiło się już od dawna. Wszystko zaczęło się, gdy aktor wystąpił u boku Lady Gagi w filmie "Narodziny gwiazdy" i wtedy pojawiły się plotki, że para ma romans. Bradley i Gaga nie komentowała tych doniesień, ale podsycali je wspólnymi występami z utworem "Shallow". Bradley i Lady Gaga nie odrywali od siebie wzorku i nie unikali przypadkowego (lub celowego!) dotyku. 

Jednocześnie wydawało się, że między Bradleyem i Iriną nie widać rzekomego kryzysu. Para często bywała przyłapywana przez paparazzi na romantycznych spacerach czy kolacjach. Irina zjawiła się także u boku Bradleya na oscarowej gali. 

Czy to była tylko gra i robienie dobrej miny do złej gry? Bardzo możliwe. Teraz nie sposób zobaczyć wspólnych zdjęć pięknej modelki i przystojnego aktora. Irina Shayk spędza czas z córeczką sama. Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia. Myślicie, że Irina jest świeżo po rozstaniu? 

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08