Irina Shayk

Irina Shayk jest załamana po rozstaniu z Bradleyem Cooperem! Modelka szuka pomocy

Irina Shayk

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że Bradley Cooper rozstał się z Iriną Shayk! Przez wiele miesięcy para ukrywała kryzys w swoim związku, mimo że mówiło się o romansie Bradleya z Lady Gagą po ich wspólnej pracy na planie produkcji "Narodziny gwiazdy". Bradley i Irina robili dobrą minę do złej gry, a w rzeczywistości ich relacja już się rozpadała. W końcu aktor i modelka zdecydowali się zakończyć swój związek, co doprowadziło Irinę do załamania!

Irina Shayk jest załamana po rozstaniu z Cooperem

Obecnie Irina Shayk głównie przebywa w Nowym Jorku. Powód jest prosty - to właśnie tu modelka ma swojego psychoterapeutę, z którego pomocy korzysta. Paparazzi fotografują ją regularnie na wizytach. Irina zawsze ukrywa się pod dużymi okularami przeciwsłonecznymi, ale nie ma wątpliwości, że to właśnie ona. Zawsze też wygląda na przygnębioną i nieszczęśliwą. 

Niestety, wszystko wskazuje na to, że bardzo cierpi po rozstaniu z Bradleyem. Modelka najwyraźniej uznała, że nie poradzi sobie sama z cierpieniem, dlatego poprosiła o pomoc profesjonalistę. Mamy nadzieję, że niedługo dojdzie do siebie! 

Tymczasem coraz częściej pojawią się plotki, że Bradley Cooper spodziewa się dziecka z Lady Gagą. Ta wiadomość dodatkowo mogła doprowadzić Irinę do załamania. 

Irina Shayk smutna po wizycie u psychoterapeuty
Instagram

Irina wygląda na bardzo nieszczęśliwą

Irina Shayk chodzi do psychoterapeuty
Instagram

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08