Imię dziecka księżnej Kate i Williama
ONS

Jakie imię będzie nosiło dziecko Kate i Williama?

Imię dziecka księżnej Kate i Williama
ONS

W poniedziałek cały świat zelektryzowała wiadomość o tym, że księżna Kate urodziła syna. Dziecko przyszło na świat w londyńskim szpitalu, pod którym nie brakowało tłumu gapiów i paparazzich. Przypomnijmy: Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate URODZIŁA!

Przyjście na świat wyczekiwanego dziecka nie oznacza jednak, że medialna gorączka ustanie - wręcz przeciwnie! Wciąż nierozwiązana pozostaje kwestia imienia potomka Kate i Williama, a oczekiwanie na tę informację można potrwać nawet tydzień. Nie próżnują natomiast bukmacherzy, którzy już obstawiają, jakie imię otrzyma "royal baby".

Najczęściej obstawiane imię to George, czyli Jerzy. Popularnością cieszy się też James (Jakub), na dalszych miejscach wymieniane są Edward, Charles, Michael i Artur. Pojawiają się również bardziej egzotyczne propozycje - Arsene czy Chardonnay.

Co ciekawe, noworodek ma już swoją stronę na Wikipedii. Hasło "syn księcia i księżnej Cambridge" w internetowej encyklopedii rozpoczyna się od informacji, że "najsłynniejsze dziecko świata" - według słów "Washington Post" - przyszło na świat 22 lipca o godzinie 17.24.

Decyzję księżnej Kate i Williama poznamy zapewne niebawem. Jak imię według was powinien nosić przyszły następca tronu?

Zobacz: Pippa Middleton (siostra Kate) kupuje pierwszy prezent dla siostrzeńcaKsiężna Kate w ciąży opuszcza szpital Króla Edwarda VII. Jej stan polepszył się. Ze szpitala odebrał ją książę William

Zobacz też galerię zdjęć z informacjami o ciąży księżnej Kate:

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05