Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"
Newsy

Łepkowska nie chciała zranić Błęckiej-Kolskiej... Znamy ważny szczegół scenariusza "Kogel-mogel 3"

Łepkowska nie chciała zranić Błęckiej-Kolskiej... Znamy ważny szczegół scenariusza "Kogel-mogel 3"

 

Grażyna Błęcka-Kolska weszła na plan filmu „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Kontynuacji kultowego „Kogla-mogla", w którym zadebiutowała 30 lat temu. Aktorka po czterech latach od tragicznej śmierci córki Zuzanny zgodziła się na rolę w komedii. Czym przekonała ją scenarzystka i producentka Ilona Łepkowska? Bo Błęcka-Kolska przyznaje w rozmowie z magazynem „Flesz", że kiedy skończyła czytać scenariusz, wiedziała już, że zagra w tym filmie.

 

Celowo stworzyłam w scenariuszu postać syna, a nie córki. „Dziękuję”, powiedziała mi po pierwszym czytaniu scenariusza pani Grażyna. Widzę, że złapała też dobry kontakt ze swoim filmowym synem (w tej roli Nikodem Rozbicki – przyp. red.), a to dla mnie ważne. – mówi w rozmowie z magazynem „Flesz" Ilona Łepkowska.

Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka filmu, cieszy się, że powrót bohaterki kultowej serii – Kasi Solskiej był możliwy. Grażyna Błęcka - Kolska ma okazję pokazać teraz, po latach pracy z Kolskim, inną twarz jako aktorka. Czy „Miszmaszowi...” uda się dorównać hitowi sprzed 30 lat? Więcej czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".

 

Zobacz: Co się dzieje z Piotrusiem z "Kogel Mogel"? WIEMY!

 

Grażyna Błęcka-Kolska zdobyła w tym roku nagrodę dla najlepszej aktorki na Festiwalu Filmowym w Gdyni za rolę w filmie "Ułaskawienie", który wyreżyserował jej były mąż Jan Jakub-Kolski.

Grażyna Błęcka-Kolska, Jan Jakub Kolski

 

Grażyna Błęcka-Kolska zagra znowu Katarzynę Solską, ale trzydzieści lat później w „Miszmasz czyli Kogel-mogel 3".

Grażyna Błęcka-Kolska na planie
Facebook

Cztery lata temu aktorka przeżyła tragedię. Zmarła jej córka Zuzanna. Miała 23 lata.

Grażyna Błęcka-Kolska z córką Zuzą

 

Więcej w nowym "Fleszu"! 

Joanna Kulig i Kasia Tusk na okładce Flesza

Grażyna Błęcka-Kolska magazyn
East News
Newsy
Niezwykła historia Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Jak poradziła sobie w "Koglu-Moglu"?
Niezwykła historia Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Jak poradziła sobie w "Koglu-Moglu"?

Już za dwa dni do kin wejdzie długo oczekiwana trzecia część filmu "Kogel-Mogel". W rolę Katarzyny Zawady znów wcieli się Grażyna Błęcka-Kolska. Aktorka, której życie jest gotowym scenariuszem na film. Dramat Grażyny Błęckiej-Kolskiej Jesienią 2018 roku Grażyna Błęcka-Kolska  odbierała na festiwalu w Gdyni nagrodę Złotych Lwów dla najlepszej aktorki. Odbierała ze łzami w oczach.   Dedykuję tę nagrodę mojej córce Zuzi. "Ułaskawienie" to była dla mnie terapia, mogłam swoją rozpacz i swój ból przekuć w jakąś emocję, którą ktoś zobaczy, ktoś się wzruszy, zastanowi, będzie bardziej uważny na życie. Moje dziecko było ze mną przez cały czas tego filmu i to jej zawdzięczam, jak przeszłam przez tę rolę - wyznała Grażyna Błęcka-Kolska (59), odbierając statuetkę z rąk Tomasza Kota. Widzowie na sali także byli wzruszeni. Wszyscy świetnie pamiętali dramatyczne wydarzenia sprzed czterech lat, kiedy w wypadku zginęła jej córka. (...) Po tej tragedii aktorka na trzy lata wycofała się życia zawodowego. Wróciła w "Ułaskawieniu", gdzie gra matkę, która chce odzyskać godność i równowagę po stracie syna. Czy ten film był dla niej terapią? Grażyna nie chce już wracać do bolesnych wspomnień. Potem weszła na plan filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", kontynuacji kultowej komedii (premiera w najbliższy piątek). Tej, w której zadebiutowała 30 lat temu. Czy granej przez nią Kasi Solskiej tym razem też uda się podbić serca widzów? Rozliczenie z przeszłością Fani komedii od dawna domagali się kontynuacji losów Kasi Solskiej i jej męża Pawła Zawady. W finale drugiej części filmu, "Galimatiasu, czyli kogla-mogla 2", dowiadują się, że zostaną rodzicami. Jak dalej ułożyły się ich losy? Okazuje się, że po rozwodzie z Pawłem Kasia całkiem nieźle radzi sobie sama. Mieszka z matką we wsi Brzózki, jest szanowaną dyrektorką...

Grażyna Błęcka-Kolska
East News
Newsy
Grażyna Błęcka-Kolska jest pod wrażeniem scenariusza „Kogel-mogel 3”! Dlaczego?
Grażyna Błęcka-Kolska jest pod wrażeniem scenariusza „Kogel-mogel 3”! Dlaczego?

  Cztery lata temu Grażyna Błęcka-Kolska przeżyła rodzinną tragedię. Teraz wreszcie wróciła do pracy.  Złote Lwy dla najlepszej aktorki odbierała na festiwalu w Gdyni ze łzami w oczach .   „Dedykuję tę nagrodę mojej córce Zuzi. »Ułaskawienie« to była dla mnie terapia, mogłam swoją rozpacz i swój ból przekuć w jakąś emocję, którą ktoś zobaczy, ktoś się wzruszy, zastanowi, będzie bardziej uważny na życie. Moje dziecko było ze mną przez cały czas tego filmu i to jej zawdzięczam, jak przeszłam przez tę rolę”, wyznała Grażyna Błęcka-Kolska (59), odbierając statuetkę z rąk Tomasza Kota.     Widzowie na sali także byli wzruszeni. Wszyscy świetnie pamiętali dramatyczne wydarzenia sprzed czterech lat. Aktorka wraz z córką jechały wtedy na otwarcie festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. Padało. W pewnym momencie auto, prowadzone przez Błęcką-Kolską, wpadło w poślizg. 23-letnia Zuzanna trafiła do szpitala, zmarła na stole operacyjnym. Po tej tragedii aktorka na trzy lata wycofała się życia zawodowego. Wróciła w „Ułaskawieniu”, gdzie gra matkę, która chce odzyskać godność i równowagę po stracie syna. Czy ten film był dla niej terapią? Grażyna nie chce już wracać do bolesnych wspomnień. Właśnie weszła na plan filmu „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”, kontynuacji kultowej komedii. Tej, w której zadebiutowała 30 lat temu. Czy granej przez nią Kasi Solskiej tym razem też uda się podbić serca widzów?   O czym będzie Kogel-mogel 3? Fani komedii od dawna domagali się kontynuacji losów Kasi Solskiej i jej męża Pawła Zawady. W finale drugiej części filmu, „Galimatiasu, czyli kogla-mogla 2”, dowiadują się, że zostaną rodzicami. Jak dalej ułożyły się ich losy? Okazuje się, że po rozwodzie z Pawłem Kasia całkiem nieźle radzi sobie sama. Mieszka z matką we wsi Brzózki, jest...

Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"
Newsy
Po rodzinnej tragedii Grażyna Błęcka-Kolska wraca na ekran w Koglu Moglu! "Bez niej ten film nie miałby sensu"
Po rodzinnej tragedii Grażyna Błęcka-Kolska wraca na ekran w Koglu Moglu! "Bez niej ten film nie miałby sensu"

Po wielkim osobistym dramacie, popularna aktorka  Grażyna Błęcka-Kolska wraca na ekrany! Gwiazda lat 80. i 90. weźmie udział w trzeciej części kultowego filmu sprzed lat "Kogel Mogel". O tym, że aktorka zgodziła się ponownie zagrać Kasię z "Kogla Mogla" w rozmowie z Faktem poinformowała twórczyni filmu, Ilona Łepkowska. Scenarzystka przyznała w tabloidzie, że już rozmawiała z Grażyną Błęcką-Kolską, bez której nie wyobraża sobie trzeciej części wielkiego hitu. Wstępnie już z nią rozmawialiśmy – przyznała Ilona Łepkowska – Nie wiedzieliśmy wcześniej czy się zgodzi, a że jest główną bohaterką, bez niej ten film nie miałby sensu. Niebawem zabieram się do pisania. Scenariusz do trzeciej części filmu ma powstać do końca roku. Czy podobnie jak dwie pierwsze części "Kogla Mogla", kolejna odsłona produkcji o perypetiach Kasi Solskiej odniesie sukces? Tego jesteśmy pewni! Jeżeli nie oglądaliście jeszcze produkcji, które podbiły serca widzów pod koniec lat osiemdziesiątych, to koniecznie musicie nadrobić zaległości. My już nie możemy doczekać się trzeciej części filmu z Grażyną Błęcką-Kolską w roli głównej. Dla aktorki będzie to wielki powrót po dramatycznym wypadku sprzed dwóch lat, w którym straciła swoją jedyną córkę Zuzannę.   Zobacz także: Tragiczny wypadek gwiazdy "Kogel Mogel". Zginęła jedna osoba   Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel".   Ilona Łepkowska do końca roku planuje napisać scenariusz filmu.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner