Małgorzata Kożuchowska w Tańcu z gwiazdami
ONS
Newsy

Małgorzata Kożuchowska narzeka na swoje zarobki

"Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu"

Wydawać się może, że Małgorzata Kożuchowska to kobieta spełniona nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Po przeczytaniu ostatniego artykułu w "Pani", w którym o aktorce wypowiadają się przyjaciele z branży można jednak odnieść inne wrażenie. Gwiazda nie do końca jest zadowolona ze stanu rzeczy jakie dają jej zawód i popularność.

Zobacz: "Jestem załamana, rwę włosy, łzy lecą mi ciurkiem"

W rozmowie z miesięcznikiem Kożuchowska wyżaliła się, że praca nie zwróciła jej się jeszcze tak bardzo, na ile liczyła.

- Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu, sił, zdrowia i chociaż mam wrażenie, że dużo osiągnęłam to ten zawód nie oddał mi tyle, ile w niego zainwestowałam. No ale jeszcze nie umieram, więc może ten rachunek się wyrówna.


Kożuchowska zdradziła też, że praca czasami stawia ją przed poważnymi życiowymi wyborami:

- Dokładnie w tym samym dniu, w którym miałam pierwszą premierę u Jarockiego, moja siostra urodziła dziecko. Nie użalałam się nad sobą, bo to były moje wybory, bo aktorstwo tak mnie pochłaniało. Czuję się fair wobec siebie. Niczego nigdy nie odpuściłam, ale zawsze byłam w tym co robię uczciwa.


Spodziewaliście się takiego wyznania akurat po Małgorzacie Kożuchowskiej, która "nie należy do osób rozrzutnych"?Małgorzata Kożuchowska zaprosiła paparazzi na zdjęcia podczas wizyty u kosmetyczki:

Małgorzata Kożuchowska roześmiana
Newsy
Małgorzata Kożuchowska i medycyna estetyczna? "Chcę spokojnie patrzeć w lustro"
Sama stosuje takie zabiegi?

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jaki jest jej stosunek do zabiegów medycyny estetycznej! Nie da się ukryć, że gwiazda jest piękną kobietą i wiele osób zazdrości jej tego, jak się prezentuje - zarówno na czerwonym dywanie, jak i na co dzień. Krzysztof Gojdź zdradził nawet niedawno, że jego klientki bardzo chcą upodobnić się do aktorki i często proszą go o takie zabiegi, które pomogą im osiągnąć taki efekt. Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z fakt.pl zapewnia jednak, że jej wygląd jest w 100 proc. naturalny i nie zamierza ingerować w swój wizerunek. Chcę spokojnie patrzeć w lustro i mieć poczucie, że jestem sobą - wyznała. Polecamy też:  Sposoby na obwisłe policzki – codzienna pielęgnacją i zabiegi kosmetyczne​   Wiele jej koleżanek jest zupełnie odmiennego zdania, ale Małgorzata Kożuchowska nie zaprząta sobie tym głowy. Uważa, że naturalność w jej zawodzie jest bardzo ceniona: My, aktorki, mamy to szczęście, że nie musimy być za wszelką cenę piękne i młode. Uprawiamy taki zawód, w którym liczy się przede wszystkim prawda. Opowiadamy historie ludzi, którzy są na różnych etapach życia. Kiedy miałam 19 czy 25 lat i nie miałam zmarszczek, grałam role młodych dziewczyn. Teraz po czterdziestce gram role dojrzałych kobiet i matek. Nie mogłabym wyglądać już jak 19-latka, bo nikt by mojej postaci nie uwierzył. Kobiety, które traktują ten zawód poważnie, nie ulegają presji nienagannego wyglądu - wyjaśniła "Faktowi".  Nie bez powodu gwiazda otrzymuje tyle ról i propozycji zawodowych. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni, a aktorka dotrzyma słowa i nie podda się modzie na upiększanie.    Zobacz:  Wiemy, gdzie Małgorzata Kożuchowska spędziła wakacje i czym zaskoczył ją jej synek!​   Małgorzata Kożuchowska nie jest zwolenniczką medycyny estetycznej Gwiazda ceni sobie...

Kożuchowska zachwycona swoim mężem
ONS
Newsy
Mąż Kożuchowskiej to żywe złoto: Nie mogłabym go oszukiwać
Ale go wychwaliła w wywiadzie...

Małgorzata Kożuchowska obchodzić będzie w przyszłym roku 20-lecie swojej pracy. Obecnie skupia się na grze w teatrze, gdzie przygotowuje się do roli w sztuce "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Z tej okazji pokazała się na okładce "Gali". Przypomnijmy: Kożuchowska w woalce na okładce magazynu Sesji zdjęciowej towarzyszy również obszerny wywiad, w którym Małgorzata dokonuje zawodowego i życiowego bilansu. Mówi m.in. o odejściu z serialu "M jak Miłość", które odbiło się szerokim echem. Po raz pierwszy też od dłuższego czasu, wypowiedziała się na temat swojego męża, Bartłomieja Wróblewskiego. Gwiazda podkreśla, że ukochany wspiera ją i ma w sobie wiele wyrozumiałości wobec tego, w jaki sposób pracuje i jak wygląda jej kariera. Kiedyś byłam bardzo skupiona na pracy. Pewnie bardziej na pracy niż na życiu prywatnym. Ale to już za mną. Mój zawód jest wymagający, ale mam to szczęście, że mój mąż to rozumie. I pomaga mi. Na początku naszej znajomości rozwinęłam czarną wizję życia z aktorką. (śmiech) Powiedziałam, że to egoistyczny, okrutny i często niesprawiedliwy zawód. Bałam się, że się przestraszy, ale musiałam mieć pewność. Nie mogłam go oszukiwać, bo to byłby dom zbudowany na piasku. Bartek jest superkatalizatorem, ma dużą dozę empatii i wyrozumiałości - wyznała w rozmowie z "Galą". Kożuchowska mocno strzeże swojej prywatności i bardzo rzadko pokazuje się z mężem na salonach. To jej recepta na udany związek? Zobacz: Kożuchowska PIERWSZY RAZ opowiedziała o ślubie Zjawiskowa Kożuchowska na teatralnej gali:

Emil Koryczan
Newsy
Kożuchowska, Lewandowska i inne gwiazdy apelują w sprawie serduszka małego Emilka. "Czas mu się kończy..."
Kożuchowska, Lewandowska i inne gwiazdy apelują w sprawie serduszka małego Emilka. "Czas mu się kończy..."

Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Anna Karczmarczyk, Ewa Chodakowska czy Ewa Drzyzga, wszystkie te gwiazdy i dziesiątki innych osób, apelują o pomoc dla Emila Koryczana. Chłopczyk ma 4 lata, od urodzenia cierpi na wadę serca i tylko droga operacja u prof. Hanleya w USA może go uratować. Emil jest już w USA, ale nie zebrał jeszcze odpowiedniej kwoty, a jak mówi jego mama, powoli czas Emila się kończy. Zabrano już 6 mln zł, ale nadal jest potrezbne jeszcze  749 566,67 zł!  To w sumie już niewiele, ale też dziś kończy się czas na zebranie pieniędzy na stronie Siępomaga.   Wiem, że wspólnymi siłami zrobiliśmy już bardzo dużo, ale żeby uratować życie Emilka brakuje wciąż jeszcze ponad milion złotych - napisała na Facebooku Małgorzata Kożuchowska.   Ewa Drzyzga, apeluje: Emilek poleciał z mamą do USA, na wstępny zabieg - cewnikowanie serca, jednak bez całości kwoty, główna operacja we wrześniu - nie odbędzie się...   Anna Lewandowska bardzo prosi o pomoc!   Anna Karczmarczyk oddała na aukcję swoją Kryształową Kulę, która została kupiona za 7100 zł na rzecz małego Emilka:   Media mobilizują siły i też zbierają pieniądze na operację! My również przyłączamy się do apelu gwiazd i prosimy, każda złotówka się liczy - to tak niewiele, a może wiele zmienić! Zobacz także: Ostatni dzień aukcji Kryształowej Kuli Anny Karczmarczyk i Jacka Jeschke. Ile już uzbierano?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner