ida-nowakowska
Mat.prasowe
Newsy

Ida Nowakowska bardzo chce zostać mamą! Ale... "Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre"

Ida Nowakowska bardzo chce zostać mamą! Ale... "Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre"

Ida Nowakowska gwiazda TVP, jedna z prowadzących „Pytanie na śniadanie” i gospodyni „Ameryka da się lubić” niedawno opowiadała w wywiadzie dla "Urody Życia" o swoich staraniach, by zostać mamą. Choć wydaje się, że ma wszystko – miłość i karierę, to jej największe pragnienie jeszcze się nie spełniło.

„Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo”, mówi wprost.

Gwiazda nie ukrywa, że od jakiegoś czasu bezskutecznie stara się zostać mamą. Przyznaje jednak, że czeka cierpliwie.

„Rodzice nauczyli mnie też pokory. Uważam, że to jedna z najpiękniejszych właściwości człowieka. Bardzo pilnuję, żeby jej nie stracić. Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś”, mówi.

Więcej na temat Idy przeczytacie w Nowym magazynie "Party".

ida-nowakowska
Mat.prasowe

Magda Gessler na okładce Party

Ida Nowakowska na jesiennej ramówce TVP
East News
Newsy
Ida Nowakowska o swoim nowym programie: "Jest bardzo spontaniczny, jak zobaczycie, to zrozumiecie!"
Ida Nowakowska o swoim nowym programie: "Jest bardzo spontaniczny, jak zobaczycie, to zrozumiecie!"

Ida Nowakowska na prezentacji jesiennej ramówki TVP nieprzypadkowo wystąpiła w bardzo amerykańskiej stylizacji. Gwiazda poprowadzi niebawem program "Ameryka da się lubić". Gdy na ekranach sukcesy święciło kultowe show "Europa da się lubić", Ida była małą dziewczynką. Na ile nowy format bedzie podobny do tamtej produkcji? Zobaczcie co prowadząca "Pytanie na Śniadanie" , która pół życia spędziła w USA, mówi o swoim nowym programie. Zobacz także:  Jak Kasia Cichopek zareagowała na propozycję poprowadzenia „Pytania na Śniadanie”? „Do końca nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę" Ida Nowakowska poprowadzi w TVP program "Ameryka da się lubić".

Ida Nowakowska o dzieciach
Newsy
Ida Nowakowska pragnie zostać mamą. Czy spełni się jej marzenie? "Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre" 
Ida Nowakowska o wierze w Boga, o dzieciach i Strajku Kobiet. Ida Nowakowska i jej mąż pragną dziecka.

Jako jedna z nielicznych polskich gwiazd nie wzięła udziału w ostatnim Strajku Kobiet. Po tym, jak Trybunał Konstytucyjny opowiedział się za zakazem aborcji w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu, nie namalowała na ręce czerwonej błyskawicy na znak protestu i nie wyszła na ulicę, by wykrzykiwać hasła o prawach kobiet. Przeciwnie! Ida Nowakowska (29), gwiazda TVP, jedna z prowadzących „Pytanie na śniadanie” i gospodyni „Ameryka da się lubić”, w wywiadzie dla jednego z portali powiedziała: „Ja podchodzę do tego indywidualnie, sama nie miałam takiej sytuacji, więc staram się gdzieś otworzyć swoje serce i zrozumieć. Ale jestem wychowana tak, że wiem, że życie to jest coś, czego nie można po prostu zlikwidować, bo się chce, ma się taką zachciankę”. Do tematu wróciła jeszcze w Dzień Zaduszny. „Łączę się również w modlitwie za duchowe dramaty kobiet i dusze dzieci nienarodzonych”, zakończyła Nowakowska swój post na Instagramie. „Pięknie ujęta potrzeba i potęga modlitwy” , odpisał jej dziennikarz Tomasz Wolny, z którym Ida prowadzi „Pytanie na śniadanie”. To odpowiedź warta odnotowania, bo próżno szukać innych znanych osób, które w mediach społecznościowych otwarcie popierałyby takie stanowisko. Nowakowskiej nie brak jednak fanów, którzy na Instagramie komentują: „ Wspaniała, mądra i piękna młoda osoba,która nie boi się iść pod prąd”. W najnowszym wywiadzie dla „Urody Życia” Ida tłumaczy: „Na moim instagramowym koncie zebrała się spora grupa dziewczyn w różnym wieku, starszych, młodszych, z różnych miast, które myślą podobnie jak ja. Są nowoczesne, świetnie, dużo lepiej ode mnie, poruszają się w internecie, ale w sensie mentalnym są starodawne w takim...

East News
Newsy
Czy Julia Kamińska w nowej „BrzydUli” będzie DamUlą? "Jesteśmy dojrzalszymi ludźmi"
Czy Julia Kamińska w nowej „BrzydUli” będzie DamUlą? "Jesteśmy dojrzalszymi ludźmi"

Czekaliśmy na to 11 lat! Kultowy serial wraca i jeszcze w tym roku zobaczymy Julię Kamińską w „BrzydUli”. Czy teraz będzie DamUlą? Nie wiem kiedy, ale wiem, że na pewno”, odpowiadała przez lata Julia Kamińska (32) pytana, czy poznamy dalsze losy tytułowej BrzydUli, czyli Uli Cieplak, w którą się wcielała. Bo widzowie kultowego już serialu nie chcieli się pożegnać z bohaterami i o kolejne odcinki zaczęli się dopominać tuż po emisji ostatniego – w 2009 roku. Doczekali się! Dobrą wiadomość zdradziła Małgorzata Socha, serialowa Violetta. „Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie. (…) Serial się pisze”, wyznała podczas „Domówki u Dowborów”. Ekipa miała wejść na plan w marcu, ale przez pandemię pierwszy klaps padł w połowie czerwca.  – Do końca miesiąca nabieraliśmy rozpędu, od lipca pracujemy już na pełnych obrotach, na dwie ekipy! Zdjęcia planowane są do końca marca przyszłego roku. Powstanie 180 odcinków, a z nowym sezonem wystartujemy na antenie jeszcze w tym roku – mówi „Fleszowi” Karolina Izert, producentka „BrzydUli” z ramienia TVN.  Ponieważ wszystkim zależy na bezpieczeństwie, na planie obowiązują rygorystyczne zasady, m.in. do minimum ograniczono liczbę osób, a wszyscy, poza aktorami podczas kręcenia sceny, zachowują bezpieczną odległość i noszą maseczki lub przyłbice. Nie ma jednak mowy o zwolnieniu tempa.  – Niektórzy aktorzy spędzają na planie nawet 10 godzin – zdradza Izert. Zobacz także:  Julia Kamińska pokazała nowe zdjęcie z planu "BrzydUli 2" i... bardzo zaniepokoiła fanów! Chodzi o Filipa Bobka Jaka będzie nowa „BrzydUla” To m.in. właśnie Julia wraz ze swoim partnerem Piotrem Jaskiem stworzyła...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner