Hubert Urbański i Julia Chmielnik rozwodzą się
ONS
Newsy

Kolejny rozwód w show-biznesie: Tym razem Hubert Urbański

Dlaczego rozsypało się drugie małżeństwo prezentera?

W tym roku w show-biznesie mamy nie tylko baby boom, ale i wysyp rozwodów. Dziś "Fakt" doniósł, kilka dni temu do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął wniosek o unieważnienie małżeństwa Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik.

Małżeństwo prezentera telewizyjnego trwało 3,5 roku. Para odkąd zaczęła się spotykać wyglądała za każdym razem na bardzo szczęśliwą. Owocem ich miłości są dwie córki 4-letnia Stefania i 2-letnia Danuta. Tabloid ustalił, że związku Urbańskiego nie da się już uratować, a pierwsza rozprawa odbędzie się w połowie czerwca.

- Potwierdzam, że 19 czerwca odbędzie się sprawa rozwodowa pana Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik – powiedział "Faktowi" pracownik biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie.


Urbański ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Rozwód prezentera z pewnością odbędzie się bez prania rodzinnych brudów. Hubert ma klasę i nie pozwoli na to, aby coś sprawiło przykrość jego córkom, które tak bardzo kocha.

Hubert Urbański i Weronika Woroch
ONS.pl
Newsy
48-letni Hubert Urbański jest w związku z 24-letnią modelką?
Prezenter wie, jak wzbudzić sensację!

Czy Hubert Urbański znów jest zakochany? Zastanawiano się, widząc prezentera z piękną blondynką u boku. Kilka tygodni temu na urodzinową imprezę magazynu „Party” Hubert Urbański przyszedł w towarzystwie pięknej dziewczyny. Dziewczyny Huberta Urbańskiego Okazało się, że jego towarzyszką jest 24-letnia modelka i prezenterka telewizyjna Weronika Woroch . Urbański nie mógł oderwać od niej wzroku i wyglądał na bardzo szczęśliwego. Wtedy jeszcze nie wiadomo, czy to coś poważnego. Być może dlatego, że kilka dni wcześniej u jego boku pojawiała się inna młoda modelka Amelia Wala . Czyżby Hubert Urbański po głośnym rozstaniu z żoną postanowił spotykać się tylko z dużo młodszymi kobietami? Teraz coraz częściej dchodzą do nas plotki, że Weronika jest jednak stałą dziewczyną Huberta. Czy ten związek się utrzyma? Czas pokaże! Hubert Urbański i Weronika Woroch

Hubert Urbański walczy z teściową
ONS
Newsy
Urbański walczy w sądzie z byłą teściową. Chodzi o prawie pół miliona złotych
Jakie ma szanse na wygraną?

Jesienią minie rok od rozwodu Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik . Początkowo wszystko przebiegało w pokojowej atmosferze i nie było mowy o najmniejszym nawet skandalu. Wszystko zmieniło się po publikacji wywiadu dziennikarza dla "Newsweeka", gdzie poza zawodowymi kwestiami, poruszył on także temat byłej już żony. Ona nie pozostała mu dłużna i skomentowała jego zarzuty w innym piśmie. Przypomnijmy: Była żona Urbańskiego oburzona zarzutami: To jego strategia biznesowa     Jak podaje "Na żywo" dopiero teraz między małżonkami rozegra się prawdziwa wojna, bowiem już wkrótce ponownie spotkają się oni w sądzie. Wiosną Hubert Urbański pozwał do sądu mamę Julii, Wandę Chmielnik . Walka toczy się o 470 tysięcy złotych, które włożył w remont mieszkania zajmowanego przez byłą już żonę i ich córki. Kiedy on i Chmielnik byli jeszcze małżeństwem, pożyczył teściowej pieniądze na remont i podpisał z nią umowę, zgodnie z którą na jego konto miały trafiać miesięczne raty w wysokości 1000 złotych.    Podpisał z teściową umowę, zgodnie z którą miała go spłacać i płacić mu 1000 zł miesięcznie. Złożył wniosek o zabezpieczenie długu. Chciał, by wpisano go do księgi wieczystej, by w razie braku spłaty mógł odzyskać pieniądze przez komornika - donosi informator "Na żywo".    Jak udało dowiedzieć się dziennikarzom, sąd nie przychylił się do prośby Urbańskiego o zabezpieczenie długu. Hubert nie zgadza się z tą decyzją i złożył zażalenie na postępowanie sądu. Kolejna rozprawa już jesienią.  Zobacz: Urbański i Chmielnik potwierdzają informacje o rozwodzie Hubert Urbański w coraz gorszej formie:

ONS
Newsy
Urbańskiego wycięli z ramówki! Jeszcze wróci?
Będziecie tęsknić? Hubert rozpacza, chce pracować na wizji.

Hubert Urbański podzielił los Krzysztofa Ibisza . Okazuje się, że widzowie TVN-u wcale nie chcą wygrać miliona złotych, ani oglądać prezentera. Urbański wylatuje z wiosennej ramówki, choć jeszcze dwa tygodnie był przekonany, że ma pracę. Niestety, szefostwo stacji po przeanalizowaniu wyników oglądalności ostatniej edycji "Milionerów" wycięło program z ramówki. To prawdziwa klęska Urbańskiego, który już w poprzednim sezonie miał obcięte aż 4 programy w ciągu miesiąca. Teleturniej jesienią TVN pokazywał tylko raz w tygodniu. To jednak nie pomogło i widzowie musieli być już znudzeni oglądaniem Huberta nawet w niedzielę. Co dalej z karierą Urbańskiego? Tego nie potrafi nikt powiedzieć. Prezenter otrzymał zapewnienia od władz stacji, że jego program być może wróci na telewizyjne ekrany jesienią. Ale jak wszyscy dobrze pamiętają już raz zdjęto"Milionerów" z anteny. Ale wtedy przerwa w emisji trwała kilka lat.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner