Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski
Newsy

"Hotel Paradise": Uczestnicy komentują rozstanie Chrisa i Marietty! "Widocznie życie ma..."

Hotel Paradise: Rozstanie Marietty i Chrisa zaskoczyło wszystkich. Jak komentują je inni uczestnicy show Hotel Paradise?

Kolejny uczestnicy komentują rozstanie Chrisa i Marietty - zwycięzców programu "Hotel Paradise". W weekend para ogłosiła, że nie jest już razem. Oboje wydali oświadczenia, informując fanów, że pozostają w przyjaźni i szacunku:

Ostatnio zauważyliście że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jest to nasza wspólna decyzja. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie - napisał Chris.

Co na to uczestnicy show?

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise": Lexi, Martyna i Łukasz komentują rozstanie Chrisa i Marietty

Pod postem Chrisa pojawiły się setki komentarzy, wspierających uczestnika show TVN 7 po rozstaniu (Marietta wyłączyła możliwość komentowania). Wśród nich pojawiły się wpisy innych gwiazd programu:

Kochałem Was razem, będę kochał Was osobno, dla mnie najważniejsze jest to żebyście byli szczęśliwi. Kocham Was po prostu moje zwierzaki ❤️ - napisał Łukasz "Długi".

Głowa do góry, widocznie życie ma dla Was inne plany i kolejne przygody ❤️ a Bali będzie w sercu na zawsze - napisała Lexi.

Najważniejsza jest szczerość i prawda, super, że podzieliłeś się nią z fanami - dodała Martyna. 

Myślicie, że Chris i Marietta wrócą do siebie?

Chris i Marietta o randkach po programie
Grzegorz Piekarski/TVN

W programie pokonali wszystkich i wygrali aż 100 tysięcy złotych!

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski

Zobacz także
Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise

"Hotel Paradise": Ostre komentarze po adresem Marietty po rozstaniu z Chrisem! Co zarzucają jej internauci? 

Ania komentuje swoje zachowanie w "Hotelu Paradise". Czy na co dzień też jest "księżniczką"?

 

Instagram
Newsy
Wiecie czym Ania z "Hotel Paradise" zajmuje się na co dzień? Wróciła tam prosto z Bali
Wiecie czym Ania z "Hotel Paradise" zajmuje się na co dzień? Wróciła tam prosto z Bali

Ania z "Hotel Paradise" dała się poznać jako sympatyczna i otwarta osoba. W programie stworzyła parę z Mattem, jednak jak się okazało, tej dwójki nie połączyło żadne uczucie. Mimo wszystko każdy z uczestników dzięki udziałowi w show zyskał ogromną popularność i nagle z nieznanych osób, stali się ulubieńcami widzów i zgromadzili grono fanów.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Matt idealnym facetem dla Sandry? Jej słowa nie zostawiają żadnych wątpliwości Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Anią podczas live na Instagramie. Wyjawiła nam gdzie pracuje i okazało się, że nawet po udziale w show dziewczyna pozostała w swojej pracy, bo bardzo ją lubi. Ponadto wiemy także co w ostatnim czasie spodobało się Ani i czym dodatkowo lubi się zajmować.  Zobaczcie co wyjawiła nam Ania z "Hotel Paradise"!

Newsy
"Hotel Paradise": Sandrze nie przypadł do gustu występ Adama w "Mam Talent"?! Dlaczego?
"Hotel Paradise": Sandrze nie przypadł do gustu występ Adama w "Mam Talent"?! Dlaczego?

Sandra i Adam z "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie przypadli sobie do gustu! Między tą dwójką w programie co chwila dochodziło do spięć i konfliktów. Wygląda również na to, że po zakończeniu udziału w show, Sandra i Adam nie zakopali toporu wojennego.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Tego żałuje Marietta! "Gdybym wiedziała o tym wcześniej, nigdy bym do tego nie dopuściła!"  Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Sandrą podczas live na Instagramie. Uczestniczka programu wyjawiła nam, dlaczego skomentowała występ Adama w "Mam Talent"! Chłopak wziął udział w talent show kilka lat temu, jeszcze jako dziecko, gdzie zaprezentował swój talent wokalny. Czy Sandrze nie przypadł do gustu jego wykon? A może chodziło o coś zupełnie innego?  Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo!

Marietta i Chris z "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
Chris i Marietta z "Hotel Paradise" rozstali się! Przypominamy historię ich miłości. Pamiętacie te momenty?
Chris Ducci i Marietta Witkowska z "Hotel Paradise" kilka dni temu oświadczyli swoim fanom, że nie są już razem. Para postanowiła się rozstać, o czym powiadomiła wszystkich na Instagramie.

Chris Ducci i Marietta Witkowska z "Hotel Paradise" kilka dni temu oświadczyli swoim fanom, że nie są już razem. Para postanowiła się rozstać, o czym powiadomiła wszystkich na Instagramie. Głos zabrał najpierw Chris: (...) mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie - tak napisał Chris. Potem głos zabrała również Marietta, która wypowiedziała się w podobnym tonie ( Marietta z "Hotelu Paradise" potwierdza rozstanie z Chrisem! "Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego ). Chris i Marietta wydawali się być parą idealną, okazało się jednak, że ideałów nie ma... Para już nie jest razem. My postanowiliśmy przypomnieć wam najpiękniejsze momenty ich związku - początki i późniejszy rozwój ich relacji. Zobaczcie nasze wideo! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris przeprasza Lexi, a ona zazdrości Marietcie ich relacji! O co chodzi To już koniec związku Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise" Para rozstała się jednak w pokoju. Myślicie, że zmienią jeszcze zdanie i wrócą do siebie?  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner