Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Honorata Skarbek pracowała u ojca z 5 zł za godzinę
ONS
Newsy

Honey nie boi się żadnej pracy. Zanim została gwiazdą, zarabiała jako...

Ma się czego wstydzić?

"Taniec z Gwiazdami" to doskonała okazja aby zobaczyć efektowne stroje i tańce na parkiecie. W pierwszym odcinku na parkiecie nie brakowało emocji i wzruszeń. Najlepiej poradziły sobie Agnieszka Sienkiewicz i Anna Wyszkoni. Przypomnijmy: Sienkiewicz i Wyszkoni najlepsze na parkiecie. Przeszły do historii "Tańca z Gwiazdami"

Drugi odcinek tanecznego show odbywa się pod motywem przeszłości gwiazd. Uczestnicy show zdradzają czym zajmowali się w przeszłości, zanim zostali popularni. Okazuje się, że Honorata "Honey" Skarbek przed karierą na scenie muzycznej, zbierała wiśnie i pracowała u ojca za.., 5 zł za godzinę:

Od 5 roku życia zarabiała sama na siebie. Zbierałam wiśnie, kolędowałam ubrana w czerwony koc, pracowałam u ojca za 5 złotych za godzinę - mówiła w zajawce przed występ w show wokalistka

Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Honey pali pomimo ciężkiej choroby. Wokalistka tłumaczy się z nałogu
 

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Drugi odcinek Tańca z Gwiazdami
Facebook
Newsy
Jurorzy "TzG" bezlitośni dla uczestników. Polały się pierwsze łzy
Honey nie była najsłabsza

Dzisiejszy odcinek " Tańca z Gwiazdami " przyniósł jeszcze więcej emocji niż poprzedni. Motywem przewodnim były tajemnice uczestników z przeszłości. Po zsumowaniu głosów jurorów i widzów, z programem musiała pożegnać się Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko . Werdykt był szokiem dla wszystkich jej fanów. Przypomnijmy: Szok! Honey odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Najlepsza okazała się... W zeszłym tygodniu na parkiecie bezkonkurencyjne okazały się Agnieszka Sienkiewicz oraz Ania Wyszkoni . Wokalistka dziś ponownie zachwyciła na parkiecie. Za swoje tango otrzymała aż 38 punktów. Gwiazda Przyjaciółek zdobyła dziś "tylko" 29 punktów. Jej fokstrot nie porwał tak jak taniec współczesny tydzień temu. Najgorzej na parkiecie poradził sobie dziś według jurorów Misiek Koterski . Aktor otrzymał tylko 20 punktów, a Michał Malitowski ocenił go z zabawny sposób: Z dużym wdziękiem zatańczyłeś tragicznie - mówił juror Nie najlepiej poradził sobie również Marcin Miller . Oceny były tak srogie, że jego partnerka, Nina Tyrka , popłakała się tuż po ich wystawieniu: Jesteś Marcin autentyczny, zdecydowany. Wszystko jest jak trzeba. Z gorszych rzeczy, to twoja lewa ręka... takiego dyszla już dawno nie widziałem. Brakowało mi też trochę kontaktu emocjonalnego - ocenił Malitowski. Ostatecznie, po zliczeniu głosów jurorów i widzów z programem musiała pożegnać się Honorata Skarbek. Gwiazda zdobyła aż 30 punktów, co uplasowało ją na 3. pozycji w ocenach sędziów. Zabrakło jednak głosów od widzów.  Zaskoczeni? Zobacz:  Honey nie boi się żadnej pracy. Zanim została gwiazdą, zarabiała jako...   Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Honey odpadła z Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Szok! Honey odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Najlepsza okazała się...
Zaskakująca decyzja telewidzów

Za nami drugi odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Tydzień temu show przycągnęło przed telewizory ponad 3,3 mln widzów, co dało Polsatowi pozycję lidera w paśmie. Z programem pożegnała się Marta Wierzbicka , choć to nie ona uzyskała najmniejszą liczbę smsów od widzów. Jej porażka odbiła się szerokim echem w mediach. Przypomnijmy: Wierzbicka potrzebowała pięciu dni po odpadnięciu z "TzG" na reakcję Dziś na parkiecie zaprezentowało się pozostałe 11 par. Mogliśmy zobaczyć w ich wykonaniu ognistą cha-chę, romantyczną rumbę czy ogniste tango. Po pierwszych tańcach punktacja przedstawiało się następująco: Anna Wyszkoni i Jan Kliment (tango) - 38 punktów Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak (cha-cha) - 33 punkty Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński (tango) - 33 punkty Mateusz Banasiuk i Hania Żudziewicz (rumba) - 30 punktów Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko (cha-cha) - 30 punktów Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (fokstrot) - 29 punktów Jan Mela i Magda Soszyńska Michno (fokstrot) - 29 punktów Marcin Miller i Nina Tyrka (tango) - 23 punkty Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska (rumba) - 23 punkty Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa (rumba) - 23 punkty Misiek Koterski i Janja Lesar (cha-cha) - 20 punktów Po podsumowaniu głosów jurorów i publiczności z programem pożegnała się: Honey i Kamil Kuroczko.  Zaskoczeni? Zobacz:  Sienkiewicz i Wyszkoni najlepsze na parkiecie. Przeszły do historii "Tańca z Gwiazdami" Gwiazdy w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Agnieszka Sienkiewicz po "Tańcu z Gwiazdami"
ONS
Newsy
Sienkiewicz poddaje się dziwnemu zabiegowi: Brzmi to okropnie, ale...
Agnieszka znalazła sposób na szybką regenerację

Ciężkie treningi uczestników w tanecznym show " Taniec z Gwiazdami " dają mocno w kość, o czym przekonało się już kilka sław. Kiedy z programem w ubiegłym tygodniu pożegnała się Honey, artystka kilka dni później opowiedziała o swoich największych słabościach. Przypomnijmy: "Płakałam z zaciśniętymi zębami. Prosiłam, żeby..." Jedna z faworytek "Tańca z Gwiazdami", Agnieszka Sienkiewicz , znalazła sposób na znakomity relaks tuż po każdym odcinku. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" w wolnej chwili odwiedza swój ulubiony salon kosmetyczny, gdzie poddaje się masażom, zabiegom relaksującym oraz drenażowi limfatycznemu, dzięki któremu schodzi opuchlizna z całego ciała: Ja mam swój ulubiony salon, gdzie przychodzę się regenerować, z resztą panie oglądają na żywo i mi kibicują. Są masaże ujędrniające i jest taki fajny zabieg, drenaż, gdzie cię ściska taka maszyna i opuchnięte nogi odpoczywają . Choć brzmi to okropnie, to zabieg ten sprawia, że zamiast być opuchnięci i zmęczeni, jesteśmy zrelaksowani - mówi aktorka w rozmowie z lifestyle.newseria.pl Po takich zabiegach nic dziwnego, że Agnieszka świetnie radzi sobie na parkiecie. Zobacz: Sienkiewicz i Wyszkoni najlepsze na parkiecie. Przeszły do historii "Tańca z Gwiazdami" Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner