Za nami pierwszy dzień 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pokazywaliśmy wam już zdjęcia gwiazd, które zaprezentowały swoje przeboje przed opolską publicznością i telewidzami. Przypomnijmy: Gwiazdy podczas pierwszego dnia festiwalu w Opolu

Reklama

Wczoraj odbył się koncert z serii "SuperPremiery", gdzie o główną nagrodę walczyło dziesięciu wykonawców. Statuetka im. Karola Musioła przypadła w udziale zespołowi Golec uOrkiestra, którzy wystąpili z utworem "Młody maj". To była dopiero pierwsza z trzech nagród, jakie wygrali dwaj bracia tego wieczoru - dodatkowo zostali uhonorowani nagrodą "Artysta Bez Granic Telewizji Polonia" oraz "SuperPremiera Programu Pierwszego Polskiego Radia".

Z pustymi rękoma z Opola nie wyjechała też Honorata Skarbek. Wokalistka w pięknej czerwonej kreacji zaśpiewała swój przebój "Nie Powiem Jak" i za ten występ została wyróżniona "Nagrodą Czytelników Super Expressu", patrona tegorocznej edycji opolskiego festiwalu. Ze statuetki cieszyła się też Natalia Sikora. Zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice of Poland" triumfowała w kategorii "SuperDebiuty".

Oglądaliście wczoraj festiwal w Opolu? Czyj występ podobał wam się najbardziej?

Zobacz także

Reklama

Zobacz też zdjęcia innych gwiazd, które wczoraj pojawiły się w Opolu:

Reklama
Reklama
Reklama