Jan Englert o scenie łóżkowej córki, Heleny Jan Englert o scenie łóżkowej córki, Heleny Jan Englert o scenie łóżkowej córki, Heleny Helena Englert Helena Englert
Jan Englert o scenie łóżkowej córki, Heleny
Ciekawe co jej poradził?
1/5
Jan Englert o scenie łóżkowej córki, Heleny

 

Jakiś czas temu widzowie serialu "Barwy Szczęścia" mogli oglądać sceny łóżkowe z Angelą (w którą wciela się Helena Englert) i jej nauczycielem. Było bardzo gorąco!

 

Zobacz: Co dalej z zakazaną miłością Angeli i jej nauczyciela?! Mamy fotostrory i wideo dla wszystkich fanów "Barw szczęścia"

 

Okazuje się, że Helena, zanim zagrała te sceny, poszła po poradę do ojca - wybitnego aktora, Jana Englerta. W rozmowie z "Galą" zdradził, co powiedział córce i jakim jest ojcem dla 17-letniej, początkującej aktorki. Zobaczcie sami!

 

Zobacz: Córka Jana Englerta ma zaledwie 17 lat, ale nie boi się odważnych zdjęć! Helena właśnie pokazała się w bikini!

2/5
Jan Englert o scenie łóżkowej córki, Heleny

 

Helena przyszła po poradę do swojego taty, Jana:

Helena przyszła do mnie pewnego dnia i spytała: "Tato, mam taką scenę w scenariuszu, co robić?". Odpowiedziałem: "Jak to co? Jeśli chcesz uprawiać ten zawód, musisz zagrać, i koniec". Uważam bowiem, że jak się mówi A, trzeba powiedzieć B. - twierdzi Jan Englert w Gali.

Jan Englert zdradził również, jakim jest ojcem. Przeczytajcie!

 

Zobacz także: "Barwy szczęścia": Z rzeki zostanie wyłowione ciało Marty! Załamany Artur wygłosi wzruszającą przemowę nad jej grobem!

3/5
Jan Englert o scenie łóżkowej córki, Heleny

 

Jan Englert uważa, że teraz jest dobrym ojcem dla swojej córki, choć przyznaje, że nie ma z nią wzorcowego kontaktu:

Moje późne ojcostwo traktuję jako bonus od losu. Nie mam co prawda wzorcowego kontaktu z córką, bo Helena jest bliżej matki. Ja jestem raczej mrukiem, który siedzi przed telewizorem i ogląda sport. Nigdy Helenie nie sprawdzałem lekcji, nie kontrolowałem czy wywiązuje się z obowiązków. Ale ta taktyka przyniosła niespodziewanie dobre efekty. Na razie moja córka mądrze układa swoje życie. Imponuje mi - tłumaczy Englert. 

Zobacz: Jak Helena Englert czuje się na planie serialu "Barwy szczęścia"? Czy boi się porównań do rodziców?

4/5
Helena Englert
Instagram

 

Przypomnijmy - całą rodzinę Englertów zobaczymy już w drugim sezonie serialu "Diagnoza" w TVN, gdzie Beata Ścibakówna gra jedną z drugoplanowych ról. 

 

Zobacz: Do obsady "Diagnozy" dołączą mąż i córka jednej z gwiazd serialu! Domyślacie się, o kogo chodzi? :)

5/5
Helena Englert
Instagram