Hanna Lis w różowej sukience

TYLKO U NAS! Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się! Małżonkowie nie mieszkają już razem

Hanna Lis w różowej sukience

To największa sensacja towarzyska ostatnich lat. Hanna i Tomasz Lis postanowili się rozstać. Dziennikarka ponad miesiąc temu wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Konstancinie. Ale to nie jedyna rewolucja w życiu Hanny. Plotki o małżeńskich kłopotach Hanny i Tomasza pojawiały się od kilku miesięcy. Jednak były niesprawdzone. Tym razem jest inaczej. "Flesz" dowiedział się, że Hanna podjęła decyzję o wyprowadzce jeszcze przed świętami i zamieszkała w centrum Warszawy. Jak twierdzą znajomi pary, wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. Na razie małżonkowie nie zdecydowali się też skomentować informacji "Flesza".

Nie wypowiadam się na temat życia prywatnego - powiedziała dziennikarka w rozmowie z nami.

Hanna i Tomasz Lis wzięli ślub niemal równo dziesięć lat temu. Ich związek był wtedy wielkim zaskoczeniem towarzyskim. Wszystko wskazuje, że ich małżeństwo właśnie dobiegło końca. Teraz Hanna zaczyna nowe życie. Po tym, jak przeprowadziła się do Warszawy, czeka ją kolejny zwrot w karierze. Jak się dowiedzieliśmy, dziennikarka poprowadzi w przyszłym sezonie autorski program w Polsacie. Jaki dokładnie?

 

Zobacz: Po 10 latach koniec małżeństwa! Oto historia miłości Tomasza i Hanny Lisów

 

Na razie jeszcze za wcześnie na szczegóły, bo te ciągle są dopinane. Nie ma jednak wątpliwości, że rewolucja w jej życiu dopiero się zaczyna. Więcej szczegółów na temat rozstania Hanny i Tomasza przeczytacie w najnowszym "Fleszu".

ZOBACZ: Po "Azji Express" przyszła pora na "Taniec z Gwiazdami"? Hanna Lis podjęła już decyzję w tej sprawie!

 

Okładka najnowszego "Flesza"

Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się

Tomasz Lis zdradził gdzie zobaczymy jego program

Dziennikarka wyprowadziła się z domu męża

Hanna Lis
ONS.pl

Więcej na temat Hanna Lis Tomasz Lis
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43