Halina Mlynkowa z synem Piotrem
Instagram
Newsy

Mlynkova pokazała dorastającego syna. Podobny do mamy?

Piotr jest oczkiem w głowie piosenkarki

Halina Mlynkova przeżywa właśnie w mediach swoje 5 minut. Wszystko za sprawą wydania nowej płyty i ułożenia sobie życia prywatnego. Piosenkarka pół roku temu znalazła nową miłość i tworzy szczęśliwy związek z Leszkiem Wronką. Zobacz: "Zakochałem się w niej, bo przefarbowała włosy"

W życiu gwiazdy jest również obecny drugi mężczyzna. Oczkiem w jej głowie jest syn. Mlynkova chroni swoją prywatność i tylko raz pokazała chłopca, gdy ten miał kilka lat. Jakiś czas temu piosenkarka zamieściła na Instagramie fotkę z rodzinnego spaceru, dzięki czemu możemy porównać czy prawie 10-letni Piotr podobny jest do mamy czy taty Łukasza Nowickiego.

Chłopiec z pewnością po mamie odziedziczył oczy. A wy dostrzegacie jeszcze jakieś podobieństwo?

Halina Mlynkova oficjalnie z nowym facetem na imprezie:

Halina Mlynkova
ons.pl
Newsy
Czy Halina Mlynkova powiększy sobie piersi? I pokaże się w „Playboyu”?
Mąż jej kibicuje

Mąż namawia Halinę Mlynkovą na operację plastyczną? Okazuje się, że tak! Jak donosi Fakt, Leszek Wronka chce, by jego żona powiększyła sobie piersi. Co więcej - partner piosenkarki nie ma nic przeciwko, aby jego ukochana pokazała później swoje wdzięki w magazynie dla mężczyzn . Według informacji tabloidu Leszek Wronka namawia Mlynkovą na operację, ponieważ ona sama nie do końca jest zadowolona ze swojego naturalnego biustu. Znajoma prowadzącej The Voice of Poland w tabloidzie zdradziła o jej marzeniach: Halina nie czuje się najlepiej ze swoim niezbyt obfitym biustem . Powiedziała ostatnio Leszkowi, że marzyłaby się jej rozbierana sesja dla „Playboya”, ale przez to, że w jej mniemaniu ma za małe piersi, raczej się na to nie zdecyduje. Leszek nie ma nic przeciwko temu, by Halina rozebrała się w magazynie. Jego zdaniem powinna sobie zrobić operację powiększenia biustu, jeśli ma się dzięki temu poczuć lepiej . Leszek gorąco ją zachęca do spełniania swoich marzeń.   Czyżby Halina Mlynkova chciała zmienić swój wizerunek na bardziej seksowny? Jej ostatnie stylizacje mogą o tym świadczyć. Piosenkarka podczas jednej z muzycznych imprez zaprezentowała się w wyjątkowo drapieżnej kreacji z rozcięciami, które ukazywały brak bielizny. Zobacz: "Ostra" Halina Mlynkova w bardzo seksownej stylizacji... Mlynkova i Wronka Halina Mlynkova Halina Mlynkova

Mąż namawia Halinę Mlynkovą, aby powiększyła sobie biust
ONS
Newsy
Czy Halina Mlynkova powiększy sobie piersi? I pokaże się w „Playboyu”? Mąż jej kibicuje
Czy Halina Mlynkova powiększy sobie piersi? I pokaże się w „Playboyu”? Mąż jej kibicuje

Mąż namawia Halinę Mlynkovą na operację plastyczną? Okazuje się, że tak! Jak donosi Fakt, Leszek Wronka chce, by jego żona powiększyła sobie piersi. Co więcej - partner piosenkarki nie ma nic przeciwko, aby jego ukochana pokazała później swoje wdzięki w magazynie dla mężczyzn . Według informacji tabloidu Leszek Wronka namawia Mlynkovą na operację, ponieważ ona sama nie do końca jest zadowolona ze swojego naturalnego biustu. Znajoma prowadzącej The Voice of Poland w tabloidzie zdradziła o jej marzeniach: Halina nie czuje się najlepiej ze swoim niezbyt obfitym biustem . Powiedziała ostatnio Leszkowi, że marzyłaby się jej rozbierana sesja dla „Playboya”, ale przez to, że w jej mniemaniu ma za małe piersi, raczej się na to nie zdecyduje. Leszek nie ma nic przeciwko temu, by Halina rozebrała się w magazynie. Jego zdaniem powinna sobie zrobić operację powiększenia biustu, jeśli ma się dzięki temu poczuć lepiej . Leszek gorąco ją zachęca do spełniania swoich marzeń. Czyżby Halina Mlynkova chciała zmienić swój wizerunek na bardziej seksowny? Jej ostatnie stylizacje mogą o tym świadczyć. Piosenkarka podczas jednej z muzycznych imprez zaprezentowała się w wyjątkowo drapieżnej kreacji z rozcięciami, które ukazywały brak bielizny. Zobacz: "Ostra" Halina Mlynkova w bardzo seksownej stylizacji...   Halina Mlynkova i Leszek Wronka Halina Mlynkova z mężem Halina Mlynkova  

Halinki Mlynkowej w białej koronkowej bluzce, czerwonej spódnicy, celistych szpilkach z torbą w panterkę
East News, ons.pl
Fleszstyle
Nieudana stylizacja Haliny Mlynkowej na imprezie Doskonałość Roku! Też tak uważacie?! SONDA
Nieudana stylizacja Haliny Mlynkowej na imprezie Doskonałość Roku! Też tak uważacie?! SONDA

Jedną z gwiazd, które pojawiły się na imprezie Doskonałość Roku organizowanej przez magazyn "Twój Styl" była Halina Mlynkova . Jej stylizacja nie wzbudziła jednak naszych zachwytów. A szkoda, bo ostatnie  jej kreacje uważamy za bardzo udane (zobaczcie: Halina Mlynkova pokochała pewnego polskiego projektanta ). Tym razem piosenkarka zdecydowała się na czerwoną spódnicę do ziemi z bardzo wysokim stanem (czy ten złoty szamerunek zamiast paska był naprawdę potrzebny?!) i białą koronkową bluzkę ze stójką. Do tego biało-czerwonego kompletu projektu Ewy Ciepielewskiej , Halina Mlynkova   dodała … torebką w panterkę marki Patrizia Pepe , która pasuje tutaj jak pięść do nosa. Naszym zdaniem jej stylizacja przypominała raczej wariację na temat stroju ludowego niż kreację na czerwony dywan… A wy jak oceniacie biało-czerwony look piosenkarki? Hit czy Kit?!   Zobaczcie też: Zachwycająca Katarzyna Warnke na imprezie Doskonałość Roku! Wam też się podoba? ZAGŁOSUJCIE!   Halina Mlynkova na imprezie „Doskonałość Roku 2015"   Piosenkarka z mężem Laszkiem Wronką   Bluzka i spódnica zaprojektowana przez Ewę Ciepielewską... Hit czy Kit?! Czy waszym zdaniem torebka marki Patrizia Pepe pasowała do tej stylizacji?!   A Wy jak oceniacie jej kreację... ZAGŁOSUJCIE!    

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner