Selena Gomez
Instagram

Hailey Bieber jest w ciąży?! Pokazała swój brzuszek i wszystko stało się jasne!

Selena Gomez
Instagram

Plotki o ciąży Hailey Bieber nie cichną! Od kiedy Justin Bieber związał się z piękną modelką wszyscy podejrzewają, że para spodziewa się dziecka. Błyskawiczne zaręczyny i szybki ślub również nie uciszyły tych plotek, a wręcz podgrzały wokół nich atmosferę. Teraz Hailey Bieber w końcu zdecydowała się pokazać swój brzuszek i wszystko stało się jasne!

Hailey Bieber jest w ciąży?!

Bez wątpienia wszyscy czekają na pierwszą ciążę Hailey Bieber. Wystarczy, że Justin nazwie swoją ukochaną "fasolką", a wtedy natychmiast pojawiają się informacje, że Hailey spodziewa się dziecka. Justin również lubi podsycać zainteresowanie mediów wokół tego tematu, m.in. publkując zdjęcia z badań USG

Sama Hailey najwyraźniej ma dość tego tematu, bo postanowiła rozprawić się z plotkami raz na zawsze. Ostatnio dała się bowiem przyłapać paparazzi w sportowym stroju i z odsłoniętym brzuszkiem! Patrząc na idealnie płaski brzuch modelki trudno dopatrzyć się tu jakichkolwiek ciążowych krągłości. Wszystko wskazuje więc na to, że Justin na razie jeszcze nie zostanie ojcem.

Czekacie na pierwsze dziecko pary?

Hailey Bieber pochwaliła się idealnie płaskim brzuchem

Hailey Bieber pokazała brzuszek
East News

Hailey Bieber zdecydowanie nie jest w ciąży

Hailey Bieber w białej bluzce odsłania brzuszek
East News

Na razie Hailey i Justin nie zostaną rodzicami

Hailey Bieber po ćwiczeniach
East News

 

Więcej na temat Hailey Baldwin
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51