Pierwsza edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" okazała się ogromnym sukcesem i cieszyła się milionową widownią, mimo późnej pory emisji. Najwięcej na udziale w show zyskała jego zwyciężczyni, Katarzyna Skrzynecka, która przeżywa teraz złoty okres. Po wielu latach wreszcie została doceniona przez publiczność i osoby z branży. Przypomnijmy: Katarzyna Skrzynecka nie wierzy w artykuły na swój temat

Reklama

Polsat zapowiedział już, że jesienią zobaczymy drugą odsłonę show i powoli kompletuje obsadę gwiazd, które pojawią się na scenie. Na chwilę obecną potwierdzono dwa nazwiska: Joanna Liszowska i Jacek Kawalec. Pozostała szóstka jest póki co nieznana. Gdyby jednak Nina Terentiew chciała zasugerować się głosem ludu, powinna zdecydować się na... Kaję Paschalską. Na Facebooku powstała specjalna inicjatywa "Chcemy Kaję Paschalską w Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Nie wszyscy pamiętają, że młoda gwiazda ma na koncie dwa dobrze przyjęte albumy oraz wielkie hity: "Przyjaciel od zaraz", którym wywalczyła statuetkę w Opolu oraz "Tylko Ty", który do dziś jest grany w rozgłośniach radiowych. Jesteśmy przekonani, że gdyby nie "Chinka Czikulinka" jej kariera muzyczna nadal by się rozwijała.

Uważacie, że angaż Paschalskiej to dobry pomysł?

Zobacz:
Kasia Cichopek w TTBZ? Agentka mocno odpowiada
Joanna Liszowska w drugiej edycji TTBZ zarobi fortunę
Dlaczego Paulla nie zaśpiewała utworu Górniak? Mocny komentarz artystki

Tak wygląda strona wydarzenia na Facebooku:

Reklama

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Reklama
Reklama
Reklama