gwiazdy na pokazie Bizuu Weronika Książkiewicz Agnieszka Hyży Anna Czartoryska Psycholog Mateusz Grzesiak z żoną Ilianą Ramirez na pokazie Bizuu
gwiazdy na pokazie Bizuu
East News
Kto się pojawił?
1/12
gwiazdy na pokazie Bizuu
East News

Bizuu to jedna z ulubionych marek gwiazd, po której ubrania chętnie sięgają. Nic więc dziwnego, że w czwartkowy wieczór cała plejada gwiazd zjawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Bizuu. Na ściance zaprezentowały się: Paulina Sykut, Agnieszka Hyży, Karolina Szostak, Odeta Moro, Karolina Gilon, Paulina Krupińska, Lara Gessler, a nawet dawno niewidziana Anna Czartoryska czy Natasza Urbańska! Wszystkie gwiazdy chętnie pozowały do zdjęć i prezentowały swoje stylizacje.

 

Bez wątpienia największą uwagę przyciągały Lara Gessler, Klaudia Halejcio i Natasza Urbańska. Te trzy gwiazdy postawiły bowiem na najodważniejsze looki. Lara i Klaudia miały głębokie dekolty, natomiast Natasza odsłoniła płaski brzuch. Nie sposób było również przejść obojętnie obok niej ze względu na neonowy kolor jej kreacji.

 

Oczywiście na pokazie nie zabrakło gwiazd, które już zaprezentowały się w kreacjach z najnowszej kolekcji Bizuu. Mowa o Paulinie Krupińskiej, Zosi Ślotale i Weronice Książkiewicz. 

 

Która gwiazda wyglądała najlepiej? Zobaczcie galerię zdjęć!

 

Zobacz: Lewandowska, Wojciechowska z ukochanym, Krupińska - zobacz, kto pojawił się na Balu TVN! ZDJĘCIA

2/12
Weronika Książkiewicz
East News
3/12
Agnieszka Hyży
East News
4/12
Anna Czartoryska
East News
5/12
Psycholog Mateusz Grzesiak z żoną Ilianą Ramirez na pokazie Bizuu
Mat. promocyjne
6/12
Lara Gessler
East News
7/12
Karolina Gilon
East News
8/12
Klaudia Halejcio
East News
9/12
Paulina Sykut
East News
10/12
Karolina Szostak
East News
11/12
Odeta Moro
East News
12/12
Zosia Ślotała
East News