Gala Flesz Fashion Night
ONS
Newsy

RELACJA NA ŻYWO: Czerwony dywan i gwiazdy na imprezie Flesza

Relację wideo prowadzi Beata Sadowska

Magazyn "Flesz" obchodzi w tym roku swoje drugie urodziny i z tej okazji już dziś odbędzie się wielka impreza, na której nie zabraknie największych gwiazd polskiego show-biznesu i osobowości polskiego świata mody. Rok temu urodziny "Flesza" zorganizowane w luksusowej rezydencji okrzyknięto najlepszą imprezą roku! Przypomnijmy: Plejada gwiazd na imprezie magazynu "Flesz"

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku magazyn znów może zdobyć ten tytuł. Urodzinowa gala Flesz Fashion Night zagości dziś w murach warszawskiego Muzeum Narodowego. Tylko tego wieczoru 10 najsłynniejszych polskich projektantów zaprezentuje swoje kolekcje na jednym wybiegu! Zaproszenie "Flesza" przyjęli: Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemioł, Bohoboco, Teresa Rosati, Joanna Klimas, Mariusz Przybylski, Izabela Łapińska, Gosia Baczyńska i LaMania. Każdej kolekcji będzie towarzyszyć muza projektanta i również tutaj pojawią się duże nazwiska - m.in. Aneta Kręglicka, Agnieszka Szulim, Paulina Krupińska czy Edyta Olszówka. Relację na żywo z czerwonego dywanu, na którym pojawią się gwiazdy i projektanci poprowadzi Beata Sadowska.

Imprezę sezonu obejrzycie na żywo na fleszstyle.pl oraz poniżej:

Tak gwiazdy bawiły się na poprzednich urodzinach "Flesza":

Kate Rozz Piotr Adamczyk Flesz
facebook.com/flesz.gwiazdyistyl
Newsy
Piotr Adamczyk i Kate Rozz na okładce "Flesza"!
Czy to koniec ich miłości?

Już jutro do sklepów trafi nowy numer magazynu "Flesz", w którym tym razem na okładce pojawili się Kate Rozz i Piotr Adamczyk. Magazyn ujawnia dlaczego małżeństwo pary rozpada się i czy ma szansę przetrwać. Ponadto, dowiem się gdzie swoje urodziny spędziła Natasza Urbańska , a Doda opowiada jak naprawdę wyglądają jej relacje z Radkiem Majdanem . Modowi eksperci "Flesza" podpowiadają co należy nosić tej jesien i jakie trendy będą obowiązywać jesienią. Magazyn "Flesz" od jutra w sprzedaży w promocyjnej cenie 1,50 złotych .

Newsy
Flasz Fashion Night 2014: Oglądaj na żywo wielką galę mody!
Pojawi się plejada gwiazd i projektantów

Dzisiaj, 6 listopada (czwartek), o godz. 20.30 na Veedo.pl rozpocznie się jedyna transmisja z Flesz Fashion Night , gali organizowanej prze magazyn „Flesz”. Relacja na żywo z Flesz Fashion Night! Podczas relacji na żywo pokażemy m.in. kulisy imprezy, sprawdzimy jakie gwiazdy pojawiły się na ściance i w co się ubrały, porozmawiamy z największymi projektantami w Polsce i ich muzami oraz pokażemy wyjątkowy pokaz pokaz mody przygotowany specjalnie na tę okazję. Na jednym wybiegu spotka 9 projektantów, którzy pokażą nowe kolekcję przygotowane specjalnie na ten wieczór. Transmisję z gali Flesz Fashion Night poprowadzi Anna Puślecka. Przypominamy, że zaczynamy o godz. 20.30! Obejrzycie zwiastun imprezy! Gwiazdy na ubiegłorocznej imprezie "Flesza":

Gwiazdy na gali Flesz Fashion Night
ONS
Newsy
Które gwiazdy usiądą obok siebie na wielkiej gali "Flesza"?
Horodyńska, Cegielska, Szulim i reszta

Dziś wieczorem w Muzeum Narodowym odbędzie się impreza magazynu "Flesz" "Flesz Fashion Night" , która będzie jednocześnie połączona z drugimi urodzinami tytułu. Podczas wieczoru odbędzie się m.in. niezwykły pokaz mody. Najlepsi polscy projektanci na wybiegu zaprezentują wyjątkowe kreacje. Zobacz: Gala modowa Flesza: Ujawniamy szczegóły największej imprezy roku! Nam udało się ustalić jakie gwiazdy będą z pierwszych rzędów oglądały niezwykłe modowe show. Wszyscy projektanci zasiądą obok swoich muz: Maciej Zień usiądzie obok Anety Kręglickiej, Agnieszka Szulim przyjdzie z Mariuszem Przybylskim, duet Bohoboco pojawi się w towarzystwie Agnieszki Cegielskije, a Paulina Krupińska usiądzie z Paprockim i Brzozowskim . Ponadto na imprezie "Flesza" pojawi się Ada Fijał . Modowa ekspertka zasiądzie obok Joanny Horodyńskiej . Nie zabraknie także Karoliny Malinowskiej , która pokaz mody będzie oglądać w towarzystwie męża, Oliviera Janiaka . W Muzeum Narodowym nie zabraknie również dwóch najpiękniejszych prezenterek Polsatu: Agnieszki Popielewicz i Pauliny Sykut . Oprócz tego obok Tamary Arciuch została usadzona Doda , która prawdopodobnie nie pojawi się na gali. Zobacz: Szulim szykuje akcję na gali Flesza. Na złość Dodzie Imprezę sezonu obejrzycie na żywo na fleszstyle.pl oraz poniżej, a zdjęcia, wywiady i newsy z imprezy już jutro na AfterParty.pl! Relacja na żywo z wielkiej gali: Tak gwiazdy bawiły się na poprzednich urodzinach "Flesza":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner