Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży zaręczyli się
ONS
Newsy

Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji?

Rzadko się razem pokazują

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży pod koniec lutego podjęli jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Zakochani, którzy zakończyli swoje poprzednie małżeństwa, postanowili się pobrać. Z decyzją tą długo się kryli, ale w końcu postanowili podzielić się swoim szczęściem. Zobacz: Popielewicz i Hyży zaręczyli się po trzech miesiącach. Teraz ich związek może utknąć w martwym punkcie

Para raczej nie pokazuje się publicznie, ponieważ chce uniknąć publikacji na swój temat i niepotrzebnych plotek. Oboje są aktywni zawodowo, więc wynika to też z pewnością z braku czasu. W piątek jednak zrobią wyjątek i pojawią się w "Tańcu z Gwiazdami". Dziennikarka jest tam obecna co tydzień, ponieważ na Polsat Cafe prowadzi kulisy show. Wokalistka natomiast pojawi się z zupełnie innego powodu. Hyży podczas odcinka na żywo zaśpiewa swoje dwa utwory "Wstaję" i "Pusty dom". 

Będziecie oglądać?

Zobacz: Pojedynek na maxi rozporek: Popielewicz vs. Guzik
 
 

Popielewicz ucieka przed fotoreporterami po koncercie Hyżego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży zaręczyli się
ONS
Newsy
Popielewicz i Hyży zaręczyli się po trzech miesiącach. Teraz ich związek może utknąć w martwym punkcie
Długo kryli się ze swoją miłością

Agnieszka Popielewicz za każdym razem zachwyca stylizacją na czerwonym dywanie. Pomimo ostatniej afery związanej z Violą Piekut ona jest wierna jej kreacjom. Zobacz: Afera z Violą Piekut nie interesuje Popielewicz. Agnieszka: Ratowała mnie z opresji Wokół dziennikarki zrobiło się jeszcze głośniej po tym, jak związała się z wokalistą Grzegorzem Hyżym . Para długo ukrywała się ze swoją miłością, ponieważ nie chcieli być na świeczniku. Unikali też wspólnych wyjść i pozowania na ściance. Niedawno zaczęły pojawiać się informacje, że zakochani zdecydowali się na zaręczyny, ale żadne z nich tego nie potwierdzało. Teraz w najnowszym numerze "Party" możemy przeczytać, że Popielewicz i Hyży ten krok poczynili w lutym. Głos zabrali ich znajomi: Kochają się, ale ze względu na dobro dzieci i bliskich postanowili nie obnosić się ze swoją miłością. Życzymy zatem powodzenia. Zobacz: Agnieszka Popielewicz ucieka przed fotoreporterami?     Popielewicz ucieka przed paparazzi po koncercie Hyżego:

Agnieszka Popielewicz o świętach z Grzegorzem Hyżym
ONS
Newsy
Stresująca Wielkanoc dla Popielewicz i Hyżego. Agnieszka planuje przedstawić go rodzicom, ale ma jeden problem
O romansie wiedzą już wszyscy

Związek Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego od samego początku owiany był tajemnicą. Para nie lubiła afiszować się ze swoim uczuciem, ale fakty mówiły same za siebie. Później wyszło na jaw, że zakochani zaręczyli się po trzech miesiącach związku. Zobacz:  Popielewicz i Hyży zaręczyli się po trzech miesiącach. Teraz ich związek może utknąć w martwym punkcie Teraz przed nimi wyjątkowy czas, ponieważ zbliżają się święta wielkanocne. Para w tym wyjątkowym okresie chce być blisko siebie i wspierać się w każdym momencie. Dziennikarka bardzo pragnie, aby ukochany poznał jej rodzinę, która jest dla niej niesamowicie ważna. Jednak nie wszystko będzie takie łatwe, ponieważ zarówno mama jak i tata Popielewicz wciąż przyjaźnią się z jej byłym mężem. Święta te mogą być nieco stresujące: Rodzice Agnieszki wciąż przyjaźnią się z rodzicami Mikołaja Wita, byłego męża gwiazdy. Dlatego Agnieszka zdaje sobie sprawę, że dla Grzegorza przyjazd w jej rodzinne strony może być stresujący - czytamy w "Na Żywo".  Czy wszystko pójdzie po ich myśli? Zobacz:  Maja Hyży PIERWSZY RAZ tak szczerze o rozwodzie z Grzegorzem. Tak dużo jeszcze nie powiedziała     Popielewicz i Hyży w "TzG":

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz planują ślub i wspólne mieszkanie
ONS
Newsy
Miłość Popielewicz i Hyżego kwitnie. Para podjęła kolejny krok
Kiedy będzie ślub?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży to najgłośniejsza para ostatnich kilku miesięcy. Zakochani po raz pierwszy specjalnie dla nas skomentowali plotki na temat swojego ślubu. Zobacz:  Popielewicz i Hyży pierwszy raz o plotkach i swoim ślubie Para jednoznacznie jednak nie wypowiedziała się do tej pory na temat tego czy planuje podjąć poważną decyzję odnośnie ślubnej ceremonii. Okazuje się jednak, że przed nimi inne ważne wydarzenie. Popielewicz i Hyży wspólnie urządzają swoje cztery kąty, gdzie wprowadzą się już niedługo. Znajomy pary bardzo im kibicuje: Dopiero się urządzają, ale mają nadzieję, że już w wakacje uda im się zacząć zupełnie nowe życie, już we wspólnym domu - czytamy w "Party".  Plotki o ślubie pomimo odniesienia się do nich dalej nie milkną. Kiedy zdecydują się na wesele? Nawet, jeśli tak się stanie to data, miejsce i godzina ceremonii pozostaną naszą tajemnicą.  Kibicujecie im? Zobacz na Polki.pl:  Zakochani Popielewicz i Hyży pierwszy raz razem na salonach!  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner