Grażyna Błęcka-Kolska trafi do więzienia za śmietelny wypadek?
Akpa

Błęcka-Kolska odpowie za śmierć córki? Jest komentarz prokuratury

Grażyna Błęcka-Kolska trafi do więzienia za śmietelny wypadek?
Akpa

Dzisiaj informowaliśmy was o wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Aktorka kierowała samochodem, który wpadł w poślizg i wylądował na polu. W tragicznym wypadku zginęła córka gwiazdy, 23-lenia Zuzanna. Towarzyszyła jej także znana projektantka, Teresa Kopias, która ostatecznie "tylko" złamała rękę. Zobacz: Tylko u nas! Nowe fakty ws. wypadku Kolskiej

"Fakt" informuje, że sprawę obecnie bada prokurator. Według doniesień tabloidu, aktorce grozi od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Przypomnijmy: Tragiczny wypadek gwiazdy "Kogel Mogel". Zdjęcia!

– W piątek kierująca samochodem 52-latka została przesłuchana w charakterze świadka. Złożyła zeznania dotyczące okoliczności wypadku, jednak ze względu na dobro toczącego się postępowania nie ujawniamy ich treści. W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok 23-letniej kobiety, która zmarła wskutek obrażeń odniesionych w tym wypadku – mówi Małgorzata Klaus, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.


Jak to wszystko zakończy się? Będziemy informować was na bieżąco.

Zobacz: Gwiazdy "Kogel Mogel" 25 lat później. Jak teraz wyglądają
 

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40