Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Gratulacje dla Pawła Pawlikowskiego za przemowę
ONS
Newsy

Przemowa Pawlikowskiego prawdziwą sensacją na Oscarach. Świat zachwyca się reżyserem

Pojawiło się sporo wpisów na temat słów Pawła

Dzisiaj w nocy nastąpił przełomowy moment, ponieważ "Ida" zdobyła Oscara w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Jednak największą furorę na imprezie zrobiła bardzo długa przemowa reżysera, Pawła Pawlikowskiego. Przypomnijmy: Reżyser "Idy" odbiera Oscara. Otrzymał buziaka od samej Nicole Kidman

Podczas wystąpień laureatów rozbrzmiewa muzyka w momencie, kiedy ktoś zbyt długo przemawia. W przypadku Polaka również tak było, ale on nie przejął się tym wcale i dalej kontynuował swoją mowę. Podziękowaniom nie było końca, a Pawlikowski zadedykował nagrodę zmarłej żonie i rodzicom. Wspomniał także o dzieciach i w żartobliwy sposób dobrnął do końca. Jego słowa znalazły sympatyków wśród osób zgromadzonych na sali i wśród widzów, którzy oglądali transmisję. Na Twitterze pojawiły się liczne słowa uznania ze świata takie jak:

Gdybym kiedyś wygłaszał takie przemówienie, śpiewałbym na melodię tej muzyki.

Pozwólcie mu poprowadzić galę za rok.

Gość spojrzał tej dyscyplinującej muzyce w oczy i wygrał.

Oscarowa sztuczka: wspomnij o zmarłej żonie, natychmiast wyłączą ci muzykę.

Wam też się podobało?

Zobacz: Pawlikowski tłumaczy się z długiego przemówienia na Oscarach: To jest żenujące
 
 

Polskie ekipy na Oscarach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Skandal z Joan Rivers na Oscarach 2015
ONS
Newsy
Skandal z Joan Rivers na Oscarach! Pominęli ją w hołdzie zmarłym gwiazdom ze świata filmu
Fani są oburzeni

Tegoroczna ceremonia Oscarów przebiegła w bardzo spokojnej, wręcz zachowawczej atmosferze. Najwięcej emocji wśród Polaków wzbudził oczywiście triumf "Idy", jednak był to jeden z niewielu ekscytujących momentów gali. Przypomnijmy: Pawlikowski tłumaczy się z długiego przemówienia na Oscarach: To jest żenujące Są jednak tacy, którzy dopatrują się pewnego skandalu w związku z pominięciem Joan Rivers w hołdzie zmarłym osobom ze świata filmu. Choć Rivers nie była profesjonalną aktorką, bardzo często to ona właśnie relacjonowała wydarzenia z czerwonego dywanu . Ponadto - zagrała w takich filmach jak "Kosmiczne jaja" czy "Muppety na Manhattanie". Na Twitterze od razu pojawiło się mnóstwo wpisów oburzonych internautów, którzy twierdzą, że pominięcie zmarłej gwiazdy było obraźliwe. Mają rację? Zobacz: Koniec śledztwa w sprawie Joan Rivers. Znamy przyczyny śmierci aktorki Gwiazdy na gali Oscary 2015:

Paweł Pawlikowski na Oscarach 2015
ONS
Newsy
Pawlikowski tłumaczy się z długiego przemówienia na Oscarach: To jest żenujące
Reżyser "Idy" zaskoczył na wielkiej gali

Dzisiejszy dzień należy do "Idy". Po zdobyciu Oscara na wczorajszej gali polskie media nie mówią o niczym innym, jak o sukcesie polskiego filmu. Reżyser obrazu, Paweł Pawlikowski , na scenie przemawiał bardzo długo, co wzbudziło nie małe kontrowersje. Przypomnijmy: Reżyser "Idy" odbiera Oscara. Otrzymał buziaka od samej Nicole Kidman Jego spontaniczna przemowa na Oscarach zaskoczyła nawet samych organizatorów. Kiedy muzyka sygnalizowała już koniec, Pawlikowski zaczął mówić coraz szybciej i głośniej . Kinga Rusin, obecna w Los Angeles, nie mogła nie zapytać Pawła, już po gali, o przemówienie, które robi furorę w sieci. Szczerze przyznał, że był wzruszony i nerwowy: Byłem nerwowy, wzruszony, przerażony, że coś muszę powiedzieć. Poza tym jakąś godzinę wcześniej ogłosili naszą kategorię, co coś się zmieniło w programie i byłem kompletnie nieprzygotowany. Może i dobrze, wszedłem i zacząłem coś gadać i nie byłem aż tak nerwowy, jakbym był godzinę później. To przerażające, bo zrobiłem cichy film z niewieloma dialogami, wyciszony, spokojny, a tu takie gadulstwo wylazło... Trochę to jest żenujące, ale fajne. Nagle poczułem, że patrzą na mnie miliony ludzi, moje dzieci, przyjaciele i więcej od radości było przerażenia, że trzeba powiedzieć coś, co coś znaczy. Poza tym, przy takim filmie pracuje wiele osób i człowiek zaczyna myśleć: kurczę, od czego tu zacząć ? Nagle poczułem odpowiedzialność. - przekonywał My i tak jesteśmy zachwyceni! Zobacz: Oscary 2015: Nie tylko "Ida" błyszczała na czerwonym dywanie. Pojawiła się jeszcze jedna ekipa z Polski Plejada gwiazd na Oscarach 2015:

Oscary 2015 transmitowane w Canal +
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Historyczny sukces! "Ida" zdobyła Oscara!
Wspaniała wiadomość dla wszystkich

Genialna wiadomość z ostatniej chwili! " Ida " została nagrodzona Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny! Pokonała w niej aż 4 filmy, a wśród nich m.in. Lewiatana, który był faworytem bukmacherów od samego początku. To wielki sukces polskiego kina i dzień, który dla Kuleszy, Pawlikowskiego i wielu innych przejdzie do historii!  Reżyser obrazu, Pawlikowski, odebrał Oscara z rąk Hiwetela Ejiofora i Nicole Kidman. Był szczerze wzruszony: Dziękuje wszystkim, życie jest pełne niespodzianek! Wielkie brawa! Zobacz: Agata Trzebuchowska nie ma najlepszych wspomnień z gali Złotych Globów   Ekipa Idy na Oscarach:

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner