Góral skrytykowany za sylwetkę
topmodel.tvn.pl
Newsy

Góral nie ma idealnego ciała. Eksperci i Baryza skrytykowali jego sylwetkę

Nie nadaje się na wybieg?

Rywalizacja o zwycięstwo w "Top Model" zbliża się ku końcowi. W każdym z odcinków nie brakuje emocji sięgających zenitu, zwłaszcza w relacjach uczestników, pomiędzy którymi zdarzają się konflikty i ostre kłótnie. Przypomnijmy: Góral wściekły na Baryzę: Nie pokazuj mi się na oczy

W dzisiejszym odcinku na modeli czeka trudne zadanie - po raz pierwszy pojawią się na profesjonalnym wybiegu. Podczas przymiarek doszło jednak do przykrej sytuacji. Góral został ostro oceniony przez ekspertów, którzy stwierdzili, że jego sylwetka nie nadaje się na wybieg. Ponadto, swoje trzy grosze wtrącił inny uczestnik, Michał Baryza, który podziela ich zdanie:

Myślę, że jego sylwetka jest trochę inna niż wszystkie - przekonuje Baryza


Czy Góral poradzi sobie z krytyką i pojawi się na wybiegu? Przekonamy się już dzisiaj.

Zobacz: Góral z Top Model szuka pracy, ale nie w modelingu. Zamieścił specjalne ogłoszenie

Mateusz Jarzębiak Góral z Top Model na Fashion Weeku w LizbonieUczestnicy "Top Model" w nagiej sesji:

Półfinał Top Model 4
Top Model TVN
Newsy
Znamy finałową trójkę Top Model! Nie obyło się bez dramatów
Zaskoczeni takim werdyktem?

Dziś na widzów czekał ostatni odcinek półfinałowy czwartej edycji Top Model . Na polu bitwy pozostali sami faworyci show: Osi Ugonoh , Marta Sędzicka , Michał Baryza i Mateusz Jarzębiak . W ostatnim odcinku zagrożony był właśnie Góral, o którym ostatnio głośno jest w mediach, ale raczej nie z powodu jego sukcesów w modelingu. Przypomnijmy: Miłość Górala i Kaczyńskiej z Top Model kwitnie. Są PIERWSZE oficjalne zdjęcia pary Odcinek rozpoczął się od relacji z pokazu mody w Lizbonie i dramatu Osi. Okazało się, że modelka ma za małe buty, przez co źle się w nich porusza, wytyka jej się też, że jest za wysoka - co akurat brzmi absurdalnie. Ugonoh nie ukrywała, że jest zawiedziona decyzją projektanta i ostatecznie nie poszła w pokazie. Na wybiegu natomiast zdecydowanie najlepiej zaprezentowała się Marta, co zgodnie orzekli jurorzy i sam dizajner. Kolejne zadanie wymagało od półfinalistów nieco odwagi w kontaktach międzyludzkich. Musieli bowiem odnaleźć na modowej imprezie oryginalnie ubranych ludzi, zrobić im zdjęcie i chwilę porozmawiać. Najwięcej problemów miał z tym Góral, który długo nie mógł się przełamać. Konkurencję wygrała Osi, która urzekła wszystkich uśmiechem i swoim bezpośrednim stylem bycia. Zobacz: Faworytka Top Model wyprawiła urodziny facetowi. Pokazała zdjęcie z drogiej knajpy Niezbyt szczęśliwy dla Górala okazał się też drugi pokaz, w którym musiał się zaprezentować, podobnie jak pozostali uczestnicy. Ponownie zastrzeżenia budziło jego ciało i brak wyrzeźbionej klatki piersiowej. Ostatecznie jednak pojawił się na wybiegu, choć zarówno on, jak i Michał Baryza odstawali nieco od pozostałych modeli. Znów najlepiej poradziła sobie Marta Sędzicka - projektantka poprosiła ją, aby to właśnie ona otworzyła pokaz. Uczestnicy musieli się również wykazać podczas sesji zdjęciowej. Ponownie bezkonkurencyjna...

Góral i Olga Kaczyńska z Top Model są parą
Facebook
Newsy
Góral znalazł dziewczynę. Związał się z gwiazdą innej edycji Top Model
Nowa miłość w show-biznesie

Jednym z faworytów do zwycięstwa w czwartej edycji Top Model jest przystojny Mateusz Jarzębiak "Góral " . Mężczyzna podbił serca fanek i jurorów uśmiechem i skromnością. Niestety, nie wszystko układa się czasem po jego myśli. Przypomnijmy: Góral nie ma idealnego ciała. Eksperci i Baryza skrytykowali jego sylwetkę Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Jarzębiak wraz z Mateuszem Magą szukają mieszkania. Tym większym zaskoczeniem jest fakt, że niedawno na Facebooku Góral poinformował, że jest w związku z Olgą Kaczyńską , zwyciężczynią trzeciej edycji reality-show TVN . Modelka obecnie robi karierę za granicą, głównie w Dubaju, rzadko ją więc możemy spotkać w Polsce. Gratulujemy. Zobacz: Góral z Top Model szuka pracy, ale nie w modelingu. Zamieścił specjalne ogłoszenie Naga sesja uczestników Top Model:

Konflikt Baryzy i Górala w Top Model
tvn.pl
TV-Show
Poważny konflikt w Top Model. Góral wściekły na Baryzę: Nie pokazuj mi się na oczy
O co się pokłócili?

Program "Top Model"   zbliża się ku końcowi i zostali już tylko ci, którzy poradzili sobie w trudnych i wymagających zadaniach. Modele i modelki mają o co walczyć, ponieważ wygrana zapewni jednej osobie podpisanie kontraktu z międzynarodową agencją "Next" i 100 tys. złotych. Na półmetku emocje sięgają zenitu. Zobacz: Porażka Magi ucieszyła inną uczestniczkę programu Top Model Wśród grona faworytów są Mateusz Jarzębiak "Góral" i Michał Baryza . W następnym odcinku pomiędzy uczestnikami dojdzie do małego spięcia. Wszystko za sprawą "pokoju zwycięzcy", w którym przez tydzień może mieszkać zwycięzca poprzedniego odcinka. Tydzień temu był to właśnie Baryza, który zachwycił jury zdjęciem wykonanym w czasie sesji z końmi w Gałkowie. Zapowiedź jutrzejszego odcinka budzi emocje. Baryza postanowił, że nie będzie przebywał tam sam i do pokoju zaprosił  Osuenhe Ugonoh . Fakt ten bardzo nie spodobał się Góralowi, który nie ukrywał swojego oburzenia. Doszło nawet do ostrej wymiany zdań: Baryza: Jesteś na mnie wku****ny? Góral: Ty mi się nawet na oczy nie pokazuj. Baryza: O co? Góral: Nic, mendo.   Czy panowie się pogodzą? Przekonamy się jutro. Zobacz: Michał Baryza pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia   Sesja konna w Top Model:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner