Party Stories
Newsy

W "Milionerach" znów padnie główna wygrana! Kto zgarnie milion?!

WOW! Zobaczcie zwiastun!

 

Stało się! Po ośmiu latach od pierwszej wielkiej wygranej w "Milionerach", kolejny uczestnik wróci do domu z czekiem na MILION złotych!  Niestety, stacja nie zdradza kiedy widzowie będą mogli zobaczyć odcinek, w którym uczestnik odpowie na pytanie za milion złotych. 

 

Przypominamy, że pierwszy milion w programie padł dokładnie 28 marca 2010 roku. Uczestnik teleturnieju, 27-letni wówczas Krzysztof Wójcik odpowiedział na finałowe pytanie, które brzmiało "Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil?". 

 

Zobacz: 4 sposoby na zarabianie w domu

 

Pytanie za milion w Milionerach! 

 

Jakie pytanie za MILION padnie tym razem i kto zgarnie główną nagrodę w "Milionerach"? O tym przekonamy się jeszcze w marcu! Przypominamy, że teleturniej możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55. 

 

Zobacz także: „Ludzie są w takim stresie, że nie pamiętają nawet imienia córki”. TYLKO U NAS! Hubert Urbański o kulisach programu Milionerzy!

 

W "Milionerach" padnie główna nagroda.

Hubert Urbański
x-news

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki podstawiony w Milionerach?
TV-Show
"Milionerzy": Kuba Wojewódzki jako przyjaciel był podstawiony? Widzowie nie mają wątpliwości!

Oglądaliście?

Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN/x-news
TV-Show
Oto najbardziej pechowa uczestniczka "Milionerów"! Wykorzystała trzy koła na dwóch pierwszych pytaniach!
Niestety, i tak odpadła...

  Pierwsze pytania w "Milionerach" wydają się najłatwiejsze. Ale nie dla wszystkich. Boleśnie przekonała się o tym uczestniczka Kasia. We wtorkowym odcinku show wykorzystała wszystkie trzy koła ratunkowe na dwa pierwsze pytania. Co najgorsza, odpadła i nie wygrała niczego... Jak brzmiały?   Zobacz:  Fani oburzeni odcinkami "Milionerów" z gwiazdami: "Nie da się oglądać, wszystko ustawione, poziom żałosny"   Pierwsze, za 500 zł, dotyczyło imienia słynnego piłkarza, Maradony. Uczestniczka nie wiedziała, że to "Diego", dlatego też zdecydowała się na pomoc publiczności, która w 80% wskazała na poprawną odpowiedź. Z kolejnym pytaniem również miała problem. A brzmiało ono tak: Co łączy rowerowa szprycha?  A. obręcz z dętką  B. dętkę z piastą  C. piastę z obręczą  D. obręcz z widelcem   Na początku Kasia zdecydowała się na pomoc przyjaciółki, która wskazała jej D, choć nie była pewna.  Sama wahała się pomiędzy C a D, więc dla pewności wzięła "Pół na pół" - zostało... C i D. Niestety, zaznaczyła D, a poprawną odpowiedzią było C. Niestety, uczestniczka odeszła z niczym ;(   Dla wyjaśnienia -  Piasta rowerowa to środkowa część koła rowerowego, która obraca się na osi przymocowanej do ramy. Do kołnierzy piasty są przymocowane szprychy, a w przypadku tylnego koła także wolnobieg i tylne zębatki. Zaś  widelec – część roweru występująca w rowerze z przodu oraz z tyłu ramy. W widelcach zamontowane są koła roweru  (za wikipedia.org)   Oglądaliście? Znaliście odpowiedzi na te pytania?   Zobacz także:  W "Milionerach" padło pytanie za pół miliona! Uczestnik był pewien swojej odpowiedzi...    

Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN/x-news
TV-Show
Uczestnik „Milionerów” odpadł na drugim pytaniu i zareagował ostrym przekleństwem! ZOBACZ!
Cóż, zdarza się :)

  W "Milionerach"  padło kolejne pytanie, które było tak proste, że powinien poradzić sobie z nim każdy. Ale nie pan Jakub z Poznania. Brzmiało tak:   "Trzy z tych czterech nazw odnoszą się do tego samego oceanu. Która go nie dotyczy?" -  Odpowiedzi: A. Atlantyk B. Ocean Spokojny, C. Ocean Wielki D. Pacyfik     – Myślę, że tutaj będzie to Ocean Wielki. Ta nazwa tutaj nie pasuje. Aczkolwiek muszę przyznać, że jak wielokrotnie słyszałem, ten fotel robi swoje. Burzy trochę własną pewność siebie. Przynajmniej na początku – powiedział  pan Jakub.   Niestety, wybrał odpowiedź  Ocean Wielki i odpadł, bo chodziło oczywiście o "Atlantyk"!   Ta pewność siebie i nagle jebudu. Reakcja mistrzowska 😂 #Milionerzy pic.twitter.com/22WwW60QTw — Filip Jedliński (@FilipJedlinski) 5 marca 2018   Hubert Urbański przeciągnął werdykt. – Poprawna odpowiedź to... – zaczął mówić, a uczestnik gry zaczął już się cieszyć i kiwać głową. – ... Atlantyk – dokończył.   – O, ku***! – powiedział zawiedziony uczestnik  – Można i tak to ująć... Trzy z czterech, oprócz Atlantyku, odnoszą się do tego samego oceanu, Spokojnego - podsumował Urbański. Cóż, trzeba przyznać, że tak żywiołowej reakcji w "Milionerach" chyba jeszcze nie było.   Zobacz wideo:   Uczestnik „Milionerów” odpadł po drugim pytaniu. Padło przekleństwo. „O k***a” [WIDEO]: https://t.co/7ZLq2XdnUZ #Milionerzy pic.twitter.com/dQJFXHoJhb — wmeritum.pl (@wmeritum) 6 marca 2018   A Ty znałaś / znałeś poprawną odpowiedź? Zobacz także:  Oto najbardziej pechowa uczestniczka "Milionerów"! Wykorzystała trzy koła na dwóch pierwszych pytaniach!   Milionerzy są nadawani od ponidziałku do...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner