Ania Przybylska w futrze i czarnej sukni z dekoltem
ONS

Film o Ani Przybylskiej będzie... komedią! Reżyser Radosław Piwowarski w rozmowie z Super Expressem zaznacza, że ma kontakt ze zmarłą aktorką, która na pewno życzyłaby sobie, żeby film o niej był radosny. Castingi rozpoczną się już w styczniu!

Film o Ani Przybylskiej będzie komedią! 

Film o życiu Anny Przybylskiej wciąż budzi spore emocje. Na początku okazało się, że rodzina aktorki nie wie nic o planach reżysera. Jak podaje dziennik, Piwowarskiemu udało się dogadać z bliskimi gwiazdy! Film "Gwiazda", bo taki nosi tytuł, będzie miał swoją premierę na jesień 2018 rok:

Projekt się konkretyzuje. Jest producent, jest scenariusz, jest zgoda mamy Ani oraz zainteresowanie miasta Gdynia, które mogłoby uczestniczyć w powstaniu filmu. Ania była prawa, szlachetna, skromna, wierna w przyjaźni oraz własnym zasadom. Taka właśnie będzie w moim filmie. Powstanie komedia ze szlachetnym przesłaniem. Ten film ma dać ludziom radość. Wiem, że Ania tego chce. Mam z Nią dobry kontakt – mówi Radosław Piwowarski. 

Czekacie na film o Ani Przybylskiej?

 

Zobacz także: A jednak! Serial "Daleko od noszy" wraca na antenę Polsatu! Mamy pierwsze zdjęcie! Kto zastąpił Przybylską?

 

Ania Przybylska z córką, Oliwią kilkanaście lat temu. 

Anna Przybylska z córką
East News

 

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. 

Anna Przybylska
ONS.pl

Więcej na temat Anna Przybylska