Ania Przybylska w futrze i czarnej sukni z dekoltem
ONS
Newsy

Film o Ani Przybylskiej będzie komedią! "Wiem, że Ania tego chce. Mam z Nią dobry kontakt" - mówi reżyser

Znamy coraz więcej szczegółów!

Film o Ani Przybylskiej będzie... komedią! Reżyser Radosław Piwowarski w rozmowie z Super Expressem zaznacza, że ma kontakt ze zmarłą aktorką, która na pewno życzyłaby sobie, żeby film o niej był radosny. Castingi rozpoczną się już w styczniu!

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia ma żal do Izabeli Janachowskiej za pytania o mamę? "Też mnie to bardzo męczy"

Film o Ani Przybylskiej będzie komedią! 

Film o życiu Anny Przybylskiej wciąż budzi spore emocje. Na początku okazało się, że rodzina aktorki nie wie nic o planach reżysera. Jak podaje dziennik, Piwowarskiemu udało się dogadać z bliskimi gwiazdy! Film "Gwiazda", bo taki nosi tytuł, będzie miał swoją premierę na jesień 2018 rok:

Projekt się konkretyzuje. Jest producent, jest scenariusz, jest zgoda mamy Ani oraz zainteresowanie miasta Gdynia, które mogłoby uczestniczyć w powstaniu filmu. Ania była prawa, szlachetna, skromna, wierna w przyjaźni oraz własnym zasadom. Taka właśnie będzie w moim filmie. Powstanie komedia ze szlachetnym przesłaniem. Ten film ma dać ludziom radość. Wiem, że Ania tego chce. Mam z Nią dobry kontakt – mówi Radosław Piwowarski. 

Czekacie na film o Ani Przybylskiej?

 

Zobacz także: A jednak! Serial "Daleko od noszy" wraca na antenę Polsatu! Mamy pierwsze zdjęcie! Kto zastąpił Przybylską?

 

Ania Przybylska z córką, Oliwią kilkanaście lat temu. 

Anna Przybylska z córką
East News

 

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. 

Anna Przybylska
ONS.pl

Anna Przybylska
AKPA
Newsy
Dziś Ania Przybylska skończyłaby 38 lat. Sprawdź 5 faktów o filmie o pięknej aktorce!
Dziś Ania Przybylska skończyłaby 38 lat. Sprawdź 5 faktów o filmie o pięknej aktorce!
Anna Przybylska
EastNews
Newsy
Smutna wiadomość dla fanów Anny Przybylskiej. Film o aktorce nie powstanie
Smutna wiadomość dla fanów Anny Przybylskiej. Film o aktorce nie powstanie

Nie na taką wiadomość czekali fani Anny Przybylskiej . Reżyser Radosław Piwowarski ogłosił, że film o aktorce, która zmarła w 2014 roku nie powstanie . Od kilku lat zastanawiano się, kto mógłby wcielić się w serialową Marylkę ze "Złotopolskich" oraz, czy w dokumencie biograficznym zostałaby pokazana rodzina 36-latki. Niestety dylematy te są już nieważne, bo produkcja na pewno nie dojdzie do skutku. Dlaczego? Film o Annie Przybylskiej  Po śmierci Anny Przybylskiej w październiku 2014 roku, reżyser Radosław Piwowarski ogłosił, że zamierza nakręcić film o aktorce. Wiadomość ta bardzo ucieszyła fanów gwiazdy! Niestety szybko zaczęły się komplikacje, podobno już na drodze kontaktów z rodziną.  - Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną - powiedział reżyser w rozmowie z "Na żywo". Dodał, że z drugiej strony realizacja filmu mogłaby źle wpłynąć na dzieci aktorki.  Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie - zakończył. Nieoficjalne mówi się, że decyzja o odwołaniu zdjęć ma związek z wieloletnim partnerem Anny,  Jarosławem Bieniukiem . Przypomnijmy, kilka tygodni temu modelka Sylwia Sz. oskarżyła sportowca o gwałt. Bieniuk wyszedł z aresztu za kaucją i nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sprawa wciąż jest w toku...  Radosław Piwowarski chciał nakręcić film o Annie, ponieważ gwiazdy znały się i aktorka debiutowała u niego filmie "Ciemna strona Wenus". W tym samym roku Przybylska dołączyła do obsady "Złotopolskich". 36-latka na...

Anna Przybylska
ONS
Newsy
Rodzina Ani Przybylskiej stawia warunki reżyserowi filmu o aktorce! "Pragnie, żeby dzieci..."
Czego obawia się rodzina Ani?

Rodzina Ani Przybylskiej stawia warunki co do filmu biograficznego! Początkowo mama aktorki, Krystyna Przybylska, i jej partner - Jarosław Bieniuk kategorycznie sprzeciwiali się powstaniu filmu o zmarłej Ani Przybylskiej. Z czasem jednak oswoili się z tą myślą. Ba! Postawili nawet swoje warunki, co do jego scenariusza: Obawiali się, że reżyser skupi się na ostatnim etapie jej życia, na chorobie, cierpieniu. Nie chcieli znów przez to przechodzić. Pragnęli za to, by dzieci zobaczyły mamę na ekranie taką, jaka była, uśmiechniętą, pełną radości, z błyskiem w oku, za co wszyscy ją tak kochali - czytamy w "Na żywo". Mama Ani Przybylskiej chciała, aby film był wesoły. Dokładnie taki jak jej córka: Mama Ani zastrzegła, że się na ekranizację historii córki, o ile film będzie pogodny, radosny jak jej latorośl. Nie życzy sobie rozdrapywania ran, które dopiero się zabliźniają. Castingi do filmu już ruszyły, ale nie wiadomo, kto zagra główną rolę. Czekacie na premierę?   Zobacz: Film o Ani Przybylskiej będzie komedią! "Wiem, że Ania tego chce. Mam z Nią dobry kontakt" - mówi reżyser   Jarosław Bieniuk i mama Ani Przybylskiej postawili warunki co do filmu o Ani Przybylskiej Czekacie na premierę filmu o Ani Przybylskiej?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner