Filip Chajzer w koszuli

Filip Chajzer obrzucił owsianką samochód prawicowej stacji. Teraz przeprasza! Co napisał?

Filip Chajzer w koszuli

Filip Chajzer w ogniu krytyku, po tym jak... obrzucił owsianką samochód prawicowej stacji TV Republika! Incydent na ulicach Warszawy był rzeczywiście nietypowy... Dziennikarz obrzucił owsianką oznakowany samochód innego dziennikarza. Pracownik TV Republika zarejestrował całe zdarzenie i wrzucił filmik do sieci.

Do zdarzenia doszło, kiedy dziennikarze prawicowej stacji kręcili swój materiał. Filip Chajzer w tym czasie podobno miał wybrudzić samochód kolegów z branży. Tak to wyglądało - zobaczcie jak Filip Chajzer obrzucił wóz TV Republika owsianką:

 

 

Jak komentuje to sam dziennikarz TVN? Do burzy po opublikowaniu filmiku odniósł się na swoim profilu na Facebooku. Jak zawsze w jego wypowiedzi nie zabrakło humoru i ironii:

Zazwyczaj rzuca się mięsem, ale trzeba iść z duchem czasu i tak oto zostałem owsiankowym terrorystą! Dieta, a tym bardziej owsiany szajs z trocin i zmielonej meblościanki, nie nastraja pozytywnie do życia, a to świństwo miało spaść nie w tym miejscu. Bardzo przepraszam moich sympatycznych kolegów z TV Republika, że mój akt owsiankowego gniewu trafił w wasz bagażnik. Szkody pokryję. Na policję celem złożenia zeznań w sprawie owsianego ataku się zgłoszę. Przyjmę też przepisy na coś, czym nie trzeba będzie ciskać po chodniku. Tak to jest jak facet się wnerwi po 3 tygodniach bez kotleta. Miłego wieczoru

Następnego dnia wpis został jednak usunięty z profilu Filipa Chajzera. Około godziny 16 Filip Chajzer dodał kolejny wpis, w którym przeprasza swoich kolegów po fachu.

Emocje w sprawie "OWSIANKA GATE" sięgnęły zenitu, pragnę zatem gorąco przeprosić za ten wypadek moich kolegów po fachu. Jeszcze dzisiaj na wasz adres wyślę giga talon na 4 mycia do myjni. Na najdroższy program, z aktywną pianą i myciem podwozia. Nobody's perfect, wasz Filip:)

A jak zareagowali internauci?

Już rzecz po sieci krąży:) mówiąc językiem mistrza Yody - memów falę w internecie wyczuwam...Mam nadzieję iż te memy będą z panem Chajzerem.

 

Akurat tego kolesia lubiłem do momentu zobaczenia tego materiału. Wiocha.

Dlaczego wóz TV Republika został obrzucony owsianką. Co zdarzyło się wcześniej? Mam nadzieję, że dziennikarz to wyjaśni.

 

Zobacz: Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią! "Odejdź, bo Cię rąbnę"!

 

Filip Chajzer przeprasza swoich kolegów po fachu na Facebooku

Emocje w sprawie "OWSIANKA GATE" sięgnęły zenitu, pragnę zatem gorąco przeprosić za ten wypadek moich kolegów po fachu....

Opublikowany przez Filip Chajzer na 7 kwietnia 2016

 

Jak doszło do konfliktu?

Filip Chajzer
ONS

 

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36