Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo Edyta Górniak w sądzie walczyła o syna
Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo
Bardzo smutna informacja...
1/6
Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo

Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo?!

Smutną informację o śmierci jednej ze swoich fanem obserwatorom przekazała sama wokalistka za pośrednictwem Instagrama. 22-letnia Weronika była jedną z najbardziej zaangażowanych fanek Edyty Górniak. Diwa opublikowała kilka zdjęć, które ma razem z Weroniką i jedno z nich opatrzyła wzruszającym podpisem:

Nie znajduję słów. Nie znajduję zrozumienia... Słońce moje, dlaczego? Byliśmy tu dla Ciebie. Na wyciągnięcie ręki. Kochamy przecież... Czy nie czułaś się tulona? Tyle spotkań, tyle wspólnych radości, tyle wzruszeń, podróży, tortów, muzyki, wygłupów, rozmów. I Ty - taka Piękna!! Ambitna. Skromna. Boże Jedyny... Nie przyjmuję tego, Weroniu. Nie przyjmuję…

Śmierć fanki wstrząsnęła Edytą Górniak, dlatego poprosiła o modlitwę fanów:


Bardzo, bardzo proszę was o modlitwę za Weronikę. Straciliśmy ją… Przesyłam wszystkie moje siły dla jej rodziców i przyjaciół. Przepraszam, nie jestem w stanie napisać więcej.

Na początku pojawiły się informacje, że Weronika popełniła samobójstwo. Jak udało nam się dowiedzieć aktualnie prowdzone jest śledztwo w sprawie 22-latki. Na razie nie podano przyczyny śmierci.

Zobaczcie zdjęcia Edyty z fanką...

Zobacz: Edyta Górniak imprezuje z synem Justyny Steczkowskiej! Mamy ich wspólne selfie!

2/6
Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo
3/6
Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo
4/6
Fanka Edyty Górniak popełniła samobójstwo
5/6
Edyta Górniak w sądzie walczyła o syna
6/6
Edyta Górniak w sądzie
Więcej na temat Edyta Górniak