Party Stories
Ewa Mrozowska pokazała wózek dla syna
Newsy

Ewa Mrozowska pokazała wózek swojego synka. Cena? Zawrotna!

Ponad dwa tygodnie temu Ewa Mrozowska została mamą. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" doczekała się synka, który otrzymał imię Leon. Na Instagramie Ewy pojawia się coraz więcej zdjęć z chłopczykiem - teraz młoda mama pochwaliła się wózkiem Leosia! Jest szałowy!

Izabela Zeiske z "Gogglebox" niedługo przed ślubem z mężem miała innego narzeczonego! Jak zeszła się z Boguszem?

Ewa Mrozowska pokazała wózek

Konto Ewy Mrozowskiej na Instagramie jest inspiracją dla ponad 380 tysięcy fanów Ewy! Wśród nich nie brakuje mam, które z przyjemnością oglądają produkty i rzeczy, które uczestniczka show TTV wybiera dla Leonka. Teraz Mrozowska pokazała wózek synka - wybrała dla niego popularną markę Mutsy. Cena? Niektóre modele z wszelkim wyposażeniem mogą kosztować nawet 4 tysiące złotych. Zakładamy, że Ewa wybrała ten najlepszy! 

Pierwszy króciutki spacer za nami ,jak Wam się podoba bryka Leonka ? - zapytała fanów Ewa. 

Jedni zaczęli chwalić wózek Leona, inni jednak zwrócili uwagę na świetną stylizację Ewy, która ma na sobie buty Fila oraz kurtkę z Zary. 

Zobacz także: Sylwia Bomba z córką kontra Ewa Mrozowska z synkiem. Tak spędzały Sylwestra gwiazdy Gogglebox!

Ewa Mrozowska na spacerze z synkiem!

Ewa Mrozowska pokazała wózek dla syna

Dla Ewy były to wyjątkowe święta, bo pierwsze z synem!

Ewa Mrozowska z synem

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Felek z "Gogglebox"
Instagram
Newsy
Kogo z programu "Gogglebox" lubi oglądać Felek? Odpowiedź was zaskoczy!
Felek z "Gogglebox" powiedział nam, kogo najbardziej lubi oglądać w programie! Koniecznie poznajcie jego odpowiedź!

Kuba Feliński, znany jako "Felek" z  "Gogglebox" , opowiedział nam, kogo lubi najbardziej oglądać w programie! Chociaż sam jest ulubieńcem widzów, to on również jest fanem pewnego duetu z show TTV. Jak się okazało, Felek ceni ich za dużą wiedzę o świecie, a także za sposób bycia. Przekonajcie się zatem, czyje poczynania w programie śledzi Kuba Feliński! Ciekawe, czy wy również jesteście fanami tego duetu? A wy, lubicie oglądać "Felka" i jego przyjaciół w programie "Gogglebox"?   

Gwiazdy matkami
EastNews
Newsy
Farna, Krupa, Mrozowska, Kaczorowska... Te gwiazdy zostały mamami w 2019 roku!

Baby boom w show biznesie trwa w najlepsze! W tym roku do grona szczęśliwych mam dołączyły m.in. Joanna Krupa, Ewa Farna, Agnieszka Kaczorowska czy Monika Borzym. Inne gwiazdy jak np. Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" czy Agnieszka Sienkiewicz przywitały już kolejną pociechę na świecie! Maluszki wkradły się do show biznesu, jednak nie wszystkie mamy zdecydowały się pokazać twarz dziecka w sieci. Z okazji końca roku przypominamy najsłodsze zdjęcia mam i ich pociech! Zobaczcie, które gwiazdy urodziły w 2019 roku! 

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała spacerówkę za ponad 4000 zł
Instagram
Newsy
Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała nową spacerówkę syna. To terenowe cacko kosztuje ponad 4000 złotych

Dzieci gwiazd jeżdżą w naprawdę luksusowych wózkach! Ewa Mrozowska z " Gogglebox. Przed telewizorem " właśnie pochwaliła się nową spacerówką synka, która w regularnej cenie kosztuje ponad 4000 zł! Znamy markę, a model, który wybrała gwiazda TTV aktualnie jest w promocji. Zobacz także:  Pierwsze publiczne wyjście Henia! Syn Małgorzaty Rozenek w wózku za 5,5 tysiąca złotych! Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała terenową spacerówkę syna za ponad 4000 zł Ewa Mrozowska nie oszczędza na wózkach dla małego Leonka. Teraz wybierają się na spacery w szałowym wózku za ponad 4100 zł w regularnej cenie. Model, który wybrała to Terrain Mountain Buggy, który aktualnie można kupić w cenie 3520 zł. Pojazd małego Leonka posiada terenowe koła. Dlaczego młoda mam zdecydowała się na tak niecodzienny wybór?  Gdybyście pytały mamy nowa brykę do zadań specjalnych, bo kochamy chodzić swoimi, krętymi i dziwnymi drogami 😂👌🏻♥️ Jest tu więcej fanek wózków miejskich czy terenowych? 🐒- wyjaśniła na Instagramie Ewa Mrozowska uwielbia aktywność fizyczną. Dzięki nowemu wózkowi, może wszędzie zabierać również swojego synka. Model wózka dla Leona, który wybrała jest przystosowany do ekstremalnych spacerów po nierównych powierzchniach. Posiada amortyzację na tylne koła, które w całości pochłaniają wstrząsy. A dodatku, można podłączyć do niego nawet hulajnogę! No nieźle!  Zobacz także:  Anna Lewandowska pokazała wózek małej Laury! Znamy markę i zawrotną cenę! Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała nową spacerówkę syna. To model, który kosztuje ponad 4100 zł ale aktualnie jest w promocji.   ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner