Ewa Minge o Ani Lewandowskiej Anna Lewandowska Ewa Minge Anna Lewandowska w kabaretkach na Instagramie Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Ewa Minge o Ani Lewandowskiej
Instagram
1/5
Ewa Minge o Ani Lewandowskiej
Instagram

Ewa Minge zachwyca się Anną Lewandowską! Projektantka i jurorka show "Supermodelka plus size" w ostatni weekend w domu handlowym Klif, zorganizowała akcję "Koty budują dom dla człowieków". O co chodzi w tej akcji? Od 4 grudnia Minge zbiera pieniądze na rozbudowywanie tzw. Domu Życia, czyli schronienia dla osób potrzebujących. Co ciekawe, do zbiórki pieniędzy Minge zaangażowała... koty, a wśród gwiazd, które wsparły akcję znalazła się Anna Lewandowska. Więcej szczegółów na kolejnym slajdzie!

ZOBACZ: Czerwony garnitur to idealny strój na święta! Zainspiruj się Anną Lewandowską i kup garnitur w jej stylu! SHOPPING

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska wzięła udział w akcji Ewy Minge, a projektantka zachwyciła się trenerką.

Bez zadęcia ,bez miliona próśb ,bez przypominania . Zero gwiazdorstwa . Skromna ,miła ,sympatyczna ....wpadła ,podpisała i rozświetliła nasz salon uśmiechem ❤️ Mistrzyni ❤️ - napisała o Ani, Ewa Minge.

3/5
Ewa Minge
ONS

Ewa Minge w ramach akcji "Koty budują dom dla człowieków" udostępniła w centrum handlowym dwie ogromne rzeźby kotów i poprosiła gwiazdy o złożenie na nich swoich podpisów. Później rzeźby zostaną zlicytowane na aukcji, a dochód z niej trafi na konto Fundacji Black Butterflies oraz wesprze budowę hospicjum.

4/5
Anna Lewandowska w kabaretkach na Instagramie
Instagram

Anna Lewandowska przed świętami przyjechała do Warszawy i teraz bierze udział w akcjach charytatywnych.

5/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
FB/Szlachetna Paczka

Ostatnio wraz z mężem wspierali też Szlachetną Paczkę!

Więcej na temat Anna Lewandowska Ewa Minge