Ewa Minge zdradziła, na co wyda pieniądze zebrane na ślubie Mąż Ewy Minge Ewa Minge Ewa Minge Ewa Minge
Ewa Minge zdradziła, na co wyda pieniądze zebrane na ślubie
Facebook
1/5
Ewa Minge zdradziła, na co wyda pieniądze zebrane na ślubie
Facebook

Ewa Minge razem z mężem zdecydowali, na co przeznaczą pieniądze zebrane podczas ich ślubu. Zaledwie kilka dni temu, 19 sierpnia 2017 roku, jedna z najpopularniejszych polskich projektantek powiedziała TAK swojemu partnerowi. Jurorka nowego programu "#Supermodelka Plus Size" pochwaliła się wówczas radosną informacją na swoim profilu na Facebooku. Ewa Minge pokazała jak wyglądała w dniu swojego ślubu i kto zagrał na przyjęciu weselnym. Teraz nowa gwiazda Polsatu w rozmowie z dziennikiem "Fakt" zdradziła, na co chce przeznaczyć pieniądze, które razem z mężem dostali od gości weselnych. Okazuje się, że Ewa Minge zdecydowała się na piękny gest! Jaki? Tego dowiecie się na następnej stronie!

Zobacz także: Ewa Minge pierwszy raz pokazała męża. Kim jest? Nie jest to milioner Zuri Mesica! ZDJĘCIE

2/5
Mąż Ewy Minge
Instagram

Jurorka "#Supermodelka Plus Size" w rozmowie z Faktem przyznała, że pieniądze zebrane podczas jej ślubu zostaną przekazane na szczytny cel. Jaki? Tego dowiecie się na następnej stronie.

 

3/5
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na budowę hospicjum!

Nie zdążyłam jeszcze przeliczyć wszystkich datków, ale wszystkie zebrane podczas ślubu pieniądze zostaną dobrze wykorzystane. Właśnie rozpoczynamy projekt budowy hospicjum, które postawimy niedaleko Zielonej Góry - zdradziła projektantka. 

4/5
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Jurorka "#Supermodelka Plus Size" poślubiła swojego partnera 19 sierpnia. Uroczystość odbyła się w Pałacu Książęcym w Żaganiu. 

5/5
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge
Więcej na temat Ewa Minge