Ewa Gawryluk zaskoczyła fanów najnowszymi zdjęciami. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała bowiem na swoim profilu instagramowym jak mierzy suknie ślubne. I to trzy! Czyżby kroiła się jakaś uroczystość? Zobaczcie, jakie modele sukien wybrała gwiazda i jak w nich wygląda.

Reklama

Zobacz także: Gwiazda "Na Wspólnej" po raz drugi została mamą! Anna Kerth pokazała urocze zdjęcie maleństwa

Ewa Gawryluk w sukniach ślubnych

Aktorka na Instagramie pokazała się w trzech różnych modelach sukni.

Dzięki @agnieszkaswiatly będę mogła się czuć wyjątkowo,mimo że nie panna już a tym bardziej nie młoda????A ciąg dalszy nastąpi... - napisała dość tajemniczo.

Oznaczyła przy tym projektantkę sukien ślubnych Agnieszkę Światły. Czy to znaczy, że szykuje się do jakiejś uroczystości? Pod wpisem natychmiast zaroiło się od rad, którą z sukni wybrać.

Ewo dziękuję za cudowny i ciepły klimat, który stworzyłaś na przymiarkach. W każdej z nich wyglądasz zabójczo. Będzie ????- napisała sama projektantka.

A Wy jak myślicie w której najlepiej?

Zobacz także

Ewa Gawryluk ma 52 lata. Od ponad 20 jest mężatką - w 1999 roku wyszła za aktora Waldemara Błaszczyka. Czyżby para planowała np. odnowić małżeńską przysięgę? A może piękna aktorka zamierza wziąć udział w pokazie sukni ślubnych lub też suknie będą rekwizytami przy którejś z jej ról? Zobaczymy niebawem. Tak czy inaczej pani Ewa wygląda w nich zjawiskowo.

Reklama

Ewa Gawryluk na planie serialu "Na Wspólnej".

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama