Ewa Farna będzie studiować w Polsce
Newsy

Farna wyprowadza się od rodziców

Dokąd i w jakim celu?

Ewa Farna będzie studiować prawo. Okazuje się, że młoda gwiazda została przyjęta na jedną z warszawskich uczelni, gdzie będzie kontynuować swoją edukację. Czeski menedżer artystki, Michał Wronka, w rozmowie z "Super Expressem" zdradził również, że Ewa Farna rozpoczęła już poszukiwania mieszkania w stolicy kraju, w którym zamieszka razem ze współlokatorami.

- Papiery, zawiadomienie z uniwersytetu w Warszawie, już przyszły do domu Ewy. Będzie studiować prawo. Oglądają ze znajomymi mieszkania w Warszawie, są w trakcie szukania lokum.

Wygląda więc na to, że Ewa Farna rozpoczyna życie na własny rachunek. Na pewno jej obecność w centrum polskiego show-biznesu pomoże jej jeszcze bardziej namieszać na polskim rynku muzycznym. Polscy fani na pewno się ucieszą.

Zobacz: Farna nie dostanie polskiego obywatelstwa!

Ewa Farna
Wyrzucą Ewę Farną ze studiów?
Newsy
Wyrzucą Farną ze studiów?
Popularność jej nie pomoże?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Ewa Farna będzie studiować prawo. Piosenkarka przyznała się, że z tej okazji rozpoczęła ze znajomymi poszukiwania mieszkania. Nie wiadomo jednak na jak długo wyprowadzi się od swoich rodziców, ponieważ sama gwiazda nie wierzy, że uda jej się ukończyć wymarzone studia prawnicze . Ewa Farna w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała o swoich obawach dotyczących jej nauki. Zobacz: Farna wyprowadza się od rodziców - Dostałam się na prawo. Cieszę się bardzo, że kiedy pół roku naprawdę wkuwałam w domu i nie grałam aż tyle koncertów, to się udało. Zobaczymy, jak myślę, że po pół roku wylecę z tej szkoły, ale będę się starała, będę się uczyła i teraz jestem w trakcie szukania mieszkania w Warszawie ze swoimi kolegami. Ewa najwyraźniej jest zaskoczona przyjęciem na studia prawnicze. Czyżby zdawała sobie sprawę z tego, że po wypadku do jakiego doprowadziła będąc pod wpływem alkoholu jej nauka na wymarzonych studiach może stanąć pod znakiem zapytania?

Ewa Farna wywiad dla "Party"
Newsy
Farna: Wystawiam się na krytykę. Będę oceniana za wszystko
Ewa o wypadku w pierwszym poważnym wywiadzie

Od feralnego wypadku Ewy Farnej minęło już cztery miesiące ( zobacz ), ale medialnie to wciąż jeden z najważniejszych tematów dotyczących gwiazdy. W nowym numerze magazynu "Party" piosenkarka udzieliła wywiadu, w którym dementuje spekulacje jakoby jej udział w "Bitwie na głosy" był spowodowany potrzebą ocieplenia wizerunku. - Gdybym chciała żeby ludzie zapomnieli o moim wypadku, zniknęłabym aż sprawa przycichnie. A ja robię przecież wręcz odwrotnie - wystawiam się na krytykę idąc do programu, w którym będę co tydzień oceniana za wszystko , od stylizacji po występ mojego zespołu. Wiem, że serwisy plotkarskie będą mnie krytykować, bo najwyraźniej się na mnie uwzięły, ale od pewnego momentu nie śledzę co piszą, bo zabronili mi tego lekarze. Zobacz: Farna najlepsza w "Bitwie na głosy"! Ewa po cichu zaapelowała także do redaktorów serwisów plotkarskich by doceniły jej twórczość, a nie oceniali tylko jednorazowe przewinienie. - Szanuję pracę ludzi z takich portali, dlatego chciałabym, żeby oni uszanowali moją . I nie wypominali mi na każdym kroku jednego błędu. Wypadek samochodowy to taka sytuacja, którą pamięta się na całe życie , ale denerwuje mnie, że niektóre media ilekroć o mnie piszą, zawsze na koniec muszą o nim wspomnieć. Farna odniosła się także do przytyku ze strony Dody, która zarzuciła jej kłamstwo kiedy ta oświadczyła, że podczas wypadku była trzeźwa. - Doda powiedziała żebym nie mydliła ludziom oczu i miała rację . Ludzie mogli pomyśleć, że świadomie prowadziłam pijana, a następnego dnia wmawiałam wszystkim, że byłam trzeźwa. A ja po prostu nie miałam pojęcia, jak długo alkohol utrzymuje się w organizmie i myślałam, że skoro kilka godzin po skończeniu imprezy czuję się trzeźwa to mogę jechać . Gdybym wiedziała, że jestem pod wpływem alkoholu to nie wsiadłabym za kierownicę....

Ewa Farna nie ma polskiego obywatelstwa
Newsy
Farna nie dostanie polskiego obywatelstwa
Jakie są powody decyzji?

Od października Ewa Farna rozpocznie studia w Polsce. Gwiazda oprócz dalszego realizowania planów zawodowych, ma ambitne cele obronienia tytułu magistra prawa. W rozmowie z "Show" Ewa pochwaliła się, że na wymarzony kierunek dostała się bez problemu . Chociaż nie wiąże z nim dalszych perspektyw to wiedza prawnicza w jej zawodzie może się przydać. Co ciekawe, Ewa Farna w Polsce zdawała egzaminy jako "uczennica z zagranicy" . Farna zdradziła, że czeskie prawo jest bezlitosne i mimo tego, że w jej żyłach płynie polska krew, perfekcyjnie mówi po polsku i zna historię kraju... nie może dostać polskiego obywatelstwa . - Nie mogę starać się o polskie obywatelstwo, bo czeskie prawo zabrania mieć podwójne obywatelstwo . Nie chyba, że wyjdę kiedyś za mąż za Polaka. Przyznacie, że taka informacja jest zaskakująca . W zasadzie od zawsze wydawało się, że Ewa Farna ma w dokumentach obywatelstwo i polskie, i czeskie. Zwłaszcza po tym jak została uznana za nieoficjalną twarz meczu Polska - Czechy podczas turnieju Euro 2012. Zobacz: Komu kibicuje Farna? Polsce czy Czechom?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner